Yer imleri

Savaş Komutanı: Rogue Assault

Alternatif isimler: Var Komutanı

Game War Commander: Askeri muharebe hayranları için Rogue Assault.

American geliştirici Kixeye'nin hesabında birkaç başarılı projesi var ve Savaş Komutanı: Rogue Assault bu listeyi ekledi. Mobil cihazlar için yeni IMO stratejisi üzerindeki çalışmalar birkaç yıl sürmüştür (2014-2016). şehir). Ama oyuncunun, güçlü bir ordu emrini alma fırsatını kaçırmayan türün hayranlarına hitap edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ürünün, benzerleri olan bir kitleden olumlu bir şekilde ayıran birkaç güzel özelliği var:

    Tüm platformlarda
  • Mükemmel çalışıyor.
  • Normal 3G ve orta hızlı paket kullanın.
  • Kullanılan cihaza bağlı olarak, otomatik olarak seçilen grafik ayarlarının 6 varyasyonu vardır.

Each Savaş Komutanı: Rogue Assault ücretsiz olarak indirebilir, ancak satın alma olasılığı da sağlanır. Ancak, hiç kimsenin para harcamaması ve özgür olanı yapmak oldukça mümkündür. Bu arada, bilgisayarda War Commander: Rogue Assault'u da indirebilirsiniz, bunu yapabilirsiniz ve bu oyunun lehine bir başka artı.

0 Küçük bir tarih öncesi.

Youranın çıktığı geçerlilik, dünya ekonomisi çöktüğü zaman yakın geleceğe işaret eder. Bu, toplam işsizliğe yol açtı ve bu da bir kıtlıkla sonuçlandı. İnsanlar sokaklara döküldü, ama kısa süre sonra barışçıl isyanlar saldırgan zavarushkas'a yol açtı. Yetkililer durumun kontrolünü kaybettiler, suç ölçeklendi, çete sayısı arttı.

Silahlı kuvvetlere erişim sağladı, özellikle de güçlü taraflar Avrupa'yı işgal etti, işgal altındaki toprakları özgür devletler ilan etti. Yeni bir diktatörlük zamanı, her zamankinden daha zalim. Oyuncuların görevi, askeri üsse başkanlık etmek ve diğer topraklar üzerindeki nüfuzunu yaymasına izin vermeden, en kana susamış generallerden birini yok etmek.

Oyundaki eylemleriniz.

Game Savaş Komutanı: Rogue Saldırı iki dalda gelişir:

  • Basamak ve temel güçlendirmesi
  • PVE ve PVP savaşlarına
  • katılım

Üç ana metal kaynağına (iyileştirme olmayacak), toryum (metalin analogu, fakat daha gelişmiş), yağa erişebileceksin. Bu her zaman sahip olmanız gereken bir şeydir, bu yüzden stokların zamanında doldurulmasına dikkat edin. Onları kendi üssünde elde etmek ve tamamlanmış görev için bir ödül olarak almak. Askeri stratejilere yeni değilseniz, eylem ilkesini biliyorsunuz. Bu bağlamda Savaş Komutanı: Rogue Assault oyunu yeni bir şey getirmeyecektir: üssü sürekli geliştirin, binalar inşa edin, kaynakları toplayın, asker toplayın, yeni toprakları ele geçirin ve onları kontrol edin.

Oyuncak özelliklerinden biri, fonlara sınırsız erişim. Bu, kaynaklarının düşük olmadığı anlamına gelir, bu nedenle daha fazla yükseltme ve yapım için gerekli miktarı cesur bir şekilde biriktirin. Ancak, bunun için varlığınızın olması gerekir, çünkü oyun Var Komutanı"uyku modunda"gelişmeyecektir. Görevleri diğer projelere dağıtmak ve hasat etmek ya da başka bir sonuç almak için bir gün içinde dönmek yeterli ise, o zaman işe yaramayacaktır. Yeni bir düzeye geçmek için, herkesi kişisel olarak yönlendirmelisiniz. Mücadelenin en ilginç kısmı. Karakterlerini inceleyerek farklı türden askerler seçerek ordunuzu oluşturmalısınız. Mevcut piyade, tank, kamyon, askeri havacılık, tüm olası kalibrelerin küçük kolları ve yıkım yarıçapı.

Bir saldırıya gitmeden önce, kapsamlı bir keşif yapın, düşmanın dişinizde olduğundan emin olun ve işlemin başarılı olması için eylem taktiklerini düşünmeyi unutmayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more