Yer imleri

Kentsel Rakipler

Alternatif isimler: Kentsel Rakipler

Urban Rivals Online & ndash; Birlikte tüm dünyada oyuncuların getiren ücretsiz online browser oyunudur. Online oyun Kentsel Rivals kart oyunları kategorisine aittir ve tüm olayları oyunda açılmak çizgi roman, tarzında yapılmış dev bir şehir sürekli tüm şehrin kontrolü için hizipler arasında kavga düşman klan ediliyor Clint City,. Kentsel çevrimiçi Rakipler herhangi bir tarayıcıda mümkün oyunu oyna (Internet Explorer 6 tavsiye edilmez! ) Ve oyun istemcisi & ndash yüklemek; Ben gerek yok! Kaydol ve oyuna & hellip başlar;

Kayıt Kentsel Rakipler: Facebook'ta bir hesabınız varsa, bunun yerine sitede kayıt bu hesabı kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Bunun Eğer, o zaman düğmeye & laquo basmayın; Kayıt ve Play & raquo;, ilk savaş güverte stilini seçmenizi ister pencerede: hileci kendi çantası ile kendilerini Brute kuvvet (rakibe bir şans vermeyin), Yavaş Ölüm (baskı rakip ), & nbsp; Denetleme () savunma kontrol ve hareket altında durumu tutmak. Sonra, ülkenizi seçin, uygun alanlara, e-posta, giriş, parola ve gösterilen kod girin. Urban Rivals haber almak istiyorsanız, bir kene & laquo koymak; Evet & raquo; veya & laquo; Hayır & raquo;. Sonra oyunun kurallarına Anlaşması almak ve bir düğmeye & laquo basın, yukarı ve oyun & raquo;. Kentsel Rakipler bittiğinde oyunda bu Tarihinde, oynamak için hazır!

Bu parlak ve renkli oyunda, irade, & nbsp; gayri paramparça gençlerle ve yiğit polis ve şiddet gangster, yanı sıra diğer birçok eşit renkli karakterler & hellip ile agresif mutantlar çeşitli tanışmak;

İlk iş & ndash olsun Oyunun başında; Misyon, çeşitli ve karmaşıklık düzeyleri. Misyonu gerçekleştirmek için puan ve ödül ve hellip olsun;

oyun başlayarak, farklı klan ait bazı karakterler ile sekiz kart verilir. Aynı anda sadece dört kart olabilir kart savaşta katılacak. Her kart kendi özel özelliklere sahiptir: Güç ve Hasar (temel), Yetenek ve Bonuslar (minör).

Savaşın başında, her oyuncunun güverte tek kart tek tek seçer ve kavgada atar. Rakibini ve savaş güçlü karta atmak mümkün olacak; zaten & nbsp bir harita göreceksiniz, ikinci mücadele için kartınızı seçeceksiniz oyuncu avantaja sahip olduğunu göz önünde bulundurun. Başarılı kentsel Rivals online oyun mücadele etmek için, her katılımcının doğru kartları-bir karakter güverte bir forma sahip, bir takım almak gerekir. Kentsel Rivals online oyun sözde kart tahsil karakterleri (sayı 50) satın almak için bir fırsat verir. Bu kartların yardımı ile, kavgalar kazanmak için, ancak bu karakterler kolay olmayacaktır almak daha kolay olacaktır, bu yüzden dize kadar gerek. Yenilerini elde etmek, Kentsel Rivals kendi karakterini ve geliştirilebilir beceriler ve & nbsp sahip 600'den fazla farklı karakteri çıkıyor.

22 (Klan ayrıntılı öyküsü sitesinde yayınlanmaktadır çizgi roman, bulunabilir) -

Tüm oyun karakterleri oyunda bu noktada klanlar, birleştik.

Kentsel Rivals birden oyun modları olabilir online oyun oynamak. Örneğin, gibi: Günlük turnuvalar, ELO, Survivor, Deathmatch. & Hellip; & nbsp;

İlk aşamada, sizin seviyenize (yani, kompleks değil) oyuncular ile mücadele ediyoruz. Oyun ilerledikçe, sonra yavaş yavaş (daha dikkatli mücadele tarzını seçmek zorundasınız) daha karmaşık seviyelere taşımak olacaktır. Aşırı düzeyleri (daha sıkı kurallar burada) oyunda en yüksek bar ulaşmak için hazır olacaktır.

Urban Rivals içinde mücadele yürütülmesi için, olsun para (Clintz) ve deneyim oynarlar. Kazanılan para yeni karakterler satın harcanan olabilir. VIP-shop "Butik", elit-kart karakterleri satın almak, ama gerçek para için olabilir.

Kentsel Rivals özel tablet ve ndash yoluyla kartlarının savaş yeteneklerini artırarak olabilir, oynamak; Pillz (örneğin bir tablet 2 kez karakter kartının mücadele kapasitesini arttırmaktadır). Mücadele başında, 12 yaşamlarında (kendi savaşçıları 4 arasındaki isteğiyle dağıtabilirsiniz) 12 Pillz olsun. Savaşta ve ndash temel amacı; düşmanın hayatları mümkün olduğunca almak. Kim daha fazla olacak yaşıyor, o kazanır!

Kentsel Rivals varolan lonca bir parçası olmak ya da & hellip oluşturabilir oynamak;

Genel olarak, oyun oldukça eğlenceli, bu en az bir kez oynamak için daha iyi açıklamak için uzun bir süre olabilir. Yani, Kentsel kaydı sizleri bekliyor rakipleri!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more