Yer imleri

Kent İmparatorluğu

Alternatif isimler:

Urban Empire, kentsel simülasyon türüyle ilgili bir oyundur, ancak bu sadece ilk bakışta. Bu tür oyunlar için grafikler ana parametre değil, ancak burada tatmin edici değil, her şey yeterince iyi görünüyor. Müzik seçimi ve seslendirme yüksek kalitede.

Öncelikle bir yerleşim inşaatının simülasyonuyla ilgileniyorsanız, bu oyunda yapacak özel bir şeyiniz yok ve başka bir şey aramak daha iyi. Burada her şey hem daha basit hem de daha karmaşık. Şehri gerçekten geliştireceksiniz, ancak her zamanki gibi ve her zaman doğrudan değil.

Bu oyun, yönetim kurulu toplantıları sırasında kararlar alarak bir şehri yönetme simülasyonudur.

Tüm eylemler size emanet edilen şehrin yaşamını ve gelişimini doğrudan etkiler. Ama bunu görmek biraz zaman alacak.

yapmalısın
  • Siyasetle uğraşın
  • Şehrin nasıl gelişmesi gerektiğine karar verin
  • Vergileri ayarla
  • Şehir bütçesini yönetin

Yüzyıl boyunca bir belediye başkanları hanedanını yönettiniz. Çoğu durumda, birkaç seçenek arasından seçim yaparak karar verirsiniz. Ancak kendi başınıza, hayatınızı değiştirecek kararlar veremezsiniz. Her şey, şehri kuran ailelerin temsilcilerini içeren küçük bir konseyin oylamasına sunulur.

Urban Empire'ı oynamak, öncelikle siyasi entrikalardan hoşlananlar için önerilir, ancak başkaları da belirli kararların nüfusun yaşamını nasıl etkilediğini izlemekten keyif alabilir.

İktidardaki ailelerin üyelerine daha sadık hale getirmeye çalışarak konsey'nin bileşimini etkileyebilirsiniz. Uzlaştırıcı kanıtlar toplayın ve karar vermeyi başka şekillerde etkileyin.

Başkalarının kararlarını etkilemek kolay değildir, becerikli olmaya çalışın, ancak her zaman işe yaramayacaktır. Bazen aşırı baskı, tam tersine, bir kişiyi size karşı çevirebilir.

Oyun, şehrin hayatından çeşitli konulara girmenizi sağlayacak. Burada kolay çözümler yoktur, her zaman memnun olanlar ve hareketlerinizi beğenmeyenler vardır. Unutmayın, herkesi memnun etmek ve şehrin gelişimi için en iyisini yapmaya çalışmak imkansızdır.

Her şey son derece gerçekçi bir şekilde uygulanır, oyunlarda bu tür gerçekçilik çok nadirdir.

Oyun bazen eylemlerinin hemen sonucunu görmek isteyen oyuncular tarafından eleştirilir, ancak hayatta, bu oyunda olduğu gibi, durum her zaman böyle değildir.

Her oyun çok zaman alır ve oyunu beğendiyseniz, uzun süre tadını çıkarabilirsiniz. Oynamayı bitirdiyseniz, cesaretiniz kırılmasın, tekrar başlayabilirsiniz, her yeni oyun bir öncekine benzemez.

Yeni oyunda tamamen farklı bir yola girebilir ve gelişimini tamamen farklı bir yöne çevirdiğinizde şehrin kaderinin nasıl olacağını öğrenebilirsiniz.

Urban Empire PC'de ücretsiz indir ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam portalında veya geliştiricilerin resmi web sitesinde satın alma şansınız var.

Oynamaya başlayın, aksi takdirde oyundaki ustaca tavsiyeler, akıllı rehberliğiniz olmadan her şeyi bozar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more