Yer imleri

Değişken Dünya

Alternatif isimler: Değişen Dünya

Değişken Dünya online & ndash; fütüristik askeri stratejisinin tarzında multiplayer oyun.

Değişken Dünya Online oyun hatta cep telefonları ve akıllı telefonlar edinilebilir PC'niz için belirli sistem gereksinimleri, empoze etmez, ama (mobil cihazlar için internet tarayıcısında) tarayıcı Opera Mini oyunu çalıştırırken sorunlar olabilir.

nbsp;

Oldukça basit ve ndash;

oyun Variable Dünya & nbsp kaydol; İstediğiniz oyuncu adı, parola, e-posta adresinizi girin ve istediğiniz dili seçmek için gereklidir. & Nbsp; Ayrıca Değişken Dünya & nbsp; Çevrimiçi kayıt otomatik olarak oyunda aynı adı taşıyan oyun forumlarında kayıt isteyecektir.

nbsp;

oyunda veritabanları aracılığıyla kaynakları bilinmeyen gezegen keşfetmek ve toplamak gerekir. Değişken Dünya online oyun dört kaynak vardır:

- Metal, (robot madenci üretir)

- Yağ (petrol robotu üreten)

- kuvars (quartz kolektör)

- uranyum (uranyum madenciliği robot).

nbsp;

robotun tüm bir robot seçici üretecek. Eğer online oyun Değişken Dünya oynarken, onların ihtiyaçlarına robotlar kendilerini tasarlamak için fırsat var, ve gerekirse bunları değiştirmek olacaktır. Buna ek olarak, yani, onu koruyor, silah ve zırh üretmek için gidiyoruz:

- kinetik silah (ve metal zırh)

- Lazer silahları (yansıtan zırh)

-Plazma silah (güç zırh).

nbsp;

Silah ve diğer oyuncular sizin temel yakalamak ve kaynakları götürmek arayacak gibi, gerek zırh. Başarıyla saldırı ve Değişken Dünya online size mücadele her üç mermi yönetmek için kendi taktik geliştirme fırsatı verir oyunu savunmak için. Bu taktik daha sonra isim ve bazen başarılı bir şekilde kullanmak için kaydetmek, ama yeniden oluşturmak için olamaz.

nbsp;

Düşman üslerine saldırılar üç çeşit arasından seçim mümkün olacak

- yakalama,

- işgal

- devirme.

nbsp;

Yakalama tabanı, işgal ve ndash tüm kar almak için izin verecek; Sadece% 40 ve devirme aktarmak için birden fazla hücreleri üzerinde düşman üssü taşımak için tasarlanmıştır. Başarılı bir saldırı durumunda aldığınız Tüm kupa, paraya çevrilir.

nbsp;

savaşta oranları aynı seviyeye gelmesi için, baz, sadece, dahası, zırh birimlerinin ağırlığının bir sınır olan bir ordu saldırabilir.

oyun & nbsp oynamak için; verilen kuyruk üslerine sahip, çevrimdışı gidebilirsiniz, çünkü veritabanı çok çalışacağız ederken Değişken Dünya online iyidir. Oyunun başında size ve artacak seviyesini ve bazlar daha fazla sayıda kontrol etme yeteneği artan üç üsleri verilecektir.

nbsp;

Başarılı bir oyun için gibi blokları geliştirmek gerekir:

- Blok Ekonomi (bilim, teknoloji, borsa),

- blok tasarımı (blok gücü hesaplama, tasarım silah ve zırh)

- taşıma bloğu

- blok jeolojisi.

nbsp;

Değişken Dünyada oynamak her bloğun düzeyinin yükselmesi ile, daha fazla kazanmak için ya bir fırsat ya da daha iyi robotlar inşa etmek, ya da sırasıyla, daha fazla kaynak üretmek için hızla hareket için bir fırsat olsun.

kaynak çıkarma taşıyacak hangi gezegende, manzara ve ndash büyük bir çeşitlilik vardır; Nehirler Eğer kaynakların herhangi bir tür elde edebilirsiniz ya da daha ucuz fiyata blokları tasarım, dağlar, çöller, ormanlar, şehirler,.

nbsp;

Size üslerinden birini seçmek mümkün olmayacaktır başlayanlar için özel bir alanda oyunu başlatın. En kısa sürede tam olarak oynamak & nbsp mümkün hissediyorum, Değişken Dünya İttifak'a & ndash katılmak; birbirini destekleyen 20 oyuncuya kadar birleştirerek.

Değişken Dünya kaydol üç sunucu gezegenlerde mümkündür: & nbsp;

- Sirius

- Vega-1

- Antares.

nbsp;

açık uzak gezegenlere Değişen Dünya, robotları kullanarak öğrenmek ve mücadele kendi taktiklerini geliştirecek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more