Yer imleri

Aranıyor: Ölü

Alternatif isimler:

Wanted Dead, PC'de oynayabileceğiniz bir slasher nişancı oyunudur. Yeterli performans sağlanan grafikler mükemmeldir ve herhangi bir şikayete yol açmaz. Seslendirme profesyonel oyuncular tarafından yapılıyor ve müzik enerji veriyor!

Bu oyunu geliştiren stüdyo artık acemi değil, oldukça başarılı Ninja Gaiden ve Dead or Alive'ı piyasaya sürdü. Bu kez bu türün hayranlarını bir kez daha memnun etmeyi başardılar.

Oyunun kahramanı, seçkin Hong Kong polis teşkilatında bir teğmen olan Hannah Stone'dur. Müfrezenin görevi, büyük bir kurumsal komploya son vermektir. Oyun gelecekte geçiyor.

Cyberpunk dünyası oyuncuları bekliyor.

Arsa çok karmaşık değil. Oyundaki ana meslek, ana karakterin düşman kalabalığını yenmesi gereken çok sayıda savaştır.

Geniş numara cephaneliğiyle uğraşmak kolay olmayacak. Neyse ki, geliştiriciler bunu öngördüler ve kontrollere hızlı bir şekilde alışmanıza yardımcı olmak için oyunu net öğreticilerle donattılar.

Oyun, dövüş sırasında çok fazla kombinasyon kullandığından, bir gamepad kullanılması önerilir. Ama uzun süredir klavye ile oynuyorsanız bu oyunda da kullanabilirsiniz.

Wanted Dead oynamak, çeşitli zorluklar sayesinde asla sıkıcı olmaz:

  • Yüksek hızlı lüks bir şirket arabası kullanın
  • Yeni hareketler ve saldırı kombinasyonları öğrenin
  • Hem yakın dövüş hem de ateşli silahlar olmak üzere tüm ölümcül silah cephaneliğinin kilidini aç
  • Meslektaşlarınızla iletişim kurun ve karmaşık bir vakayı birlikte çözün

Sherlock Holmes tarzı bir dedektif hikayesi bekliyorsanız, durum böyle değil. Ana karakterin ve meslektaşlarının asıl mesleği, çeşitli silahlarla düşman kalabalıklarını yok etmektir.

Numara cephaneliği çok büyük ve yüzden fazla saldırı ve 50'den fazla kombinasyon içeriyor. Bütün bunlar savaşı inanılmaz derecede muhteşem kılıyor. Oyunda çocukların yapacakları bir şey yok. Bolca şiddet ve kanlı sahneler var.

Ana karakter, tüm ekibi gibi, sibernetik implantlara sahip bir zombidir. Özel birliğin savaşçıları, düşman kalabalıklarıyla kolayca başa çıkmalarını sağlayan insanlık dışı bir güce, hıza ve tepkiye sahiptir. Savaşlar sırasında sadece silahları değil, doğaçlama nesneleri de kullanmak mümkündür. Mobilya, düşman mermilerinden güvenilir bir sığınak haline gelebilir.

Sıradan dövüşçülere ek olarak, patronlarıyla da uğraşmanız gerekiyor. Bu canavarları yenmek en zoru olacak ve bunun için basit taktikler kullanmamak daha iyi. Misilleme saldırılarından kaçın ve mümkün olduğunca hareket et. Bu tür savaşlardan önce oyunu kurtarmak daha iyidir, patronları ilk seferinde yok etmek her zaman mümkün değildir.

Zorluk sürekli artıyor, ancak ana karakter deneyim kazandıkça güçleniyor ve rakiplerini daha da etkili bir şekilde dilimliyor.

Wanted Dead PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmaz. Satın almak için oyun web sitesini ziyaret edin veya Steam portalına gidin. Aksiyon oyunu hayranları arasında takipçisi olacağı kesin olan klasik bir aksiyon filmi için fiyat çok yüksek değil.

Hemen oyunu yükleyin ve büyük bir savaşçının görkeminin sizi beklediği siberpunk dünyasına gidin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more