Yer imleri

Empires Savaşı

Alternatif isimler: Empires Savaşı

İmparatorluklar Savaşı çevrimiçi & ndash; Zaten hayranları bir sürü kazanmıştır ücretsiz online browser oyunu. Empires Online oyunu Savaş harika grafikler ve ilginç bir konusu var. & Nbsp; Bu oyun dünya hakimiyeti için birçok savaşlar yoluyla medeniyet harcama kendi imparatorluğunu kurmak size sunuyor! Ve herhangi bir tarayıcı mevcut Empires online oyun Savaş oyunu istemci kurulum gerektirmez.

oyun gerektirir girmek için Savaş Empires kayıt: Oyun sunucusunun ana sayfada seçim (Gladiator, Liu Bay, Megion, Ankela ve yakında açılacak başka & ndash; Vallat), sonra üzerine tıklayarak & laquo; Kayıt & raquo;, E-posta pencere tipi, daha sonra şifrenizi ve basın & laquo girin; Play & raquo;. Roma, Çin, İran ve Mısır: Eğer bir yarış seçmek zorundasınız yeni bir sayfa açmadan önce. Bir yarış, bir sonraki sayfayı seçtikten sonra, kendi resmi, cinsiyet, kahramanın adını ve şehrin adını, ve şehir için dünya haritası üzerinde konumu seçin. Basın ve laquo; OYUN & raquo basın; Empires bu oyun Savaş Kayıt biter.

Her kahraman yetenekler savaşta kullanılan özel yetenekleri vardır. Vsego16 beceri ve dört ana gruba ayrılabilir: Güç, Liderlik (bu asker sayısını artırır), Agility ve zihin (o gücü ve hasara artırır) (o güvenlik ve yaşamını etkiler) (o saldırı hızını ve hasarı artırır). Bu yeteneklerin tümü geçen oyun seviyeleri, giyim ve çeşitli iksirler kullanılarak pompalanır edilebilir.

Arena'da elde Den ve madalya zafer, sizin görev için alabilirim oyun için ihtiyacınız olacak şeyler. Oyunda, böyle sizin şeyleri iyileştirmek hangi ile cevher ve taşlar olarak kaynaklar vardır.

Senin şehir, oyun dünyası ve İlçe:

Empires online oyun Savaşı üç ana oyun yerleri vardır. Her konum kendine has özellikleri ve hellip vardır;

Oyun & nbsp; Savaş Empires razvinut yardım ya da gerçek hayatta yararlıdır stratejik düşünceyi geliştirmek.

Eğer hızlı bir şekilde oyunu tüm yönleriyle anlamak mümkün yardımcı olmak için zorunlu eğitim misyon bir dizi gerçekleştirmek zorunda nerede senin şehrin Empires Online oyun oynamak Savaşı başlar. Eğitim sırasında, bu istemleri izleyin tavsiye edilir. Gelecekte, görevleri tamamlayarak gerekli kaynakları ya da herhangi bir ikramiye kazanmak mümkün olacak.

oyunda tüm görevler, temel geçim ve kalkınma ayrılır. Bir işi seçerken, tabii ki, ödül içeriği rehberliğinde, her görev uygulanmasına ilişkin kendi tanımını, hedefe, rehberlik beri ve olacak!

rehberli var çevrimiçi İmparatorluklar Savaşı oyunu oynamak değil, sadece daha da gelişimini etkileyen ekonomik göstergelerin değil, aynı zamanda din ve askeri güç ile. & Nbsp;

oyun oyun sırasında değiştirebilirsiniz beş dönemler vardır. Bu: Yabani dönemi, karanlık, Feodalite, Ortaçağ ve İmparatorluğun dönemi. & Nbsp;

Yabani dönemi - era sizin ilk binalar inşa edebilirsiniz o, bu oyun ile başlar;

karanlık çağ - Bir pazar, Sanctuary, Tapınaklar, Çekim, Savunma Ekibi, kapısı ve çit ve hatta işe okçu inşa edebilirsiniz, bu dönemde;

Feodalizm - Eğer biniciler bir Town Hall, ahırlar, Fuarı, inşa ve kiralayabilirsiniz bu dönemde;

-

Orta Çağ bu dönemde Arsenal, bir mancınık ve trebuchets (bunlar savaş araçları vardır) kiralamak, okul kahramanları inşa edebilirsiniz

Empire - Bu dönemde bir kale inşa ve özel kuvvetler kiralayabilirsiniz.

Her yeni dönemin geçiş öncekinden daha zordur.

İmparatorluklar Savaşı size eserler, beceri ve diğer tüm oyuncuların çeşitli satın almak ve satmak sağlayan Müzayede, kullanıyor olabilir oynayın.

İmparatorluklar Savaşı diğer oyuncular ile PvP-savaşarak, oynayabilirsiniz. İşte savaş için bir kaç seçenek vardır: Saldırı (yabancı kampları nöbet yapabilirsiniz), soygun ve durdurma (siz dünya haritası üzerinde diğer oyuncuların karakterleri yakalayabilirsiniz) (eğer kaynakların hırsızlığı ve diğer oyuncular altın işleyebilir). Bu PvP savaşları, & nbsp ek olarak, daha fazla canavarlar mücadele edebilirsiniz.

oyunu daha Sohbet, Posta, Forum ve Lottery vardır. Ve bu sınır değildir. & Hellip; Perde önce bu oyunun tüm özelliklerini açacaktır Empires Kayıt oyun Savaşı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more