Yer imleri

Savaş Makineleri

Alternatif isimler: Var Carsine

Game Savaş Makineleri favori tanklarınızdır.

Tanklarda

Games sanal alanı doldurdu ve böyle bir bolluk farklı şekillerde algılanabilir. Bir yandan, bir seçim sunar, ancak diğer yandan, tecrübeli bir tankçinin tüm gereksinimlerini karşılayan bu akıllı oyuncak bulmak çok daha zordur. Ücretsiz Oyun Eğlence şirketi, bir savaş oyunu oyunu projesi olarak savaşların kendi versiyonunu sunuyor.

İlk Kasım 2015'te piyasaya sürüldü. ve bir yıl sonra Android platformu için uyarlandı. Şu anda, Savaş Makineleri 10 milyondan fazla indirme indirdi. Kullanıcılar. Oyun artık ücretsiz olarak dağıtılıyor, ancak geleneksel olarak taraftarların etkinliklerin hızını arttırması ve ek bonuslar alması için içerik ödedi. Bazı ürünler 25.99 2 699.99 UAH karşılığında satın alınabilir. Ancak aylık bir ücret öderseniz, ödüllerin daha ciddi olduğu ve tankların daha dik olduğu bir prim hesabı alacaksınız. Mobil cihazınızda oynamak için, oyuncağın boyutunun 69 M olduğunu ve Android sürümünün en az 4 olması gerektiğini unutmayın. 1. Savaş Makinelerini bilgisayarınıza indirmeye karar verirseniz, iOS 7. 1 ve üstü.

Var Mashines oyuncağının

Features.

 • Parlak grafik
 • Dinamik savaşlar
 • Seçenek
 • için çeşitli konumlar
 • Tankların çeşitleri ve pompalanmalarının gerekliliği
 • Tek kişilik takımlar ve takım türleri

Savaş Makineleri oyunu yüklü olduğu sürece, oyuncu ekipmanının depolandığı hangara girer. Makinelerin tamiri ve yenilenmesi var, ancak bunları maksimum seviyeye kadar pompalamak için çok paraya ihtiyacınız var. Altın ve elmaslar oyunda listelenir. Altın stok, savaş alanında düzenli olarak dışarı çıkmak ve düşmanları yok etmek için yeterince kolay. Elmaslar daha kıymetli paralardır ve gerçek parayla satın almazsanız, ancak başarılı bir işten sonra ve canlı oyunculara karşı verilen savaşlarda ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Değerli taşlara ek olarak, yakıtlı bir teneke kutu da ödül olarak değerli bir eserdir. Ayrıca, turnuvalar, kazananın değerli ödüller aldığı periyodik olarak düzenlenir. Yeni başlayanlar ilk önce koşmalı, ateşin başlangıcını geçmeli ve deneyim kazanmalı ve bu nedenle sadece tek oyunculu mod onlar tarafından kullanılabilir. Ancak, alanın etrafında sürmek, düşmanları yok etmek ve yok etmek, onlardan para toplamak ve diğer bonusları toplamak bile eğlenceli:

 • Sağlık restorasyon kitleri
 • Yakıt depoları
 • Snaryady
 • Gold
 • Zvezdy

Sadece belli bir seviyeye ulaştıktan sonra diğer oyuncularla işbirliği yapmak ve kitle görevlerinde yer almak mümkün olacaktır. Tanklarınız dört karakterin tümünü arttırmak zorunda kaldığında:

 • Bronyu
 • Su bölümü
 • Skorostrelnost
 • Atak

Her özellik beş adımda geliştirilebilir, bu yüzden büyümek için çok şey var. Varil, kule, tırtıl ve motor pompalanır. Ayrıca, kasaya bir desen uygulayabilir veya menüden seçilen bir kamuflajı uygulayabilirsiniz. Okun sol köşesinde oldukça basit bir kontrol, hareket yönünü seçmenize yardımcı olur ve sağda bir görüş ve bir çekim düğmesi vardır. Tanklar kuleyi döndürebilir, nesneleri görünebilir ve diğer insanların ekipmanının üzerindeki ölçek hasar yüzdesini gösterir. Sahada her zaman engeller vardır ve duvarın üzerinden geçerseniz, ne siz ne de düşman göreceksiniz. Bu, hangi tarafın tehlikede olacağını bilmediğinizde, bir çeşit sürpriz etki yaratmaya yardımcı olur. Ayrıca çöl yerleşim yerleri, ormanlar, şehirler, kış manzaraları da var.

War Machines oyunu sürekli olarak güncellenir ve oyuncuların düzeltdiği hatalar, geliştiriciler tarafından hızla ortadan kaldırılır. Şüphesiz, ürün kalitesi ve dikkatinize değer. Kendiniz değerlendirmek için hemen indirin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more