Yer imleri

UFO Çevrimiçi

Alternatif isimler: UFO, UFO

UFO Çevrimiçi & ndash; Postapokaliptika tarzında ücretsiz bir multiplayer oyunu. Oyun UFO Online online & ndash; Yerde yabancılar insanlığın neredeyse bütün etkilenen korkunç virüsü gönderildi Mirny-41, 2024 sonrası dünya kenti, bu zalim dünya. Nedense onları toplu uzağa uçtu ise yabancıların bazıları, Dünya'da bıraktı. Virüse yenik ve hayatta kalan insanlar mutasyona uğramış ve şimdi kendi tür mücadele ediyoruz ve yeni gelenler.

oyun için minimum sistem gereksinimleri:

- İşlemci: Intel Pentium & reg; 4 2. 5 GHz veya eşdeğeri

- RAM 1 GB

- Ekran kartı: Radeon 9800 veya grafik belleği 128 MB GeForce 6600 (Shader 2 gerektirir. 0)

- Ağ Bağlantısı - 64 kbps

- Sabit Disk: boş alan 500MB

Oyunun sürecini optimize eder ve otomatik olarak güncellenir özel istemci yazılımını, bir indirme gerektiren oyun UFO Çevrimiçi katılın ve yükleyin. Sonra UFO Online Online kayıt, bir takma ad (istenilen oyun adı), parola, e-posta girin oyunun kurallarına katılıyorum ve kullanıcı sözleşmesini alması isteniyor. Oyunda botlar önler görüntüde, kodu girdiğinizden emin olun. Gibi düşünen hayranları ve bu oyun ile destek ve ağ fırsatları için sunucu bakım altında ise özellikle yararlıdır bir topluluk VKontakte ve Facebook vardır.

UFO Online online oyun karakterinizi hareket edecek sektöre ayrılmıştır. Taşıdıktan sonra dinlenmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Size gibi oyun servislerini kullanmak için fırsat verecektir alınacaktır bina veya tüm köylerde bazı sektörlerde:

- laquo; Shop & raquo ;,

- laquo; Depo & raquo ;,

- laquo; Arena & raquo; ve diğerleri.

Oyunu & nbsp oynamak gibi

; UFO Online online, sonra karakteri altı ana özelliklere sahip olacak: & nbsp;

silil, ve nbsp;

- Çeviklik,

- Anayasa,

- Algı,

- Zeka,

- Karizma.

& nbsp; karakter özellikleri yüksek, daha az deneyim o belirli bir beceri almak gerekir. Eğitim & raquo; beceri ve laquo bir ad hoc grubunun yardımıyla; Eğer karakter geliştirebilirsiniz. Senin karakterin bir sırt çantası var ve kişisel şeyler esir olacak. Eğer satabilirsiniz Bunlar, başka bir oyuncu ya da & ndash ile takas takas; şeyler kupa & ndash ise; ölüm onları kaybetmek. Senin sırt çantası aşırı ise, şeylerin parçası kurtulmak zorunda kalacak.

silah silah özel bir tip taktik amacına bağlı çeşitli sınıfları var. Online & nbsp oyunu oynamak için başladığınızda, UFO Online, temel silah ve ndash sağlanacaktır; Silah ve sen gibi silahların diğer türleri, erişimine sahip olacaktır karakter büyüme düzeyine sahip:

- saldırı tüfeği, & nbsp;

- makineli tüfekler, & nbsp;

- açık alanda mücadele için silah.

& nbsp; Her silah UFO Online oynamadan önce düşünülmelidir kendine has özellikleri vardır.

, oyununda savaşlarda adımda gerçekleştirilir. UFO Online başarılı olmak için savaşta bir sonraki adımı planlaması için ayrılan vakit geçirmek yararlı oynamak. Sonra tüm karakterler eylemleri kaybederler. Savaş takımınız kazanmak değil sürece devam eder ya da asker kadar düşman öldürülür. Ekibiniz kazanırsa, siz mağlup düşmanları sonra kalan tüm kupa toplayabilir. Başka bir oyuncu saldırmak istiyorsanız, bu sektörde bir saldırıyı izin olmadığını kontrol edin. Ama & ndash dikkat; aniden Internet bağlantınızı kesecektir savaş zamanında ise, karakter savaşta kalacak ve diğer karakterler cinayet zarar kadar indirebilmek olabilir. Oyunda tüm savaş yerleri hücrelere bölünmüş, benzersiz ve kendi manzara var.

Online Oyun & nbsp; UFO Online oyuncular diğerlerine eşyalarını, ticaret mağazaları ziyaret, satmak için izin verir. Üstelik ticari ilişkiler tek gerçek insanlar arasındaki mümkündür, sözleşmeler otomatik olarak oluşturulmaz.

Kayıt & nbsp; UFO Çevrimiçi önünüzde hiçbir korku biliyordu harika savaşçıları, parlak strateji ve taktik olarak kendilerini kanıtlamak ve bu oyunda üst ulaşmak için bir fırsat açacaktır.

& nbsp;
 

Oyunu UFO Online kayıt