Yer imleri

Zafer Online Yarış

Alternatif isimler: Zafer Online Yarış

Oyun Zafer Çevrimiçi gonki & ndash; 3 D görüntünün gerçekçi modelleri ile ücretsiz yarış simülatörü. Bu en iyi gelenekleri doğrultusunda klasik tarzda tasarlanmış bir istemci oyunudur. Bu umutsuz severler hız kazanmıştır hangi dinamik dolu bir dünyaya, içine götürecektir. Sen, heyecanlı tyuting kullanılabilir kendi araba, kontrol yöntemleri çeşitli artıracaktır. Oyunun bu kadar gurur Vintage parça ve yarış arabaları, Zafer . Çevrimiçi yarış sadece like it olamaz! Proje gerçekten çünkü kendilerine has özellikleri birçok benzer arasından sıyrılıyor. Gerçek oyuncularla rekabet, değerli ödüller kazanmak ve ikramiye alabilirsiniz. Yarış pistinde düzenlenen birçok olay tamamen sizin dikkatinizi sahip ve bir dakika kaçırmak izin verilmeyecek!

oyun geçmeden önce, ihtiyacınız olacak Zafer . Çevrimiçi yarış kaydı. Bu işlem şöyle gerçekleşir: tanıttı nicki, posta adresinizi ve şifrenizi. Bundan sonra bu müşteri indirmek mümkündür. Herhangi bir sorunları önlemek için, bilgisayarınızın aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir: Windows XP SP3, Vista, Win7 smistema çalışan; İşlemci P4 1.8 GHz Pentium; kart - hızlandırıcı, DirectX, 256 MB RAM, Shader Model 2 için destek; Bir ses kartının varlığı; 1 GB RAM ve 500 MB sabit disk. Ayrıca yüksek hızlı Internet olmadan yapamaz.

oyun parkurları sürücü başlamadan önce, tarihinin bir göz atalım. Böylece, şirket DriveNet dünyanın bütün yollar yakalar ve artık sadece bilgisayar kontrollü otomatik kapsül olmalı onun kurnaz planı için ulaşım tek yoludur. Ama cesur spor yarış fanları bu gidişattan katılıyorum ve cesaretle yüzsüz Corporation'a meydan yok. Onlar sürücülerin çok sayıda katıldı ve sanki artık yarışlar, çeşitli gizli yerlerde, gizli tutulur. Ayrıca dünya çapında şampiyonluklar organize ve kurumlar Yarış Komitesi ile başa gelmez.

Başlangıç ​​oynamak Zafer . Çevrimiçi yarış arabanıza tasarımını oluşturmak zorunda, ve sonra yavaş yavaş pompalanır. Başlatmak makine tarafından ayrılmış bloklar, birini seçmek için: orta ön veya arka. Eğer sadece körü körüne herhangi bir arabanın önerilen ayrıntıları değil meydan ve tabii ki, sizin sürüş tarzınıza uygun olacak ve bir model almak için önce yolların durumlardır. Bu arada, otomobilin oluşturulması sırasında en keyifli anlardan biri boyanır. Tüm bunlardan sonra, renk ve desenleri hem de seçebilirsiniz. Birlikte dekorasyonu için amaçlanan parçaların sayısı sınırlı değildir. Kısa ırklardan oluşmaktadır sırasında deneyim ve farklı ekipman kazanacaktır sahibinin oyun. Deneyim özellikle makinelerin teknik özelliklerini geliştirmek gerekir. Kesinlikle tüm makineler gibi kitle, Manşonlar, aerodinamik, fren, debriyaj ve yol yüzeyi, güç gibi özelliklere sahip. Her yeni seviyede ek bileşenler, yedek parça ve hatta oyun modları erişim sağlar. Bu nedenle, Victory . Çevrimiçi yarış oyunu daha ilginç olur! & Nbsp; Inatçı olmak, sıralamalar ilk yerlerden biri almak için eminiz.

farklı güzergahlarda yer alan yarış çizgisi. Yüksek hızlı yarış için ideal bir yer olarak kabul edilir çöl Fort Fast track, olmak zorunda terk edilmiş bir Amerikan askeri üssünde. Başka bir parça kapalı teknolojik yapılar Antarktika'da yer almaktadır. Üçüncü parça Rock Island yerleşim kalıntıları arasında kayboldu. İngiltere'ye kıyıları terk edilmiş bir karakol olduğunu. Ne olursa olsun seçtiğiniz yol, sürüş sanatını göstermek için şans her zaman olacaktır! Yani sadece ne yapabilirsiniz gösteriyor!

nbsp;

Victory . Çevrimiçi yarış Çevrimiçi kullanıcıların çok sayıda ilgi başardı. Bir yarış pilotu zengin hayattan zevk, eşcinsel oyun topluluğuna katılmak ve! Her zaman ve her şans Mayıs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more