Yer imleri

Wargard: Fetih Diyarı

Alternatif isimler:

Wargard: Realm of Conquest, binlerce oyuncuyla beceri açısından rekabet edebileceğiniz heyecan verici bir kart stratejisidir. Wargard: Realm of Conquest'i Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Oyundaki 3D grafikler rengarenk bir çizgi film görünümünde. Müzik seçimi iyi.

Wargard: Realm of Conquest Göreviniz, savaş alanındaki tüm düşmanlarla baş edebilecek ve kendilerini saldırılara karşı savunabilecek evrensel bir savaşçı destesi oluşturmak olacak.Bunu yapmak kolay değil çünkü muharebe birimlerinin seçimi çok fazla. Savaşlarda neler olduğunu deneyin ve kontrol edin.

Oyunun başında yapılacak küçük bir eğitim, yeni oyuncuların kontrol arayüzünü anlamalarına ve ne yapmaları gerektiğini anlamalarına yardımcı olacaktır.

Sıralamanın zirvesine giden yolda sizi zorluklar bekliyor:

  • Temel bir ekip oluşturun ve savaşlara katılın
  • Savaş görevlerini tamamlayın ve ordunuz için yeni kahramanların kilidini açın
  • Oyun tarzınıza en uygun taktikleri bulun
  • Çeşitli modlarda rakiplerinizle çevrimiçi olarak yarışın ve ödüller kazanmak için kazanın

Bunlar Wargard: Realm of Conquest Android oynarken tamamlayacağınız görevlerdir.

Pek çok oyun modu var, herkes kendine ilginç bir şeyler bulacak.

Sizin ve düşman ordularınız savaşta buluşacak, savaş gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek. Sadece güçlü bir ekip oluşturmak değil, tam ihtiyaç duyulduğu anda komutlar vermek de önemli.

Zafere giden birkaç yol var. Düşman bayrağını ele geçirin, bir kuleyi savunun veya yüz savaş puanı kazanın. Seçilen göreve bağlı olarak görevler farklılık gösterir.

Doğru bir şekilde monte edilmiş bir güverte, savaş sırasında başarı şansını önemli ölçüde artırır.

Dilediğiniz gibi oynayın, Wargard: Realm of Conquest çeşitliliği sayesinde uzun süre sıkıcı olmayacak.

Oyunu her gün ziyaret etmek, ödüller kazanmanıza ve savaşçı destenizi zamanla daha güçlü hale getirmenize olanak tanıyacaktır.

Oyunda özel etkinlikler varken tatilleri kaçırmayın. Bu günlerde oyuncular, kadrolarına benzersiz kahramanlar alma ve PvP savaşlarına katılarak ilginç zaman geçirme fırsatına sahip olacak.

Tüm savaşçılar çeşitli sınıflara ayrılmıştır. Destenin, dövüşçülerin birbirlerinin becerilerini tamamlayacak şekilde düzenlenmesi gerekiyor.

Wargard: Realm of Conquest'te Zafer, daha yetenekli bir strateji uzmanı tarafından kazanılır; oynamaya yeni başlamış olsanız bile bu mümkündür.

Oyun sık sık yeni dövüşçüler ve diğer içerikler getiren güncellemeler alıyor.

Geniş ürün yelpazesine sahip bir oyun içi mağaza var. Satın alma işlemleri oyun içi para birimi veya para kullanılarak yapılabilir. Para, takımınızın biraz daha hızlı gelişmesine olanak sağlayabilir ancak liderlik sıralamasında zirveye ulaşmada belirleyici bir faktör değildir. Para karşılığında bir şey satın almak, geliştiricilere maddi olarak teşekkür etmenin bir yoludur.

Oyuna başlamak için Wargard: Realm of Conquest'i indirmeniz gerekiyor. Oyun sırasında internet de gereklidir.

Wargard: Realm of Conquest, bu sayfadaki bağlantı kullanılarak Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Şimdi oynamaya başlayın ve güçlü savaşçılardan oluşan yenilmez bir ekip toplayarak en iyi savaşçı olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more