Yer imleri

Venedikliler

Alternatif isimler: Veneciancy

Venedikliler Online & ndash; onun online oyunlar şirketi BigPoint tanınan yeni ürün. Sırayla olarak geniş farklı türler ve oyun kategorilerini kapsayan oyunlar üretmeye çalışıyor stüdyo geliştiriciler online oyunlar kalite Tüm hayranlarını projeyi çalışmasını sağlamak için.

oyunlar arasında BigPoint, stratejik askeri ve dinamik ve macera olması ve online oyun Venedikliler - Akdeniz tüccar yavaş ve düşünceli ekonomik oyunlar tüm sevenler hitap edecek emin salt ekonomik stratejidir.

bir oyun Venedikliler ve ndash Katıl; gerekli bir adım, kendi ticaret imparatorluğunu inşa başlayacak. BigPoint, Venedikliler projenin & nbsp diğer oyunlarda olduğu gibi; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kayıt basit ve hızlı olarak yapılır. Iki seçeneğiniz & ndash var oyunu online Venedikliler oynamaya başlamak için; ya onun doğum onun kendi adı, şifre, iletişim e-posta adresiniz ve gün içinde belirterek, bir formu doldurmak, ya da başka sosyal ağ Facebook bir hesapla oyuna girin. Bugün hemen hemen herkes Facebook'ta kayıtlı internet erişimi olduğu göz önüne alındığında, ikinci seçenek çevrimiçi Venedikliler oyun oynamak istiyorum çoğunluğu için çok uygun olacaktır. Kayıt karar verirseniz eski moda, o zaman özel ikramiye & nbsp vererek, oyun adı güne oyuncuları teşvik etmek amacıyla doğum gününü soran olduğunu bilmek isteyecektir; ve BigPoint gelen oyunlar için fırsatlar sabit bir uygulamadır. Her durumda Kayıt Venedikliler zaman çok sürmez, ve oyunda & ndash doğrudan geçebilirsiniz; Online oyun tam tarayıcı ve herhangi bir müşteri indirmek ve yüklemek gerekmez ekonomik kariyer inşa başlamak için Venediklilere.

Venedikliler online oyun geliştirme için yerlerde bir sürü ve olanakları ile geniş bir oyun dünyası vardır. Başında ve küçük liman kenti kaldırın olacak, sadece ziyaret edilebilecek her türlü yapının, oyun kaynaklarının çeşitliliği ve mevcut işlerin sayısına göre kamaştırdı oyuncu. Biz de oyunun mükemmel bir grafik tasarım bahsetmeliyiz - Online Venedikliler iyice & nbsp zorunda oyunu; ve detay iyi gelişmiş oyun yerlere sevgi ile hangi dikkatle her bina ve her simge boyalı. Görsel tasarım Böyle bir tutum gerçekten Ortaçağ'da Venedik sırasında oyuncuyu getiriyor.

Böyle bir güzel ve fırsatlarla dolu dünyasında ne var? Oyun, ekonomik, sırasıyla, ve karşılık gelen işleri vardır & ndash kez; soyguncular veya yerleşim kazanmak için başkası tarafından saldırıya şehri korumak için, başka belirli bir ürün, bir limandan getirmek için, gelişme bu aşamada belli bir bina kent ihtiyacını oluşturmak. Tüm görevler tematik konulara ve ndash eşlik ediyor; Eğer sadece onun iyilik sağlamak ve ticaret yapabilmek için, bir hediye pahalı bir tedbir olarak komşu kasaba şarap bir kutu teslim etmek, örneğin, A noktasından B noktasına A bir nesne taşımak zorunda, ve yoktur.

Özel Mansiyon size zenginlik ve hatta kraliyet ailesinin etkisini aşmak, kendi bütün bir hanedanı, oluşturabileceğiniz düğün gelişmiş bir sistem, hak ediyor. Eğer ilginç ve heyecan verici Venedikliler oynarken, gördüğünüz gibi, böyle bir proje Venedikliler ücretsiz oynayabilirsiniz, özellikle de ekonomik politikaların Tüm hayranlarını kendisine kayıtsız kalamaz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more