Yer imleri

Eşsiz Şeytan

Alternatif isimler: Eşsiz Şeytan

nbsp;

Eşsiz Şeytan online oyun & ndash; askeri konular kurgu türünün heyecan verici eylem. Proje shareware, bu yüzden bir size Antik Çin'de geliştirilen heyecan verici olaylar katılmak zevk için zorunlu mali katkılar gerektirmez. Siz efsaneler ve mitler atmosfere taşınır ve derin gizemli dünyasının sırlarını nüfuz, bu yüzden oynamak ilginç olacak Eşsiz Şeytan . Örneğin, seviyeleri ile hareket, oyuncu yavaş yavaş proje şirketi Linekong potansiyelini açılır. Tüm büyük özellikleri açılmak ve yakında sadece uzak oyun kırmak olamayacağını anlamaya başlıyorum. Sen dünyanın kalbinde, savaş zırh, tehlikeli kuşatma arenada kanlı savaş ve en heyecan verici bir macera atamaları bir sürü eşsiz savaş bekliyor. Eşsiz Şeytan oyun tamamen sıkıcı rutin ortadan kaldırır. Hareket ve endişeleri sürekli konum. 40 bölgeden oluşan iki kıta üzerinde nerede aktif hatta noktalarken var! & nbsp; Başlat Eşsiz Şeytan bağımsız bu doğrulamak için hemen oynamak için!

oyuna erişmek için Eşsiz Şeytan kaydı gereklidir. E-posta adresinizi Raporlama, hesabınızı etkinleştirmek için koddan bir e-posta alacaksınız. Oyunda Katıl Eşsiz Şeytan istemci indirmek için bir fırsat sağlayacaktır. Ama önce bilgisayarınızın uygun olduğundan emin olun. Oyun aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini ileri sürülen:

- , c Windows XP veya , Windows 7

- Core 2 Duo 1. 6 GHz

- kart GeForce2 MX440

- nbsp RAM; 1 Gb

- sabit sürücü 2 Gb.

bir fantezi dünyasında ilk kez görünen sonra kaybolmak gerekir. Eğer sadece bir başlangıç ​​olduğunu karıştırılmamalıdır olmayın. Kesinlikle zamanla baş döndürücü yükseklikleri ulaşacak. Dahili oyun ansiklopedi & ndash; Eğer tüm yönleriyle anlamanıza yardımcı olacak harika bir asistan. Sen çeşitli görevleri gerçekleştirerek pompanın kişisel özellikleri onları geliştirmek, değerli ürün üretmek, yanı sıra gerekli kaynakları razdobyvat öğrenmek gerekir. Buna ek olarak, UD , oyun hayvan içermesi için fırsat verir. Evcil hayvanınızın savaşta büyük bir yardım, düzgün eğitmek ve itinayı gereken en önemli şey olacak. A Battle Bir sürü var! Yolda o birkaç kez tahrip edilmesi gereken kötü canavarlar bir araya geldi. Evet, ve diğer oyuncular potansiyel rakipler bulunmaktadır.

oyun oynamaya başlamadan önce Eşsiz Şeytan , biz mevcut ırkların birine ait bir karakter tanımlayabilirsiniz. Sen Astromantami (bilge büyücüler), Lovcen (ustalar düşmanın hareketlerini kontrol) ve Warriors (cesur, güçlü ve şiddetli savaşçıları) arasında seçim yapabilirsiniz. Her sınıf için kalkınma kendi yolu vardır. Buna ek olarak, seçtiğiniz ve belirli uzmanlık olabilir. Yani Astromanty Ketu olabilir ya Rahu (kendi sihirli havası ve zehirler), Tuzaklama & ndash (Buz ve Ateşin sihirli ellerinde) olabilir; Atıcılık (ana silahı & ndash; soğan) ya da yürütme (sahipleri Glaive) ve Warriors & ndash; Typhoon (iki kılıç ile saldırı) veya Inferno (iki elle kılıç saldırı). Eğer haline Kim ırkların herhangi gelişimi için büyük bir alana sahip için, en yetenekli yetenekleri, becerilerini geliştirmek.

macera günlüğü PvE, PvP ve GVG işlerin 2000 türün oluşur. Oyun eylem Böyle bir bolluk bir dakika kaçırmak izin vermez! & Ndash deneyin; ve çabaları fark gitmeyecek. İstediğiniz nesnelere ve farklı kaynaklar ve zapoluchat başlık olarak ödül kazanmak için sağlayan bir sistem vardır. Unvanını yükselterek, bunu geri & ndash oturmak yok, daha saygın hale; Tüm size sadece bağlıdır!

müttefik bulmak için yararlı olacaktır. Böylece, büyük bir işler yapmak için arkadaşlarıyla birlikte ve destek sürekli kitlesel savaşlara katılmak hissetmek mümkün olacak!

oyun eğlence pek çok avantajı iyi bir zaman hayranlarını memnun edecek. Bu sezgisel oyun ve güzel grafikler ve detaylandırma tüm öğeleri ve ilerlemek için özgürlük ve karakterler ve diğer birçok yararlı şeyler dengesi. Tüm beklentilerini karşılayacak edelim ve iyi şanslar asla terk etmez!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more