Yer imleri

VirCities

Alternatif isimler: VirCities

VirCities Online & ndash; vatandaşların yaşamını taklit ücretsiz tarayıcı tabanlı çok oyunculu oyun. Siz siyasete doğrudan katılma ve gelişti memleketi şehre mümkün olan her şeyi yapmaya çalışın, belirli bir meslek edinmek için, kentin sakinleri arasında belli bir karakterin rolünü görünecek ve gelişecektir. Kendinizi farklı kişiler tarafından çevrili bulacaksınız, aralarında doktorlar, işadamları ve sıradan işçiler ve siyasetçiler vardır. Oyun VirCities onlarla etkileşim basitçe imkansız. Oyun durumlar olacak sırasında hangi bir şekilde ya da başka bir metropolün diğer sakinleri ile uğraşmak zorunda. Örneğin, bazen acımasızca baş ağrısı ve umutsuz bir doktora & ndash ihtiyaç, diyelim ki, birisi yardım gerekiyor; Şimdi bu sorun ve yalnız karar verin. Ya da iş ile ilgili sorularınız varsa, o zaman neden çalışanın tavsiyesi sormuyorsun? Bu oyun VirCities sosyal aktif bir yaşam içerir ve bir münzevi başarısız olduğu söylenir. Oyun etkileşim yanı sıra, oyuncuların birbirleriyle sohbet kullanarak iletişim kurabilir. Gördüğünüz gibi Yani, burada yalnızlık ve koku yok! Tanıdıklar külfetli krank, bize güvenilir arkadaş bulmak katılın ve sadece heyecan verici bir oyun ile eğlenin!

Çal ücretsiz VirCities herkes olabilir. Ayrıca, proje gerçekten mevcut değil şok kullanıcı yüksek sistem gereksinimleri. Oyun için modern tarayıcılar birinin varlığı, elbette, internet ortamı konfigürasyonuna bağlı oldukça uygun bilgisayar ve. Yeni ikamet olacak VirCities kayıt ol. Aşağıdaki gibi bir hesap oluşturma işlemidir: takma bir şifre icat ve bir sonraki satırda onaylamak için, e-posta adresine göre girilir, avatar seçin, cinsiyet, yanı sıra istenilen şehri belirtmek Nick görüntüden oyuncu (varsa) ve yeniden yazılabilir kod sizi davet tanıttı. Şehir & raquo girin; Sonunda kullanıcı sözleşmesini kabul ve ardından & laquo onaylamak zorundadır;.

Kayıt anda, beş şehirlerinden birini seçin. Böyle Moskova, Londra, New York, Pekin ve Tokyo gibi şehirleri Mevcut. Seçilen kentte görünen bir acemi olarak size verilecek bir yurt odasında, yaşamak gerekir. Ve çanta başında ilk defa hayatta kalmak için biraz para alabilirsiniz. Öğrenmek ve neyin ne olduğunu anlamak zorundayız. Bu yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmış basit bir maceraları ile başlanması tavsiye edilir. Bu arada, & nbsp işi vazgeçerek; ve aynı zamanda bir şey aniden anlaşılmaz ise size söyler.

veya daha az efendi, sen & ndash yapmanız gereken ikinci şey; bir iş bulmak olduğunu. Gelir kaynağı varlığı, aksi takdirde ilk para harcadığı gerektirir için, bir çıkmazdan kendinizi bulacaksınız. Bir karakter sürekli ihtiyaç ardından gıda bazı şeyleri satın almak için. Meslek sizin beğeninize seçebilirsiniz. Sonra becerilerini geliştirmek ve profesyonel büyümek zorunda. Kendin ol kaç saat çalışmak için bir gün, çözmek için. Ama kahraman kesinlikle saat uyku en az bir çift, zenginlik için aksi takdirde yarışı gerektirdiğini unutmayın, o sadece maaş hesaplanır nasıl paralel olarak birikir yorgunluk aşağı düşer. Zamanla, kendi şirketini açmak için yeterli para biriktirmek ve artık başkası için çalışıyor olacak. Bu doğrultuda kullanıcı seçme özgürlüğü verildiği söyleniyor. & Ndash istediğiniz yapım şirketi açmak istiyorum; Araştırma için laboratuvar, istediğiniz & ndash; işleme kaynaklarının alışveriş, ya da öylesine çok kaynak ve üretim itiraz. n. Bir iş başlatmak için bir lisans gerekir ve kendi tasarrufu ile satın almak mümkün olacak.

Bu açıktır ki VirCities & nbsp; Sen işletim tork değil sadece onların dikkatini odaklama, oynayacağız. Eğer özel bir üssü ziyaret etmek isteyen ve mücadelede yer almak Yani eğer, mümkün olacaktır. Bu günlük endişeleri kaçmak için çok yardımcı olur. Dövüş sistemi kavgalar, hem botlar ve (kendi rızası ile birlikte) diğer oyuncular içerir. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşir. Başarı kullanılan karakter kazanılmış parametreler yanı sıra, silah bağlıdır.

oyun dünya siyasal sistemi içinde ilginç bir şekilde düzenlenmiştir. Kentin başında ayağa kalkar. Onun sorumluluk şehrinde bulunan devlet şirketleri yönetmek ve daha sonra danışman gibi ciddi insanlar toplantısında ele alınmıştır farklı yasaları sunmaktır. Konseyi oylama ile karar veya başka bir yasa kaçırmamak. Tüm sakinleri siyasal yaşama katılma ve şehrin bireysel kaderini etkileyebilir. Sonuçta, her ay önlemleri ve sonuçlanan bir oy, meclis seçti. Orada herhangi bir kısıtlama vardır ve her vatandaş için çalıştırabilirsiniz söylenir. Böyle bir arzu varsa Yani, politika için geçerli olabilir.

nbsp;

oyun çok farklı unsurları vardır. Oyun gerçekten doymuş ve büyüleyici olduğunu! Ve bunun yerine projede, onun onurunun ilk elden hesabı özelliklerini okumak zorunda, eğer daha iyidir. Eğer & ndash seveceksiniz İnan bana,; kesinlikle hayal kırıklığına yüzler! Tüm çabalar iyi bir ruh hali ve iyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more