Yer imleri

Denizaltı Solitaire Tripeaks

Alternatif isimler:

Undersea Solitaire Tripeaks, Android mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bir solitaire oyunudur. Grafikler bir çizgi filmdeki gibi çok güzel ve parlak. Sualtı dünyası çok güzel seslendirilmiş. Oynarken müzik sizi neşelendirecek.

Bu sıradan bir solitaire değil, Undersea Solitaire Tripeaks oynamak hem çocuklar hem de yaşlılar için ilginç olacak.

Burada Albert adında derin deniz sakinleriyle tanışacaksınız. Yengeçtir, çok sosyaldir ve birçok balıkla arkadaş olur.

Hayali, tüm sakinlerin kendilerini rahat hissedeceği bir su altı rüyalar şehri inşa etmektir. Albert'e yardım et.

  • Solitaire oyunlarını çözün ve ödülleri toplayın
  • İnşaatı engelleyen nesnelerin alanını temizleyin
  • Binalar, yollar ve diğer su altı yapıları inşa etmek
  • Derin sakinleriyle iletişim kurun ve isteklerini yerine getirin

Bunlar yapmanız gereken şeylerden bazıları.

Oyun sıradan değil, basit solitaire oyunlarından çok daha ilginç, çünkü burada kazanılan bonusları ve ödülleri harcayacak bir şeyiniz olacak.

Tanıdık balık size yardımcı olacak ve şehri nasıl iyileştireceğiniz konusunda size değerli ipuçları verecektir.

Ana aktiviteye ek olarak birçok mini oyun ve bulmaca var.

Oynatma:

  1. Arka arkaya üç
  2. Mantık problemlerini çözme
  3. Öğeleri Birleştirme

Ve çok daha fazlası. Bu, sıkılmanıza izin vermeyecek ve daha fazla bonus ve ödül kazanmanıza izin verecektir.

Konut binaları ve dekorasyonlara ek olarak, şehrin rekreasyon alanlarına ihtiyacı olacak. Açık kahvehaneler, restoranlar ve hatta devasa stadyumlar. Sualtı metropolünün sakinleri bunun için size teşekkür edecek.

Oyun, aslında okyanusun derinliklerinde olmayan bir mevsim değişikliğini hayata geçirdi. Ama neyse ki, bu büyülü bir dünya. Burada derinliklerin tüm sakinleri bile konuşabilir.

Sezonluk tatillerde oyun oynamak daha da ilginç hale gelir. Eşsiz dekorasyonlar ve diğer faydalı eşyaların olduğu ödüllü özel yarışmalar düzenlenmektedir. Diğer zamanlarda eşsiz hediyeler kazanmanız imkansız, koca bir yıl beklemeniz gerekecek.

Güncellemeleri kontrol edin ve ek içerik için bizi izlemeye devam edin.

Diğer oyuncularla sohbet edin ve rekabet edin. Birleşme ve ittifaklar oluşturma fırsatı var. Böylece oyunda yeni arkadaşlar bulabilir veya arkadaşlarınızı birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Birbirinize yardım edin ve toplu görevleri tamamlayın.

Oyun içi mağaza, dekorasyon, güçlendirici ve diğer birçok ürünü satın alma teklifi. Gerçek para veya oyun para birimi kullanarak satın alımlar için ödeme yapabilirsiniz.

Oyunu ziyaret edin ve günlük alışveriş yapın, böylece ihtiyacınız olan şeyleri indirimli olarak satın alma ve ziyaret için günlük ve haftalık ödüller kazanma fırsatını kaçırmayın.

Oyun çok eğlenceli ve toplu taşımada, öğle yemeğinde veya evde seyahat ederken günlük endişelerden kurtulmanıza yardımcı olacak.

Tüm işlevselliği kullanmak için İnternet bağlantınızın olması gerekir.

Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek

Undersea Solitaire Tripeaks'i Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Olağanüstü sosyal yengecin hayalini gerçekleştirmesine ve bir su altı şehri inşa etmesine yardım etmek için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more