Yer imleri

Warcraft 3 Yeniden Dövülmüş

Alternatif isimler:

Warcraft 3 Reforged, strateji türünün tüm hayranları tarafından bilinen klasik oyunun bir güncellemesidir. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler ilk baskıya göre büyük ölçüde geliştirildi ancak daha birçok değişiklik var. Seslendirmeler klasik tarzda, müzik seçimleri güzel. Bu, yüksek çözünürlüklü dokulara sahip olmasına rağmen retro bir oyun olduğundan, özel bir performans gereksinimi yoktur, hemen hemen tüm modern bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

Bu sürüm, orijinal oyuna yapılan tüm eklemeleri ve birkaç yeni görevi içerir.

Warcraft serisi oyunlara uzun süredir aşina iseniz kontrolleri anlamanız sizin için zor olmayacaktır. Geliştiriciler ayrıca yeni başlayanlarla da ilgilendi, ipuçları hazırladı ve çeşitli eğitim görevleri hazırladı.

Konu hâlâ büyüleyici ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Her grubun kampanyasını oynamak mümkündür.

Problemler diğer gerçek zamanlı strateji oyunlarından çok da farklı değil.

  • Haritayı keşfedin ve değerli eserleri ve kaynak açısından zengin yerleri bulun
  • Yerleşimleriniz için inşaat malzemeleri ve yiyecek alın
  • Bölgeleri fethetmek
  • Bilimi geliştirin ve yeni teknolojileri keşfedin
  • Binaları yükseltin ve daha ölümcül silahlar üretin
  • Düşman birliklerini yok etmek ve şehirleri yakmak için yenilmez bir ordu oluşturun

Bu, oyun sırasında yapacaklarınızın küçük bir listesidir.

Çeşitli oyun modları, oyun kampanyaları veya tekli senaryolar arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek olacak.

Her oyuncu kendi isteğine göre zorluk seviyesini ayarlayabilir.

Hareketlerde ilerledikçe, sonraki görevlerin her biri, savaş alanında sizden daha fazla beceri ve yetenek gerektirecektir. İlk başta asıl görev kaynakları çıkarmak olacak ve ardından savaşları kazanmanız gerekecek.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir, savaşçılarınıza hızlı bir şekilde emir vermeyi öğrenin, bu zafer olasılığını artırır.

Oyunun ilk dakikalarından itibaren tüm binalar ve birlik türleri mevcut olmayacak, ancak yavaş yavaş her şeyi açabileceksiniz.

Harita savaş sisi altında gizlenmiş; onu açmak için farklı yönlere keşif birlikleri göndermeniz gerekiyor. Dikkatli olun, aksi takdirde beklenmedik bir şekilde çok sayıda düşman ordusuyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, eşitsiz bir savaşta savaşçılarınızı kaybetme riski büyüktür. Bazen geri çekilip birlikleri kurtarmak daha iyidir.

Warcraft 3 Reforged oynamak yalnızca klasiklerin hayranlarına hitap etmeyecek. Bu, RTS türünü başlatan oyun serisinin en iyi bölümlerinden biridir.

Toplulukla paylaşılabilecek komut dosyaları oluşturmak için kullanışlı bir düzenleyici var. Kullanıcı tarafından oluşturulan çok sayıda içerik var, seçim çok büyük.

Yerel haritalarda ve kampanyalarda hem çevrimiçi olarak diğer oyuncularla hem de çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz.

Warcraft 3 Reforged'ı PC'ye ücretsiz indirme, maalesef seçenek yok. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Oyun bir başyapıt ve şu anda yaratıcılar bunun için çok az şey istiyor.

Hemen oynamaya başlayın ve orklar ile insanlar arasındaki en büyük yüzleşmeye katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more