Yer imleri

Savaş ve Düzen

Alternatif isimler:

Savaş ve Düzen şehir kurma simülatörü unsurları içeren taktik strateji. Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Cihaz performansı yeterli ise oyunda güzel 3d grafikler göreceksiniz. Seslendirme profesyonelce yapılıyor, müzikler iyi seçiliyor ve zamanla sıkmıyor.

Birçok eğlenceli ve ilginç görev burada sizi bekliyor:

  • Yerleşiminizi yönetin
  • Köylüler için inşaat malzemeleri ve yiyecek alın
  • Konut evleri ve endüstriyel binalar inşa etmek
  • Duvarları güçlendirin ve şehri aşılmaz bir kale yapın
  • Güçlü bir ordu oluşturun ve savaşçılarınızı en iyi silahlarla donatın
  • Değerli kaynaklar açısından zengin yeni bölgeleri fethedin
  • Şehir ve ordu için faydalı olacak teknolojileri öğrenin
  • Yakındaki kralları titretin veya en iyi arkadaş olun

Küçük bir yerleşim yerinden büyük bir krallığa giden yol zordur.

War and Order'ı oynamadan önce kısa bir eğitim görevinden geçmek iyi bir fikirdir, böylece kontrolleri çabucak anlayacaksınız.

Oyunun ilk aşamalarında şehrin düzenlenmesi ve surlarla uğraşmanız gerekecek. Kalenin ne büyüklükte olacağına ve binaların nasıl yerleştirileceğine karar verin. Dekoratif öğeler oluşturun ve başkenti süsleyin. Bununla işiniz bittiğinde, ordunuzu bir sefere gönderebilir ve kalenin etrafındaki dünyayı keşfedebilirsiniz. Dikkatli olun, aksi takdirde sizinkinden çok daha güçlü düşman birimleriyle karşılaşabilirsiniz.

Yeni teknolojiler savaşçılarınızı büyük ölçüde güçlendirecek, bu onlara savaş alanında avantaj sağlayacaktır.

Büyü cephaneliğinizi genişletin ve ölümcül büyülerle düşmanınızı yok edin.

Nasıl gelişeceğinize, en güçlü komutan veya güçlü bir sihirbaz olacağınıza veya bu iki yolu nasıl birleştireceğinize siz karar verin.

Oyunda tek hükümdar siz olmayacaksınız, size ek olarak büyülü diyarda dünyanın her yerinden birçok oyuncu bulunuyor.

Kiminle savaşacağını ve kiminle ittifak yapacağını seç. Yerleşik sohbeti kullanarak sohbet edin ve yeni arkadaşlar bulun. Görevleri tamamlayın ve görevleri birlikte tamamlayın. Güçleri birleştirerek kazanmak daha kolay olacaktır.

Başkalarının kalelerini ele geçirin ve değerli ganimetler elde edin, ancak kalenizin de saldırıya uğrayabileceğini unutmayın.

Sezonluk tatillerde ve büyük spor etkinlikleri sırasında, oyunda benzersiz hediyeler ve değerli ödüller içeren temalı etkinlikler düzenlenmektedir.

Oyun içi mağazadan kale dekor öğeleri, eksik kaynaklar veya savaşçılar için ekipman satın alabilirsiniz. Satın alımlar gerçek para veya oyun içi para birimi ile yapılabilir. Ürün yelpazesi düzenli olarak güncellenir ve genellikle büyük indirimler vardır.

Oyunda bir gün bile kaçırmayın ve günlük giriş ödüllerini kazanın.

Geliştiricilerin oyunu doldurduğu yeni ilginç görevleri kaçırmamak için güncellemeleri kontrol edin. Güncellemelerdeki görevlerin yanı sıra yeni silahlar ve ekipman öğeleri ekleniyor.

Android'de

War and Order'ı bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve sihirle dolu dünyanın en güçlü krallığının hükümdarı olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more