Yer imleri

Tribal savaş

Alternatif isimler: Kabile Savaşları

Tribal Wars: Savaş kabileleri Online & ndash; Ortaçağ'da içine götüren bir tarayıcı oyunudur. Tribal Wars Play, hatta bir ofis bilgisayarda mümkündür oyunu çalıştırmak için gerekli bilgisayar için minimum sistem gereksinimleri gibi: Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / Seven Intel Pentium III işlemci 800 MHz RAM 256 Mb ve videlkarta 64 MB.

Oyun Tribal Wars katılın: gerektirmez Savaş kabileleri biraz daha programları atlar ve çok kolay. Üye Ol & nbsp; Tribal Wars: Savaş kabileler bir rumuz girmek istedi - oyun, parola ve e-posta adresi istediğiniz adı. Sen Tribal Wars özelliklerini inceleyerek, ancak, 18 oyun dünyalarında herhangi kayıt olabilirsiniz: Savaş kabileler online kayıt tecrübeli oyuncular iyice oyunun özelliklerini incelemek istiyorum sadece popüler dünyada kayıt için tavsiye edilir. Hala başarılı olmayan komşularının geliştirme ve çekmek & nbsp olmayacak küçük bir köy yetiştirin; imparatorluk inşa etti. Daha sonra orada yeni bir dünya oynamak ve mutlak hükümdarı haline gelebilir. Diğer tüm dünyalarda geçerli dünyaların birinde Hesabı, ancak her dünyada birden fazla hesabınız olamaz.

Online oyun Tribal Wars: Savaş kabileler Adın ilk nasılsa güzel (isim Town Hall değiştirilebilir) ve geliştirilmiş gereken küçük bir mezra, verilen gerçeği ile başlar. Bunun için ihtiyacınız olan kaynaklar

- kereste fabrikası olarak ahşap, & nbsp üretir;

- kil ocağı kil verir & nbsp;

- Mine & ndash; Metal. & Nbsp;

binanın üst düzey, daha fazla kaynak ürettiği. Bu nedenle, ilk günlerde, kaynak çıkarımı ile uğraşmak gerekir. Açgözlü komşular sizin emeklerinin meyvelerini çalmak için başarısız için, kaynakların önbellek kapasitesi seviyesine bağlıdır gizli olabilir. Ayrıca, köyün etrafında, bir zaptedilemez duvar inşa edebilirsiniz. & Nbsp;

en kısa sürede oyun Tribal Wars olarak: Savaş kabileler Online, hemen asker yapmak gerekir. Ve sonra, böylece, küçük ya da terk edilmiş köyler soymaktan kaynakların rezervleri artırmak ve kalkınmanın hızlandırılması başlayabilirsiniz. Henüz soymak ne kendilerini savunmak için, ve komşunuzun ne açıkça savaşa hazırlanıyor değil Eğer, sen ona bir diplomatik mektup yazmak deneyebilirsiniz. Eğer biraz daha güçlü sahip olduktan sonra, kiminle savunmak ve saldırı için kabile gelişecektir, gibi düşünen müttefikleri arıyor başlayabilirsiniz.

Tribal Wars: Savaş kabileler online oyun gibi depo dolu olduğu zaman olarak daha da alabilirsiniz zamanki bilgilere ek olarak, güzel grafik köyleri ve premium hesap sahipleri gözden geçirmek için bir fırsat verir.

Eğer oyun Tribal Wars oynamak gibi

: Online Savaş kabileleri, o zaman asker 13 çeşit arasından seçim mümkün olacak, her birim kendi amacı vardır. Örneğin, bir izci kaynaklarının çok komşusu oluyor ve nasıl ne keşif olabilir ve asalet yardımıyla mülkünden bunları takmadan, tamamen diğer köyler yakalayabilir. Tüm diğer askerler de onlar mücadele başlamadan önce iyice incelenmesi gereken kendi özel becerilere sahip.

Online & nbsp oyun, Tribal Wars: Savaş kabileler & nbsp; - bir fırsat komşularıyla diplomatik ilişkilerini kabilesinin içine yeni üyeler kabul etmek, hem de onun kabilesinin oyunculara mektup yazmak ve yürütmek hakkına sahiptir onun kabilesinin lideri, ya da sadece onun yaşlı olmaya . Online & nbsp oyun oynamak için; Tribal Wars: Savaş kabileler, biz bu bir takım oyunudur unutmamak gerekir ki, bu yüzden tadı bir kabile almak çok önemlidir. Sizi ya da herhangi bir kabile almak ya da değil gibi olacak, size kabile oluşturabilirsiniz. Başarıyla Tribal Wars oynayan Savaş kabileler aktif ticaret & ndash meşgul olabilir; ticaret komşuları sunar ve pazarda kendi artı kaynaklarını koymak olun. Bu özellik aynı zamanda onların köyleri arasında kaynakların bir arkadaşınıza kaynak yardımı göndermek veya paylaşmak için izin verir.

Tribal Wars: Savaş kabileler oynamak & ndash; Sayın küçük bir köyün eşsiz bir şans dünyanın hakimi haline!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more