Yer imleri

Vikingler Klan Savaşı

Alternatif isimler: Vikingler Klanlar Savaşı
Bilgisayarda Vikings Klan Savaşı Oyunu Yolunuza Girin savaşçı

Plarium, MMO stratejilerinin hayranlarını yeni oyun ürünleriyle düzenli olarak memnun ediyor. Vikings Klan Savaşı 2015 yılında çıktı. ve o zamandan beri düzenli güncellemeler sayesinde popülerlik çıtasını yükseltiyor. Oyun, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların Viking klanlarında birleşip düşmanlara karşı konuşabileceği bir mobil uygulama olarak geliştirildi.

Önerilen çizim çok dinamik ve çeşitlidir. Vikings Klan Savaşı'nın bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirilebileceği ve kendi hikayenizi geliştirebileceği de söylenmelidir. Bununla birlikte, hızlandırılmış tanıtım ve geliştirme için kaynaklar, eserler ve pompalama mevcut olduğunda, finansal bir bileşen sağlanır. Para kazanma, oynaması ücretsiz bir sistem gibidir, ancak gerçek para yatırımı teklifi ayarlarda kapatılabilir.

Oyuncuların karşılaştığı ana görev, herhangi bir krallığın orta kısmında yer alan Güç Yerine sahip olmaktır. Bu sadece klanınızın bir parçası olarak mümkündür.

Bunu yapmayı başaran klanın lideri, ele geçirilen Güç Yeri ile krallığın kralı olur ve sağlanan 16 oyundan birini astlardan herhangi birine atayabilir. Yeni bir rütbenin sahibi olan oyuncu, tüm etkisini hem olumlu hem de olumsuz olarak deneyimliyor.

Oyunun karakteristik özellikleri

2017'den bu yana önemli bir ayrıntı da Vikings Klan Savaşı'nı bilgisayarınıza indirme fırsatıydı. Bu durumda, senaryo ve görevler aynı kalır:

  Klanlar oluşturun ve geliştirin
 • Gerekli tesisleri kurarak kendi şehrini geliştir
 • Kaynakları çıkarmak (gıda, mineraller, ahşap, metal)
 • Biriken oyun para birimi (gümüş ve altın)
 • Ana karakteri pompala
 • Savaşlara katılın
 • Önde Gelen Hedefe Ulaşın

Oyuncu 100 üyeye kadar ip ve klan olur. Her birinin benzersiz bir hanedanlık armaları, sloganı, adı ve hiyerarşisi vardır:

 • Şef Kaptan
 • Büyükleri
 • Generaller
 • Savaşçılar
 • Sıradan

Viking Oyunu Klan savaşı dünyanın dört bir yanından insanları birleştiriyor ve kendisi 45.000 oyuncunun yaşadığı çeşitli krallıklardan oluşuyor. Her biri kendi şehrini inşa eder, böylece daha sonra yerli krallığının topraklarında serbestçe hareket edebilir. Kişisel bir yerleşimin başka bir krallığa aktarılmasına bile izin verilir, ancak sadece bir kez, bu yüzden kader adımından önce dikkatlice düşünün.

Savaşlar hakkında biraz

Herkes Vikinglerin ne kadar şiddetli olduğunu bilir, tüm bilinçli hayatlarını fetihlerde geçirir. Önemli bir ekonomik kısım hariç tutulmasa da, Vikingler Klan Savaşı oyununun amacı budur.

Burada tüm klanlar ve krallıklar savaşıyor. “Klan savaşı” nın bir parçası olarak, güç ve becerileri ölçmek için farklı krallıklardan grupların temsilcileri arenada var. Savaşın sonucu, savaşçılarınızın ne kadar iyi pompalandığına bağlıdır. Kazanan, tüm bilginin hızlandırılmış bir hızda ulaştığı tüm hafta bir bonus ile ödüllendirilir ve kale kaynaklarının inşaat seviyesi ve gelişimi% 10 oranında hızlanır.

Ayrıca, Viking Klanlar Savaşı oyunu büyük kraliyet turnuvaları düzenler. Krallıklar rastgele eşleştirilir ve savaş başlar. Kazanan, değerli metal çıkarmanın klasik altın madenlerinden on kat daha yüksek olduğu Tanrıların Altın madeni alır.

Klan içindeki Vikings klan savaşının başka bir oyunu, düşman şehirlerine saldırmak için saldırı birlikleri oluşturmanıza izin verir. Ve karşılıklı yardım olarak, oyuncular dost klanlar arasında güçlü ittifaklar oluşturan kaynaklar, yararlı bilgi ve beceriler alışverişinde bulunabilirler.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more