Yer imleri

Savaş Gezegeni

Alternatif isimler:

War Planet, gerçek bir dünya haritası üzerinde geçen taktiksel bir MMO strateji oyunudur. Oyun mobil cihazlarda mevcuttur. Grafikler iyi ve detaylı. Optimizasyon sayesinde yalnızca amiral gemisi cihaz sahipleri oyun oynayabilecek. Seslendirmeler kaliteli, müzik seçimi uzun oyun seanslarında bile sizi yormayacak.

Bu sefer, dünya küresel haritasında yer alan gerçek hayattaki ülkeleri olmaları gereken yerlerde fethederek bir komutan olarak yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Başkenti hangi şehre yerleştirmek istediğinizi seçin.

Kontroller sezgiseldir ve zor değildir; eğer RTS oyunlarında deneyimliyseniz, paranızı kaybetmeniz zor olmayacaktır. Yeni başlayanlar için geliştiriciler ipuçları ve kısa bir eğitim hazırladı.

Bundan sonra dünyayı fethetmeye başlayabilirsiniz.

Bu kolay bir iş değil ve bunu başarmak için çok şey yapılması gerekiyor:

  • Kaynak çıkarmayı ayarlama
  • Üssünüzü güçlendirin
  • Yeni silah sistemlerini araştırın
  • Savaş alanında eşi benzeri olmayan güçlü bir ordu yaratın
  • Diplomasi uygulayın, diğer oyuncularla ittifaklar kurun

Bunlar War Planet oynarken karşılaşacağınız zorluklardan sadece birkaçı.

Bu oyunda gezegenimizin tüm bölgesi sizin oyun alanınız olacak. En akla gelmeyecek çatışmaları simüle edin ve sonuçlarını gözlemleyin.

Başlamak hiçbir zaman kolay değildir. Kaynak eksikliğiyle karşı karşıya kalıyorsunuz, bununla acilen ilgilenmeniz gerekecek.

İyi güçlendirilmiş bir kamp kurduktan sonra dünyayı fethetmeye başlayabilirsiniz. Bunu yapmak kolay değil, dünyanın her yerinden oyuncular size karşı çıkacak. Herkesle kavga etmek zorunda değilsin. Oyunda yeni arkadaşlar bulabilir, onlarla ittifak kurabilir ve PvE modunda ortak görevleri tamamlayabilirsiniz.

Dahili sohbeti kullanarak diğer oyuncularla iletişim kurabilirsiniz.

Savaşmak istiyorsanız, rakiplerinizi yenerek bir komutanın yeteneğini gösterebileceğiniz bir PvP modu var. Kolay bir zafere güvenmeyin, düşmanın sizden çok daha güçlü olduğu ortaya çıkabilir.

Her gün değerli hediyeler almak için oyuna göz atmayı unutmayın. Bir günü kaçırmadıysanız hafta sonunda güzel bir bonus alacaksınız.

Tatil sırasında özel temalı etkinliklere katılma fırsatına sahip olacaksınız. Bu günlerde kazanılabilecek ödüller benzersiz olabilir ve diğer zamanlarda mevcut olmayabilir.

Oyun içi mağaza, ürün çeşitliliğini düzenli olarak günceller. Amplifikatörler ve diğer birçok faydalı öğe ve kaynağı satın alabilirsiniz. Satın alma işlemlerinin ödemesini oyun para birimiyle veya gerçek parayla yapmak mümkündür. Para harcamadan oynayabilirsiniz, bu zorunlu değildir ancak oyunu sizin için biraz daha kolaylaştıracaktır.

War Planet'i oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Geliştiriciler oyuncuları önemsiyor ve düzenli olarak yeni içerikli güncellemeler yayınlıyor.

Bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak

War Planet'i Android'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tüm gezegeni fethetmek ve diktatör olmak veya tüm ülkelere demokrasi getirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more