Yer imleri

Fırtına Savaşı Çağı

Alternatif isimler: Fırtına Savaşı Çağı

Stormfall Age of War, askeri-ekonomik stratejilerin tarzını belirten tarayıcı tabanlı bir çevrimiçi oyundur. Bu oyunda tüm gezegeni neyin kurtaracağına dair kötü orklarla savaşacaksın.

Sonarma Yaş Savaşı kaydı Rusça olarak sunuldu, bu nedenle kayıtla ilgili herhangi bir zorluk çekmemelisiniz. War of Thrones oyununa kayıt olmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmelisiniz:

 1. War of Thrones çevrimiçi sitesinin resmi web sitesini ziyaret edin.
 2. Ana sayfada, kayıt formunu doldurun.
 3. İlk hücrede takma adınızı girmeniz gerekecek (oyun için adınız icat edilebilir).
 4. Sonra e-posta adresinizi girin. Ama Mail'de olmalı. Ru. Bu e-postayla ilgili bir elektronik kutunuz yoksa, postanızı belirttiğiniz alanın yakınındaki"Kayıt"düğmesine tıklayarak bu form aracılığıyla kaydolabilirsiniz.
 5. Eğer e-posta adresinizi onaylayın. Bu amaçla tekrar girmek gerekiyor.
 6. Kullanıcılık sözleşmesini ve gizlilik ilkelerini okuyarak, kayıtlı olduklarında otomatik olarak onlarla aynı fikirdiniz demektir.
 7. Ve sonunda"Oyna"yı tıklayın. "

Play Stormfall Age of War yalnızca şu anda tam on sekiz yıllığına kayıtlı kullanıcılar olabilir. Oyunun temel şartı, bilgisayarınıza Internet'e ve bir web tarayıcısına (İnternet'e erişmek için özel program) bağlanmaktır.

Sınır Savaşın Yaşı İki orduyu tanımak için oynayacaksın:

 • Regular Ordusu - bu ordu altın ve et için satın alınabilir.

Bununla birlikte, Düzenli Ordu ve İmparatorluk'un özellikleri. Tarayıcı oyunu Stormfall Age of War'ın çevrimiçi sürümünde dört tür asker vardır:

 • Finansman. Bu birliklerin temel amacı - bir saldırı. Piyade göre: Undead, Spearman, Archer, Cüce Şövalye.
 • Cavalry. Bu birlikler için asıl görev - koruma. Bu tip şunları içerir: Nomad, Knight, Barbarian, Grandlord.
 • Magistrates. Onların amacı Süvari gibi koruma ama özel bir büyü var. Bu tür Golem, Warlock, Demon, Nekroman'yı ifade eder.
 • Bestiary. Temel amacı - istihbarat. Varoluşun esenliği: Spy Griffin, Wyvern, Ejderha.

Stormfall Age of War Online İttifaklar yaratabilirsiniz. Bu, gücünüzü artırabilmeniz için gereklidir. Ancak bir ittifak kurmak için en az 30. seviye olmanız gerekmektedir. Stormfall Age of War farklı binalar yapmanızı sağlar

 • Fatigue - kaynakları ayıklamak ve depolamak için gereklidir. Bu konut, kaynak, depo, çiftlik vb.
 • Tamam - Bu binalar kalenin yönetimiyle bağlantılıdır. Veri binaları City Hall, zindan, Privy Konseyi ve so
 • Martial - onları oluşturmak ve yönetmek için birliklere ihtiyaç vardır. Bu binalar arasında barakalar, köprüleri korumak ve so
 • Güvenlik - dekorasyon için olduğu kadar koruma için de gereklidir. Koruyucu yapılara şunlar dahildir: duvar, kule, kapı vb.

Sürekli Yaş Savaşı ücretsiz size askeri strateji dünyasına dalma fırsatı verecektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more