Yer imleri

Savaş Seçimi

Alternatif isimler: Var seçimi

War Selection, sözde tarihsel, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. PC veya dizüstü bilgisayarda oynayabilirsiniz. Grafikler çok gerçekçi görünüyor, tüm binalar detaylı bir şekilde çizilmiş, savaşçılar inandırıcı görünüyor. Seslendirmeler profesyoneller tarafından yapılmış, müzikler hoş ama yine de sizi yoruyorsa ayarlardan kapatabilirsiniz. Oyun oldukça iyi optimize edilmiş ancak performansı düşük cihazlarda grafik kalitesi düşebilir.

Oyun Taş Devri'nde başlıyor. Zamanla teknoloji ve bilim ilerledikçe daha sonraki dönemlere geçme fırsatına sahip olacaksınız. Toplamda yedi dönem var; sonuncusunda modern silahlara ve teknolojilere erişebileceksiniz. Savaş Seçiminin oynanacağı harita prosedürel olarak oluşturulur. Başlangıçta kontrolleri ve oyun mekaniklerini hızlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olacak ipuçları alacaksınız. Pek çok görev var:

  • Kamp ve yerleşim yeri kurmaya uygun kaynakları ve yerleri bulmak için haritayı keşfedin
  • Şehir inşa edin ve binaları yükseltin
  • Bilim ve teknolojiyi geliştirin, böylece bir sonraki çağa hızla geçeceksiniz
  • Ülkeniz için bir kültür ve politik sistem seçin
  • Ordular oluşturun ve savaşlarda onlara liderlik edin
  • Diplomasiyi kullanın, diğer oyuncularla iletişim kurun ve ittifaklar kurun

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını ilk kez oynamıyorsanız her şeyi kolayca anlayacaksınız, görevler bu tür oyunlar için tipiktir ancak War Selection oynarken öğreneceğiniz özellikler de vardır.

İlk başta yerleşime gerekli kaynakların ve inşaat malzemelerinin sağlanması konusu çok acil olacaktır. Teknolojik gelişmelerin geliştirilmesine daha fazla önem verilebilir. Savaş Seçiminde evrim doğrusal olarak gerçekleşmez. Bir sonraki döneme geçiş, kalkınmada bir sıçrama sağlar. Çağın değişmesi yeni türde birliklerin, silahların ve üretim teknolojilerinin kullanıma sunulmasını sağlayacak.

Geçiş gereksinimlerini ne kadar hızlı karşılarsanız, daha az gelişmiş rakiplere karşı avantaj elde etme olasılığınız da o kadar artar. War Selection'da çeşitli oyun modları vardır, herkes kendisi için en ilginç olanı bulabilir.

  1. Birçok düşmanla karşı karşıya olduğunuz bu modda hayatta kalın
  2. 1 1'e veya 2'ye 2 burada her şey açık, kendiniz başka bir oyuncuya karşı oynuyorsunuz veya bir müttefikle birlikte iki düşmanla yüzleşiyorsunuz
  3. Oyuncu grupları arasındaki takım maçı çatışması
  4. Armageddon bu mod Kraliyet Savaşı'nı anımsatıyor, kazanmak için bölgeyi sürekli genişletmeniz gerekiyor, en küçük bölgeye sahip olan oyuncu, yalnızca bir tane kalana kadar meteorlarla bombalanıyor

War Selection çevrimiçi çatışmayı içerir, yerel kampanya yoktur. Oyun sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirecek, ancak neyse ki bugün bu artık bir sorun değil.

Maalesef

War Selection'ı bilgisayarınıza ücretsiz olarak indiremeyeceksiniz. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Çevrimiçi olarak diğer oyuncuların ordularıyla savaşarak eğlenceli vakit geçirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more