Yer imleri

Warface

Alternatif isimler: Warface

VE ciğeri Varfeys - şirketten bir tetikçi kalitesi için bilinir Crytek dünya çapında popüler çok oyunculu oyunlar.

Online oyun oynamak önce

Warface , kontrol etmenizi bilgisayar ayarları ve oyunun minimum sistem gereksinimleri. Geliştiriciler oyun için aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini ayarlayın:

- İşletim sistemi: , Windows XP , Vista Yedi ,

- İşlemci : Intel / AMD çift çekirdekli 2. 0 GHz;

- Bellek: 1 Gb (1. 5 Gb için , Windows Vista / 7)

- Video: GeForce 8600 GT 256 Mb

- 6 Gb boş sabit disk alanı;

- ADSL 56 kbit / s üzerinden internete erişim.

Doğrudan oyun geçmeden önce, Warface online kayıt kabul edilmelidir. Kullanışlı ve basit olarak yapılan bu işlem sadece birkaç dakika sürer.

P egistratsiya oyunu Warface aşağıdaki verileri girerek içerir:

- Nick - oyunda bir oyuncu tarafından kullanılacak isim;

Şifre;

- E-posta adresi;

- Ayrıca, okuma ve kullanıcı sözleşmesi, lisans sözleşmesi ve oyunun kurallarını kabul etmek gerekir.

Ardından, oyun istemcisini indirmek ve kurmak gerekir. Dosyası yüklendikten sonra, sadece onu çalıştırın ve talimatları izleyin gerekir.

VE ciğeri Warface Online karakteriniz için görünüm seçim başlar. Farklı seçenekler geniş bir yelpazede, böylece benzersiz bir karakter oluşturabilirsiniz. Warface online oyun teklifler Önce oynamak için daha kolay olmaya devam edecektir hangi aracılığıyla eğitim, geçmesi. Eğitim oyunları yer alacak, yönetim ile ilgileneceğiz, ardından Warface çok daha kolay olacaktır oyunu online oynamak için.

Her sınıf kendi avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle kişisel tercihleri ​​ve seçilen strateji tarafından yönlendirilen bir sınıf, pick. Her sınıfın bir ayırt edici özelliği özel ekipman gibi - bazı öğeler, bu sınıfta sadece mevcuttur.

Assault - otomatik savaşçı ana silahtır. Gelişim sürecinde bu tüfek ve makineli tüfek yeni modeller sunulacak. Saldırı uçak kendisi ve müttefikleri oyuncu olarak, şiddetli bir savaştan sonra eksikleri hangi ile mühimmat özel ekipman kutusu kullanılmıştır.

Medic - çok onun özel ekipman (kitleri) kullanarak gibi müttefik oyuncular tarafından tedavi edilebilir, yanı sıra sağlık doldurmak için, savaş karakteri gerekli. Birincil silah hekim uçaksavar kesin değildir silah, ama çok güçlü bir silah kullanır.

Mühendisi hafif makineli tüfek veya tabanca ile mücadele. Ayrıca sık sık şiddetli savaşlarda çok yararlı olabilir, hangi zırh stoklarını geri yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak, mühendis bir atış ile aktive olan mayın, yatıyordu, ya düşman yaklaşırken olabilir.

Sniper oyunda nişancı olduğunu. Onun tüfek yardımıyla, o ilk atışta sık sık , bir mesafeden düşmanları öldürür.

VE grata Warface içinde görevleri tamamlayarak için gerekli çeşitli ve her zaman ek görevler ile doldurulur. Onlar için, oyuncu kazanç deneyim ve değerli ikramiye.

Hiç şüphesiz, oyun Warface düzgün bugünkü nitel atıcı hayranlarını ve iyi oyunların hayranları değerlendirecektir.

 

Warface kaydı