Yer imleri

Savaşçı

Alternatif isimler:

Warlander, internet bağlantısı olan PC'de oynayabileceğiniz çok oyunculu bir aksiyon strateji oyunudur. Oyuncular burada çizgi film tarzında güzel 3d grafikler görecekler. Karakterler profesyonel oyuncular tarafından seslendirilmekte ve müzikler askerlerin moralini yükseltecek şekilde seçilmektedir.

  • Düşmanın kalesini ele geçirmek için bir taktik oluşturun
  • Kalenizin ele geçirilmesine izin vermeyin
  • Savaş alanında karakterinizi kontrol edin
  • Diğer oyuncularla ittifaklar kur

Listedeki maddeler zorluk yaratmayacak gibi görünüyor, ancak pratikte her şey çok daha zor. Mükemmel dengeyi sağlamanız gerekiyor ve ancak o zaman başarılı olacaksınız.

Warlander oynamadan önce kesinlikle küçük bir eğitimden geçmeniz gerekiyor, size kontrolün temellerini gösterecek.

Ardından, kahramanınızı adlandırın ve tercih ettiğiniz sınıfı seçin. Yakın dövüşte zorlu bir şövalye, uzaktan büyük hasar verebilen bir sihirbaz veya örneğin bir okçu olabilir.

Tek saldırıda toplu bir oyun yüz oyuncuya kadar yer alabilir. Zafer ancak her biri tüm gücüyle savaşırsa ve ortak bir stratejiye bağlı kalırsa mümkündür. Takımın mümkün olduğunca çok güçlü savaşçıya ve daha az yeni gelene sahip olması önemlidir, aksi takdirde saldırı başarısız olabilir.

Aynı ilke, katılmak istediğiniz ittifakı seçerken de izlenebilir. Kendinizinkini yaratmaya karar verirseniz, içinde kimin olacağına yalnızca siz karar verirsiniz. Deneyimli ve güçlü oyuncuları çekmeye çalışın, ancak oyunun taktiklerini anladığınız için tüm yeni gelenleri kovmamalısınız, onlar zorlu bir güç haline gelecekler.

Düşman garnizonuna saldırırken, kapılarınızı savunmak için yeterli sayıda savaşçı bırakmayı unutmayın, en yetenekli savaşçılar olmasalar bile, yardım gelene kadar düşmanları uzak tutabilirler.

Bu tür oyunlarda takım arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratmamak için günleri kaçırmamak çok önemlidir. Geliştiriciler sizi oyuna daha sık girmeye motive etmek için haftalık ve günlük ziyaretler için ödüller verdiler.

Büyük spor etkinliklerinde veya büyük sezonluk tatillerde oyunda temalı ödüller içeren eğlenceli yarışmalar sizi bekliyor olacak. Böyle günlerde, geliştiriciler özellikle cömerttir ve pek çok faydalı hediye verir.

Oyun içi dükkan, mücevher, silah ve diğer faydalı eşyaları satın almanıza izin verecek. Hem oyun para birimi hem de gerçek para ödeme için kabul edilir. Mağazada küçük bir miktar harcayarak, geliştiricilere teşekkür edecek ve onları oyunu daha rahat ve ilginç hale getirmek için motive edeceksiniz. Genellikle mağazada satışlar vardır ve bu, istediğiniz ürünleri çok daha ucuza almanızı sağlar. İndirim zamanını kaçırmamak için mağazayı her gün kontrol edin.

Güncellemeleri kontrol edin, yeni içerik getiriyorlar ve oyuna savaşmanız gereken yerler ekliyorlar.

Warlander PC'de ücretsiz indir, sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. Oyunu istediğiniz zaman yüklemek tamamen ücretsizdir. PC'ye ek olarak, konsolları kullanarak da oynayabilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve büyülü dünyada yenilmez bir savaşçı olarak yüceltin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more