Yer imleri

Ukrayna Savunma Kuvvetleri Taktikleri

Alternatif isimler:

Ukrayna Savunma Kuvvetleri Taktikleri taktik sıra tabanlı strateji. Oyunun basit grafikleri var ama her şey oldukça güzel görünüyor. Ses iyi, çekimler gerçekçi ve yüksek sesle geliyor. Küçük bir orduya liderlik eden oyundaki göreviniz üstün düşman kuvvetlerini yenmektir.

Oyunda adından da anlaşılacağı gibi modern tarihin son büyük askeri çatışmasından bahsedeceğiz. Aşağılık ve sinsi düşmanın ülkenizi ele geçirmesine izin vermemek için her türlü çabayı göstermelisiniz. Şehrin yıkımından sivillerle koruyun.

Ukrayna Savunma Kuvvetleri Taktikleri oynamaya başlamadan önce, seçtiğiniz birlik türlerini güçlendirerek puan tahsis etmelisiniz.

Sonra, en uygun taktikleri seçersiniz.

Toplamda üç tane var:

  • Birleştirilmiş
  • Topçu
  • Piyade

Birlikte, birlikleriniz yaklaşık olarak eşit olarak piyade ve topçu birliklerinden oluşacaktır. Piyade seçerseniz, birliklerin büyük kısmı piyade olacaktır. Topçu seçerek, kuvvetlerinizin çoğunluğu bu tip birliklerden oluşacaktır.

Bu oyunda düşmanla sırayla oynuyorsunuz. Her birimin hareket veya saldırı için harcanan belirli sayıda eylem puanı vardır. Aksiyon noktaları için aktifleştirilmiş aktif savunma modu bulunmaktadır. Bu moddaki bir birim, sırası sırasında etki alanındaki herhangi bir düşmana saldıracaktır.

Bir düşman birimini yok etmek size, mümkün olduğunca çabuk toplanması gereken faydalı kaynak verir. Bu, savaşçılarınızı daha güçlü hale getirecek ve hasarı onarmaya yardımcı olacaktır.

Sizi bekleyen her görevin kendi görevleri olacaktır. Örneğin, belirli sayıda düşman birimini yok edin. Bazen bunu yapmak imkansız gibi görünür, ancak hiçbir şey imkansız değildir. Sadece mümkün olan her türlü çabayı göstermeniz gerekiyor.

Düzenli aralıklarla paraşütle hava yardımı geliyor. Bu nesneyi aldığınızda, üç farklı özel eylem arasından seçim yapabilirsiniz.

Kilit noktaları işgal eden birimler, savunma veya saldırı bonusları alır.

Bazen yukarıdan paraşütle atılan yardıma ek olarak, son derece nahoş nesneler gelir. Belirli bir süre sonra düşman bir füze saldırısı başlatır. Bu gerçekleşmeden önce, bombalanan tüm hücreler kırmızıyla vurgulanır. Birimlerinizi güvenli pozisyonlara çekmek daha iyidir. Düşman birlikleri yakınlardayken bunu yapmak zor olabilir ve durumu lehlerine kullanabilir.

Oyun çok zormuş gibi görünebilir. Ancak buradaki zorluk ilginizi çekmeye ve geçişi bir kabusa çevirmemeye yetiyor.

Oyun bağımlılık yapıyor ve fark edilmeden oldukça fazla zaman geçirebilirsiniz.

Ne yazık ki, şu anda APU'nun kullanabileceği cephaneliğin tamamı mevcut değil. Bazı silah türleri, gerçek savaş alanında son derece yararlı olduklarını kanıtladıkları için oyundaki görevi çok daha kolaylaştırabilirdi.

Ukrayna Savunma Kuvvetleri Taktikleri PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Oyunun maliyeti semboliktir ve geliştirici, satışlardan elde edilen tüm geliri Ukrayna'ya yardım etmek için transfer edecektir.

Ukrayna'yı ve tüm uygar dünyayı aşağılık Z-ordu istilasından korumak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more