Yer imleri

Warkeepers

Alternatif isimler: Warkeepers

Warkeepers & nbsp; Online oyunu - İlk Çok kullanıcılı s , Online Shooter tarz MMORPG , orijinal, heyecan verici hikayesi, eşsiz grafik özellikleri, heyecan verici dinamik bir oyun oluşturur. Böylece, oyun Warkeepers savaşlar, yiğitlik ve zafer gerçekçi dünyasına dolgunluk dalma ile izin verir.

o kayıt Warkeepers başlatmak için, oyunun sitesini ziyaret etmek, sadece ihtiyacı kadar, oyun Warkeepers zor olmayacaktır Ol ve sonra çalar, e-posta adresiniz ve şifrenizle adına doldurmak için alan açmak. Sonra Warkeepers & nbsp; Belirttiğiniz e-posta adresine bildirimde belirtildiği gibi online kayıt başarıyla tamamlanacaktır. Oyun alanı tüm olanakları keşfetmek başlamak için çekinmeyin!

oyun Warkeepers & nbsp oynamak için; Çevrimiçi aşağıdaki sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: & nbsp; Windows XP / Vista / 7 (önerilir , Windows 7)
  • bellek - 2 GB
  • ekran kartı - bir ayrık DirectX 11 512 MB (1024 MB önerilir), Konum - 1 GB

oyun online Warkeepers oynamaya başlayan, hemen onun hikayesi şaşırtıcı sıradışı ve ilginç olduğunu biliyoruz. Eylem 1944 & ndash gerçekleşir; İkinci Dünya Savaşı. Bu tarihin hayranları ve insanlığın geçmişteki savaşlar memnun edecek başka hiçbir oyun gibi. Almanya ve Japonya İttifak güçlerine ağır bir yenilgiye acı, ancak bilim adamları Reich yorulmadan savaşın yönünü gereken yeni bir dehşet silahlar üzerinde çalışıyor. Ancak, aynı zamanda düşman kuvvetlerine değil, aynı zamanda yeryüzündeki tüm yaşam için değil, sadece bir tehdit oluşturmaktadır.

da Warkeepers & nbsp; & nbsp; Eğer iki modda oynayabilirsiniz: (bilgisayara karşı) PvE veya PvP (canlı aynı oyunculara karşı senin gibi). Her mod avantajları ve değeri vardır. Örneğin, PvE savaşlarında katılan ve (ve bazı durumlarda o kadar kolay değil) düşman insan gücü yok ederek, seni, senin karakterin daha da geliştirilmesi için deneyim gerekli hale yeni silah ve oyunun daha birçok yararlı özellikleri elde edebilirsiniz.

PvP savaşları & ndash; oyuncularla savaş, aynı zamanda online yer. Onları yenerek, sen PvE modunda çok daha büyük bir ödül alabilirsiniz. Ayrıca, gerçek insanlarla etkileşim olduğu açıktır, değil bilgisayar zekası çok daha ilginç ve heyecan verici.

Patronlar & raquo;

Oyunda özel bir atmosfer misyonu gerçekleştirmek, ya da sadece tanışmak ve korkutucu & laquo bulunabilir bunlar arasında düşmanlarının sevk etmek için gereksinim duyduğunuz farklı alanları yapmak;. Yani her saniye uyarı ve yıldırım hızlı tepki ve cesaret görüntülenmesi için hazır olmaktır terk laboratuvar veya kasvetli mezarlıklar, alabilirsiniz.

, oyun Warkeepers & ndash görebileceğiniz gibi; Daha fazla oyun entrika için geliştiriciler tarafından yapılan fantastik özellikleri sayısı göz önüne alındığında, durumu tersine çevirmek için nasıl bilmeden ise mükemmel bir yol, gezegenimizin geçmişin son savaşlar almak için.

 

Warkeepers online kayıt