Yer imleri

Zaman imparatorluklar

Alternatif isimler: Timeage

Zaman Empires Online & ndash; küresel bir strateji türünde yapılmış ücretsiz bir multiplayer tarayıcı tabanlı oyun. Medeniyet & raquo; & laquo olarak oyun sektörünün bu başyapıtı aşina Birçok Empires Online ve böylece çevrimiçi oyun Zaman çizgisinin uzak bir akrabasıdır. Bütün hikaye muhalif şehirlerde sürekli çatışma etrafında döner ve antik dönemde başlayan ve uzak bir gelecekte gelişiminde bırakarak, klanlar birleşmiş devletler.

İmparatorluğu'nun bir oyun katılın herkese basit ve açıktır ve size zaman biraz sürecektir. Eğer & ndash Tüm yapmanız gereken; oyuna girmek için oyunun adını girin, güvenlik girişi için şifre ve e-posta adresi, bir süre sonra registratsiyaVremya Empires tamamlandı bir haber alır. Empires bilgisayarınızın özelliklerine kesinlikle iddialı değil online oyun,
Zaman oyunu süreci zevk için, kesinlikle internet erişimi imkanı destekleyen herhangi bir bilgisayara ihtiyacınız ve tarayıcıda ayarlayın çünkü.

Başlangıç ​​online Zaman Empires oyun, bilge hükümdar olan pek çok kentte elinde bulunmaktadır. Savaşın, barış ilanına çeşitli binalar ve araştırma yapımı, gelen, örneğin veba veya veba olarak salgın hastalıklar çeşitli ulusu kurtaracak: Bu yönetim sizin sorumluluğunuzdadır dizi senin toprakları sorunları olduğunu. Oyun-turn tabanlı ve karakter o geçirebilirsiniz gününde eylem noktaları, belirli bir numarası vardır. Her binada, araştırma veya başka bir şey zaman belirli bir miktar geçirdi.

Elbette, saldırgan bir gelişme yolunu seçerek, hemen oldukça zayıf herhangi komşu kabile ile savaşa gidebilirsiniz, ancak tecrübeli oyuncular Zaman Empires online oyun oynamak başlangıç ​​tavsiye vsegodumat önce kendi yerleşim gücünün güçlendirilmesi. & Raquo;
Genel olarak, binaların çoğu birikir ve laquo size böyle Akademisi gibi çeşitli kaynakların, şeklinde bazı gelir getirmek, bu kullanma bilgisi, yeni teknolojileri keşfetmek olabilir. Kronolojik bileşeni ile en küresel stratejiler gibi, oyun teknolojik çağ için bir bölünme vardır. Ayrıca, örneğin, gıda bina satın ve özel yetenekleri erişebilir kasaba halkı canlılığını ve altın asker muhafaza harcanan, kendi servislerinde refah hakkında unutmamak gerekir. Sadece & laquo olarak; & raquo; oyunda Medeniyet senin topraklarının bir refah genel düzeyi vardır. Düşük ise, o zaman konular komşu topraklara korku göç etmek olduğunu.

devletin gelişmesi biraz zaman geçirmiş olması, İmparatorluğu oynamaya devam etmek, güvenle ülkenin siyasi ve askeri sisteme konuyu getirmek için alınabilir. Burada belirli bir misyonu var ve her çağa özgü karakterler çeşitli istihdam edebilirsiniz.

Oyun çok dinamik ve her şeyden önce çevredeki araziyi kontrol etmek ve kendi devleti oldukça karmaşık taahhütname görünebilir. & Nbsp; Ama zamanla, bu karışıklık alışmak çok kolay olur ve dikkatinizi en küçük değişim bile, birini kaçmıyor daha sonra var.

Bu, örneğin, garnizon şehir kapasitesi dolu, eğer, askeri birliklerin inşaat hemen durur çünkü, onların topraklarını kontrol dikkatli olmak gereklidir. Hoş oyunda diplomatik müzakereleri yürütmek yeteneği memnun. Ancak, tek bir özellik var: müzakereleri sadece sizin büyükelçisini sahip olan devletlerle mümkün olduğunu ve bu anlaşmaların çoğu tamamlanması, sizin büyükelçi kaybolur.

Peki her oyuncu oyunun yararlarını ve yoldaşları ile birlikte, oyun keyfini çıkarmanızı sağlar oyun klan sistemi uygulanmaktadır. Ama ilk bakışta, bariz bir özelliği de, ancak bu türün oyunlar için oldukça açık değildir: kendi toprakları yakında olduklarını olabilir sadece koşul altında klan oyuncuları birleştirmek için. Bu klana değiştirmeye karar verirseniz, size kendilerini komşuları ile sorunları yapmamak için başka bir konuma taşımak için ihtiyacınız olacak demektir.

Game Time Empires oyunu hangi sadece eğlenceli değil, aynı zamanda ilginç, yeni karakterler beklemek olacak ve olmayacak bunlardan & ndash biri iseniz; Kayıt ve Büyük İskender'in kaderini tekrarlamak mümkün bir kahraman, hak kanıtlamak.

 

Game Time çevrimiçi kayıt İmparatorluklar