Yer imleri

Tartışmasız

Alternatif isimler:

Undisputed Çok gerçekçi bir boks oyunu. Mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler iyi, 3d, oldukça gerçekçi görünüyor. Tüm boksörler, gerçekte bu insanlar konuşurken seslendirilir. Müzik enerjik.

geliştirici açıkça bu spora çok düşkün. Gerçek boksörlerin hissettiği her şeyi size hissettirmek için her türlü çabayı gösterdiler.

Oyunda 50'den fazla gerçek boksör yer alıyor.Oyunun geliştirilmesi sırasında, maksimum orijinalliğe ulaşmak için hepsiyle işbirliği yapmak zorunda kaldım.

Dövüşçülerin her biri inanılmaz derecede yetenekli, ancak yine de becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

  • Ayak hareketlerinizi geliştirin ve ringde inanılmaz bir hızla hareket edin
  • 60'tan fazla zımba türü öğrenin ve bunları nasıl birleştireceğinizi öğrenin
  • Düşmanı yanıltmak için hileler ve aldatıcı hareketler kullanın
  • Hasarı önlemek için vücudunuzla çalışın

Oyunda en inanılmaz dövüşleri görmek ve hatta bunlara katılmak mümkün. Hiçbir şey imkansız değildir, farklı dönemlerde yaşamış ve gerçek bir dövüşte buluşma fırsatı bulamamış boksörler arasında bile bir yüzleşme ayarlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz beş farklı arenada muhteşem savaşlar yapma şansına sahip olacaksınız. Bunlar gerçek yerler, kurgusal yerler değil. Bazıları açık eğitim veya gösteri tartışması için daha uygundur, ancak ana etkinlikler için büyük bir arena en uygunudur.

Boks dünyasından uzakta olsanız ve kuralları bilmeseniz bile, Undisputed oynamaya ilgi duyacaksınız. Geliştiriciler sizin için oyunun başında net bir öğretici ve rakiplerin seviyesinde kademeli bir artış hazırladılar. Bu harika oyun sayesinde en görkemli sporlardan biri olan boks dünyası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dövüş sırasında her şeye kaba kuvvetle karar verilmez, bir boks maçı satranç oyunu gibidir ve genellikle daha etkili bir strateji hazırlayan kazanır.

Savaşçıların tüm hareketleri çok doğal görünüyor çünkü bunlar sensörler yardımıyla alınan gerçek hareketler.

Geliştiriciler oyunu gerçekçi yapmış olsa da içinde mizaha yer var. Örneğin, bir dövüşçüyü rakip olarak ringe getirebilir veya farklı ağırlık kategorilerindeki boksörler arasındaki karşılaşmanın nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Oyunu unutmayın, günlük ziyaret için ödüller alacaksınız.

Bayram boyunca özel şampiyonalar düzenleniyor, oyun içi mağazada indirimler sizleri bekliyor.

Yapay Zeka seviyesi yüksektir, ayrıca mevcut üç zorluk modundan birini seçerek onu etkileme olanağına sahipsiniz.

PvP modunda sadece AI ile değil, başka herhangi bir oyuncuyla da savaşabilirsiniz.

Oyun mağazasında, şampiyonalarda kazanılan oyun para birimi veya gerçek para karşılığında yeni spor formaları ve ekipmanları satın alma fırsatı bulacaksınız. Oyun ücretsizdir çünkü geliştiriciler için tek kazanç mağazadaki satın alımlarınızdır.

Undisputed'ı Android'de sayfadaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu hemen yükleyin ve mutlak boks şampiyonu olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more