Yer imleri

İki Nokta Kampüsü

Alternatif isimler:

Two Point Campus, mizaha yer veren ilginç bir şehir planlama simülatörüdür. Two Point Campus'u PC'de oynayabilirsiniz. Burada benzersiz bir tarzda güzel 3D grafikler bulacaksınız. Oyunun sesi iyi ve müzik eğlenceli.

Okuduğunuz okul veya üniversitenin her şeyi hoşunuza gitmiyorsa Two Point Campus size kendi eğitim kurumunuzu kurma ve kurallarını sizin belirleme fırsatı verecektir.

Öğrencilere ne öğreteceğinize, edebiyata, fiziğe veya büyü konusunda ustalaşmalarına yardımcı olacağına karar verin. Bu oyunda her şey mümkün.

Başlangıçta kontrolleri ve oyun mekaniklerini hızlı bir şekilde anlamanızı sağlayacak ipuçları ve talimatlar alacaksınız.

O zaman her şey yalnızca sana bağlı:

  • Üniversiteyi genişletin, binayı tamamlayın ve genişletin
  • Yeni binalar tasarlayın, temelleri ve diğer yapısal elemanları seçin
  • Dekor eşyaları, mobilyalar satın alın, duvarların ve döşemelerin rengini değiştirin
  • Eğitim için gerekli ekipmanlara dikkat edin
  • Öğrencilerin ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için onlarla bağlantı kurun
  • Binalar ve yatakhaneler arasındaki döşeme yolları
  • Üniversite alanına banklar ve dekoratif unsurlar yerleştirmek, ağaç dikmek

Two Point Campus oynarken yapacağınız şeyler bunlar.

Oyun sırasında yönetmeni olacağınız üniversite oldukça sıra dışı bir yer, alışılagelmiş disiplinlerin yanı sıra birçok egzotik alan da var. Egzotikler arasında şövalyelik, tam bir uygulamalı sihir kursu ve diğer birçok karmaşık bilim vardır.

Oyun sırasında her öğrenciyi ayrı ayrı tanıma, geçmişlerini ve bilimsel disiplinleri seçme konusundaki tercihlerini öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Two Point Campus PC'de her oyuncu yaratıcılığını gösterebilecek. Öğrencilerin ihtiyaçlarını izleyin ve gerekli her şeyi zamanında inşa edin.

Oyun mevsim değişimini uygular, tatilleri iş yapmak ve üniversiteyi yeni akademik döneme hazırlamak için kullanır.

Oyun pek çok komik durumla karşılaşacak; Two Point Kampüsü'ne gelen herkesin kasvetli ve bulutlu bir günde bile iyi bir ruh hali yaşaması garanti.

Öğrencilerin bilgi alacakları dersliklerin ve yaşayacakları evlerin yanı sıra birçok ek binaya ihtiyaç var. Binaları bölgeye dilediğiniz gibi yerleştirin ancak yolları döşemeyi unutmayın.

Kampüste gizli topluluklar ve öğrenci birlikleri oluşturun. Bu organizasyonlar için bir dizi kural belirleyin.

Personel ve profesörleri işe alın. Eğitimin kalitesi çalışanların profesyonelliğine bağlı olduğundan buna dikkat etmek önemlidir.

Oyuna başlayabilmeniz için Two Point Campus'u bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekmektedir. İnternet bağlantısı olmasa bile oynayabilirsiniz.

Two Point Campus ücretsiz indirme maalesef mümkün değil. Bu eğlenceli oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Çalışmak ve çalışmalarını yönetmek istediğiniz bir üniversite kurmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more