Yer imleri

Komuta Birliği 2

Alternatif isimler:

Unity of Command 2 Sıra tabanlı stratejinin ikinci kısmı. Oynamak için bir PC'ye ihtiyacınız olacak. Grafikler, karakteristik görsel stili korumalarına rağmen ilk bölüme göre daha iyi hale geldi. Seslendirme ve müzik daha önce olduğu gibi herhangi bir şikayete neden olmuyor, her şey yolunda.

Kronolojik olarak oyunun olayları İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Oyunun ilk bölümünde, Doğu Avrupa'da bir kampanyanın başındaydınız. Bu sefer müttefik kuvvetlere Avrupa kıtasındaki savaşlarda liderlik etmelisiniz.

Bir önceki bölümü oynadıysanız, kontrolleri çözmeniz zor olmayacaktır. Yeni başlayanlar için eğitim verilmektedir.

Görevler aynı kalır:

  • Ordu için takviye sağlayın
  • Lojistik kurulumu
  • Genel merkezi koruyun
  • Birliklerin ilerlemesine öncülük et

Ve tabii ki düşman kuvvetlerini yok edin.

Oyun, PC'ye taşınan bir masa oyunu gibi görünüyor ve sadece bu değil. İlk bölüm gibi, ikincisi de masa oyunu Risk'i açıkça kopyalıyor ve bu hiç de fena değil çünkü en iyi masa stratejilerinden biri. Oyundaki olasılıklar etkileyici. Düşmanlıkların doğrudan yürütülmesine ek olarak, düşmana zarar vermenin başka yolları da vardır. Arkada sabotaj düzenleyin ve düşman birimlerin ilerlemesini yavaşlatmak için yolları ve lojistik merkezleri yok edin.

Nehirler bir engeldir, üstesinden gelmek için köprüler inşa edin ve düşman geçitlerini yok edin.

Savaştan önce birimleriniz için doğru konumu bulmaya çalışın. Düşman kuvvetleri ezici olduğunda ve durum umutsuz göründüğünde zafer getirebilir.

Oyun sırasında rakipler sırayla. Araçların hızlı ilerlemesi için, araçların yakıt ikmalini yapabilecekleri yollar ve lojistik merkezler büyük önem taşımaktadır.

Haritanın keşfedilmemiş alanı savaş sisi ile kaplıdır, düşman bölgesine bakmak için keşif uçaklarını kullanın. Ayrıca havacılığın yardımıyla düşmana saldırabilir veya ordunuza cephane ve yakıt sağlayabilirsiniz.

Bir savaş sırasında, birimlerinize saldırmaları için bir hedef verirsiniz ve ardından birbirlerine darbeler indirirler.

Ana merkez karargahtır, ele geçirilirse savaş kaybedilir.

Savaşlar sırasında hasar gören araçlar, restorasyon için üsse gönderilmelidir.

Avrupa'nın kurtuluşuna katılın. Hikaye kampanyası, İkinci Dünya Savaşı'nın en ünlü savaşlarını içerir.

Unity of Command 2'yi sadece müttefik birlikler olarak oynayabilirsiniz, bu nedenle işgalciler kesinlikle yenilecektir.

Oyun doğrusal değildir, olay örgüsünün sonraki tüm eylemleri değiştirecek birçok dalı olabilir. Bu nedenle, oyunu tekrar gözden geçirmek, ilk kez oynamaktan daha az ilginç değildir.

Geliştiriciler kendi betiklerini oluşturmak isteyenler için çok fazla zaman almayacak kullanışlı bir düzenleyici sağladılar.

Unity of Command 2'yi PC'de ücretsiz indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricinin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve modern tarihin en büyük savaşında bir komutanın yeteneğini geliştirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more