Yer imleri

Vikingler Klan Savaşı

Alternatif isimler: Vikingler Klan Savaşı
PC'de Klanlar Vikingler Savaşı (Klanlar Vikingler Savaşı).

Viking Oyunu Klan savaşı, oyuncuları doğanın sert olduğu kuzey topraklarına götürecek ve sadece en güçlü, en zeki ve en cesurun hayatta kalabildiği yerlere götürecek. Karlı dağlar, barbar baskınlarından kurtulan yıkılmış şehirleri çevreliyor, Odin'e başka bir gün hayatta kalmak için dua ediyorlar. Fakat her şey ilk bakışta göründüğü kadar üzücü değil, bu ulusun en büyük avantajı aklın ve cesaretin gücüdür. Bir asker bir düzine değerinde, asıl mesele, onları düşmanlarla savaşmaya ve harap şehirlerin ekonomisini yükseltmeye yönlendirecek akıllı bir cetvel bulmak.

iPlayer Vikingler Klan Savaşı, çok oyunculu tarayıcı stratejisi ve rol yapma oyunu için mükemmel bir kombinasyon. Kullanıcılar kendilerini çeşitli yollarla ifade edebilecekler - şehir planlamacıları olmak, ekonomiyi geliştirmek ve diplomatik temaslar kurmak ve elbette yeni oluşturulan devleti savunacak en güçlü orduyu kontrol ederek akıllıca komutanlar olarak deneyimlemek. Bu dünyada, yalnızca kural, cesur savaşçıların desteğiyle, kentin sınırlarını genişletmek ve bu zorlu topraklarda kanunları oluşturmak için zorla mümkün.

Viking topraklarında Yarly, kaos burada hüküm sürüyor ve herkes mümkün olduğu kadar az kıt kaynak elde etmek ve aynı zamanda sınırsız güç elde etmek istiyor. Karlı toprakların ustası olmak ve oyunda zenginliklerin kontrolünü ele geçirmek için Vikings Klanlar Savaşı'na kaydolmak gerekiyor. Bir takma ad bulup bir e-posta adresi bırakmak için, tüm alanları uygun formda doldurmanız yeterlidir. Sosyal ağlardan birindeki bir hesapla oturum açmak daha kolaydır.

Oyunun Vikingler Savaşı Klanlar

Özellikleri.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, oyuncular bir sanal cetvel olan bir kahraman seçebilirler. Hem erkek hem de dişi olabilir. Bütün tipler çok karakteristiktir, Vikinglerin kanları kendilerine akar. Bir seçim yaptıktan sonra kahraman küçük bir katın yıkık kalesine ve birkaç baskından kurtulanların mülküne girer. Bir zamanlar büyük şehir yıkılmış, binalar yıkılmış ve bu yerleşime hükmeden yaşlılar öldürülmüştür. Oyuncunun asıl görevi şehri yeniden inşa etmek, gerekli kaynakların çıkarılmasını sağlamak ve bir ordu oluşturmaktır. Her bina ekonominin ve askeri gücün gelişmesi için önemlidir:

  • Çiftliklerdeki çiftçiler gıda ile ilgilenecekler;
  • Kereste fabrikasında çalışan işçiler, inşaat için gerekli olan ormandan bir tahta çıkardılar;
  • Taş ocaklarında iş tam bir hızla ilerliyor, güvenilir savunma için güçlü duvarlar gerekiyor;
  • Demirlerde, kahraman için zırh ve kıyafetler yaratır, onun içinde yenilmez olur;
  • V tedavi savaşçıları;
  • Mülklerinde askeri hileler ile eğitilecekler.

B Vikingler Klan Savaşı, bilim geliştirmeden ve bilgi edinmeden bir PC'de oynamak mümkün değildir, kullanıcılar bu konuda şanslılar, düşmanlar yaşlıların ellerinde kaygıları tahrip edemedi, hikâyeleri folioları incelemek için zaman bulursa, modern yöneticiye gidebilirler. Oyunun bir başka özelliği de, haritaların mevcudiyeti, hepsi 81, geliştirildikçe, seviyeden seviyeye, yeni topraklara aktarılma fırsatı ortaya çıkıyor, Harita ne kadar yeni olursa, o kadar az güçlü düşman olabilir.

Geroi ayrı bir hikaye, geliştirilebilir, tecrübe ve bilgi edinir. Daha fazla görev tamamlandı, savaşlar kazandı ve sakinler ve şehir için iyi işler yapıldı. Karakterin gücü yükselir. Kendisini en güçlü düşman karşısında zafere götürecek daha küçük bir ordusu bile olma yeteneğini kazanır. Kahramanın seviyesi ne kadar yüksek olursa, vatandaşlar o kadar fazla eser ve zırh üretirler, diğer oyunculara göre üstünlük verirler.

Eğer klanlardan birine katılırsanız,

Oynama Vikings PC'de Klan Savaşı çok daha kolaydır. Müttefikler olmadan, birleşik düşmanları yenemezsin.

 

Vikingler Klan Savaşı - bir kavga ol ve kuzeyi ele geçir!