Yer imleri

Ceza

Alternatif isimler: Veng

Intikam Online & mdash; ücretsiz çok oyunculu tarayıcı RPG online, diğer oyun ürünleri konveyör arasında öne çıkıyor. Bu, tarayıcı MMORPG kampına atıfta şu anda birçok sayısal ve en hızlı gelişen biridir. Ve görünüşe göre, nasıl böyle büyük bir rekabet ile başa çıkmak ve pazardaki yerini tutmak sıkıca? Ama online oyun Retribution & mdash; oyun & raquo üzerinde çalışma; & laquo ne denir bir örnektir;. Nokta ekranda ve & mdash en önemli yönü olup bitenlerin güzelliği ve eğlence resimler değil; doğrudan çevrenizdeki oyun dünyasında olur her şey üzerinde etkisi olabilir bu yüzden her şey düzenlenmiştir onunla eylem özgürlüğü, kesinlikle, tam.

oyun İntikam basit ve çok zaman alıp götürür katılın. İhtiyacınız olan her şey & mdash; Hesabınız adı, e-posta adresi ve şifre bezpasnosti girin. Sonra posta hesabınızın onaylandıktan bildiren bir e-posta alacaksınız. Aslında, bu kayıt Retribution tamamlanacak ve güvenle online oyun Gere Retribution başlatabilirsiniz.

Bu oyunda & mdash içinde göze çarpan ilk şey; oyun geliştiricilerin eline koymak seçenekleri büyük bir aralığı. Bu sizin karakter online oyun Retribution gerçekleştirmek ve oyuncunun işlevselliği oldukça sınırlı olduğu diğer rol yapma oyunları arasında öne çıkıyor farklı fonksiyonları bir şaşırtıcı sayıda idi. Dolum & raquo; oyunun gerçekleşecek olayların boyutu büyük ve manzara ve & laquo de farklı olduğu evren;. Ama böyle dağların ve ormanların daha önceki süsleme büyük bir arka plan vardı oysa, şimdi tam oyun elemanları ve bunların kullanılabilir kaynakların çıkarılması ve bu çeşitli öğeleri üreten olması dikkat çekicidir. Yani araçları, bir ağaç ya da bir yerde duran taş yığını, ama daha iyi stok yukarı yuvarlak almak ve kaynakların biraz elde etmek için acele etmeyin, onlar sizin için yararlı olacaktır.

durum ekonomik fırsatlar ile benzerdir. Ormanda hep iksir ve iksirler çeşitli doğru otlar bulabilirsiniz, ya da aniden bu Aç & mdash hissederseniz; Bir olta kapmak emin olun ve daha sonra suyun tüm yakın vücut, her zaman balık ve bol yemek yakalayabilirsiniz. Geliştiriciler nesnelerin etkileşim kolayca erişilebilir böyle bir bolluk genellikle insanların kafasını karıştıran ve yeni gelenler etmemektedir farkındayız, ama onlar bizi temin ederim birkaç gün geçirmek, ve neler olup bittiğini özellikleri büyük bir set şey anlamak eğer o açık kafa önce sadece dolaşmak. Geliştiriciler uzak klişelerden uzak olsun ve öncelikli votpochemu oldu için çünkü oyun online Retribution, MMORPG türünde çerez kesici parçaların yorgun insanlar için ilginç olacak Oyna.

Orcs, Ölümsüzlerin, elfler ve insanlar:

Online oyun Nemesis kendi evreninde Oyunun mevcut dört adede kadar yarışları korunaklı. Ve işte biz ilk sürpriz bekliyor. Orkların bir yarış seçimi, sen onlar & mdash hoş bir sürpriz olacaktır; oyun dünyasının tarihinin olumlu karakterler ve onların ebedi antagonistleri kulaklı elfler & mdash; Negatif. Ve olur her şeye rağmen, askeri ittifak içinde bu iki hizip yaşamak engel değildir.
Bu oyunda insanlar zamanın soylu lordlar bir dizi olarak uygulanmaktadır. Undead ile ittifak içinde olduğu & mdash; Ölü elfler. Oyunun hikayesinde olduklarını & mdash; Soylu ve acımasızca kahinler bile kendi ölüm korkusu altında, onun tanrıça ihanet. Genel olarak, oyunun arsa ayrı bir inceleme layık olduğunu, ancak bunun detay özel bir oyun oyunun sitesinde bulunan ansiklopedi, bulunabilir.

Yani genel olarak, biz kolayca hoş ama aynı zamanda ilginç değil olacağını oyun Retribution özetleyebiliriz. Tabii ki, bazı sakıncaları olmadan yapmak zor.

 

Retribution oyunu online kayıt