Yer imleri

Toskana Macerası

Alternatif isimler:

Toskana Macerası Mobil cihazlar için çiftlik oyunu. Burada çizgi film tarzında güzel parlak grafikler göreceksiniz. Müzik eğlenceli ve karakterler olumlu.

Bu oyunda Olivia isimli bir kızın asistanı olmanız gerekiyor. Çiftliğini yerel sayımın tecavüzlerinden kurtarmasına yardım edin. Yıkık bir çiftliği gelişen bir işletmeye dönüştürün.

Her şeyin yolunda gitmesi için birçok şey yapmanız gerekir:

  • Çevrenizdeki bölgeyi adım adım keşfedin
  • Yeni tarlalar ve üretim binaları için temiz arazi
  • Hayvanlara ve kuşlara iyi bakın
  • Satılık mal üretmek
  • Çiftliğin etrafındaki tüm komşularla tanışın
  • Para ve deneyim kazanmak için görevleri tamamlayın

Toskana Macerası oynamak çok zor olmayacak ama gevşememelisiniz de.

Ana görev, çiftliği genişletmek ve binalar inşa etmek için malzeme elde etmektir. Bunu yapmak için yeni bir bölge ilhak edilmelidir. Bu türdeki çoğu oyun gibi enerji tüketir. Bazen promosyon sırasında belirli bir bitki türü bulunarak yenilenebilir. Aksi takdirde, stokların yenilenmesini beklemek zorunda kalacaksınız.

Beklerken tarlalarla ilgilenme, hayvanlara bakma ve yiyecek üretme fırsatı olacak.

Binaların stilini seçebilecek, bölgeyi istediğiniz dekoratif öğelerle dekore edebileceksiniz. Binaları nereye yerleştireceğinizi, çiftliği kompakt hale getireceğinizi veya tam tersine çok büyük bir alanı işgal edeceğinizi kendiniz belirlersiniz.

Diğer oyuncularla sohbet edin, arkadaşlarınızı davet edin ve çevrimiçi olarak birlikte oynayın. İttifaklar oluşturun ve diğer oyunculardan size yardım etmelerini isteyin, kendinize yardım edin. Ortak görevleri tamamlayın ve yarışmalara katılın.

Dernekte sadece aktif oyuncuların olması arzu edilir, aksi takdirde yarışma sırasında en değerli ödülleri almak zor olacaktır.

İletişim kurmak için yerleşik sohbeti kullanın.

Oyun düzenli dikkat gerektirir, çünkü böylesine büyük bir çiftlik uzun süre gözetimsiz bırakılamaz. Her gün oyuna giriş yapın ve günlük ve haftalık giriş ve etkinlik ödülleri kazanın.

Mevsimlik tatilleri ve büyük spor etkinliklerinin zamanını kaçırmamak daha iyidir. Böyle günlerde birbirinden ilginç yarışmalarla temalı etkinliklere katılarak benzersiz ödüller kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Geliştiriciler oyunu aktif olarak desteklemektedir. Yeni dekor öğeleri, eğlenceli yarışmalar ve diğer içeriklerle düzenli olarak güncellemeler yayınlanır.

Oyun içi mağaza, çiftliğinizi biraz daha hızlı geliştirmenizi ve eksik kaynakları, enerjiyi veya dekor öğelerini satın almanızı sağlayacaktır. Bazı ürünler oyun içi para birimiyle, bazıları ise yalnızca gerçek parayla kullanılabilir. Para için satın alma yapmak gerekli değildir, ancak bu şekilde dilerseniz geliştiricileri finansal olarak destekleyebilirsiniz. Ürün yelpazesi düzenli olarak güncellenir, tatiller için cömert indirimler vardır.

Toskana Macerası Android için ücretsiz indir, bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yerel sayımın dost canlısı Olivia'yı gücendirmesini önlemek için şimdi katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more