Yer imleri

Savaş ve Büyü: Kingdom Reborn

Alternatif isimler:

War and Magic: Kingdom Reborn mobil cihazlar için strateji. Oyundaki grafikler mükemmel kalitede, seslendirme gerçekçi ve göze batmayan bir müzik.

Bu, savaşlar sırasında sıra tabanlı mod ile RTS stratejisi gibi birkaç oyun türünü aynı anda birleştirir. Ayrıca bulmacalar ve yerleşik mini oyunlar var.

Krallığınızı kurun.

Bu, çeşitli görevler gerektirecektir:

  • Düşman topraklarını ele geçir
  • Başkentinizi genişletin
  • Kaynak alın
  • Herhangi bir düşmanı yenebilecek bir ordu oluşturun
  • İttifaklar kurun veya diğer oyuncularla savaşın
  • Savaşçılarınızı güçlendirecek ve onları en güçlü silahlarla donatacak teknolojileri öğrenin
  • Şehir savunması ve tahkimatı ile ilgilenin

War and Magic: Kingdom Reborn'u oynaması kolaydır. Strateji türüyle yeni tanışıyorsanız, geliştiriciler tarafından hazırlanan eğitim görevi kurtarmaya gelecektir.

Görevler çok farklı olduğu için sıkılmayacaksınız. Bölge savaşlarından bulmacaları ve bulmacaları çözmeye kadar. Tüm bu görevlerin tamamlanması oyundaki ilerlemeyi etkiler.

Oyun birçok yönden ünlü Heroes of Might and Magic serisine benziyor, ancak bazı farklılıklar var.

Haritadaki hareket gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilir ve savaşlar sırasında oyun sıra tabanlı moda geçer. Savaş başlamadan önce birimlerinizi altıgenlerle bölünmüş bir alana yerleştirmek mümkün olacak. Araziyi dikkate alarak avantajlı pozisyonları seçin.

Zafer genellikle en yetenekli stratejiste gider, ancak ordunun büyüklüğü ve gücü de önemlidir.

Oyunda arkadaşlar bulun ve bir ittifak kurun. Böylece toplu görevleri tamamlayabilir ve güçlü düşmanlara karşı birlikte savaşabilirsiniz.

Otomatik çeviri özellikli dahili sohbet sayesinde tüm dünyadaki oyuncularla iletişim kurun.

Oyun ziyareti için günlük ve haftalık hediyeler var.

Tatillerde ve spor müsabakaları ve şampiyona tarihlerinde oyunda tematik etkinlikler yer alır. Bu süre zarfında görevlere ve seferlere katılarak eşsiz eşyalar kazanabilirsiniz.

Oyun içi mağaza, çeşitli eserler, kaynaklar ve ekipman öğelerinden oluşan zengin bir ürün yelpazesi sunar. Teklifler günlük olarak güncellenir. İndirimleri ve büyük indirimleri kaçırmamak için mağazayı sık sık ziyaret edin. Satın alımlar oyun içi para birimi veya gerçek para kullanılarak yapılabilir. Oyun içi satın alma işlemlerine küçük bir miktar harcayarak geliştiricilere sıkı çalışmaları için teşekkür edin.

Oyun düzenli olarak geliştirilmekte ve tamamlanmaktadır. Güncellemeleri kontrol edin ve faydalı yenilikleri kaçırmayın.

Görev eklendi, oyun dünyası genişliyor, yeni silahlar ve savaş birimleri ortaya çıkıyor.

Öncelikle klasik oyunların hayranları oynamakla ilgilenecek, ancak yeni başlayanlar da denemeli. Yaşı kaç olursa olsun herkes burada kendine göre heyecan verici aktiviteler bulacaktır.

War and Magic: Kingdom Reborn, bu sayfadaki bağlantıdan Android'de ücretsiz olarak indirilebilir.

Hemen oyunu yükleyin ve ilginç bulmacaların ve sayısız savaşın sizi beklediği büyülü bir dünyada eğlenin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more