Yer imleri

Aternum Savaş Lordları

Alternatif isimler:

Warlords of Aternum mobil platformlar için sıra tabanlı strateji. Grafikler, klasik oyunlar olarak stilize edilmiş çizgi film tarzında iyidir. Oyunun sesi iyi, müzik besteleri oyunun genel tarzına uyacak şekilde seçilmiş.

Oyun dünyasının en güçlü generali ol.

  • Savaşçıları işe alın ve eğitin
  • Kaynaklar için savaşlar
  • Topraklarınızı genişletin ve onları ork ordularına karşı koruyun
  • Kaynak ve arazi için diğer ilçelerle savaş

Yukarıdakilere ek olarak, oyunda sizi bekleyen daha birçok ilginç şey var. Warlords of Aternum oynadığınızda tam olarak ne öğreneceksiniz?

Savaşlar ve ordular, altıgen alanlara bölünmüş bir bölgede hareket ediyor. Sıra tabanlı strateji oyunlarının hayranıysanız, muhtemelen zaten benzer çözümler görmüşsünüzdür. Kullanışlı, net ve birçok eylem seçeneği sunuyor.

Etrafınızdaki dünyayı keşfedin, kaynakları bulun ve yeni savaşçılardan oluşan takımınıza inanın. Rakiplere dikkat edin. Ordunuz, özellikle oyunun en başında herhangi bir düşmanla baş edemeyecek.

Bulunan kaynakların ve eserlerin bir kısmı korunuyor olabilir. Bu tür buluntular için savaşılması gerekecek.

Krallığınıza mümkün olduğu kadar çok bölge eklemeye çalışın. Böylece her turda daha fazla para alacak ve daha fazla savaşçı toplayacaksınız.

Yerleşim yerlerinizi donatın ve onları mümkün olduğunca güçlendirmeye çalışın. Ork sürüsü, baskınlarla savunmanızı düzenli olarak test edecek. Çok yetenekli savaşçılar değiller ama sayıları çok fazla ve bu sorun yaratabilir.

Orklara ek olarak, size düşman olan diğer oyuncular da saldırabilir.

Arkadaşlarınızı oyuna davet edin veya yeni arkadaşlarla tanışın. Ortak savunma ve askeri kampanyalar için iletişim kurun ve ittifaklar oluşturun.

Savaşçılarınızın silahları ve zırhları yükseltilebilir veya daha güçlü olanlarla değiştirilebilir. Daha iyi silahlı savaşçılar, savaş alanında ciddi bir avantaj elde eder.

Kademeli olarak, ordunuzu güçlendirebilecek ve neredeyse tüm rakiplerle başa çıkabilecek bir manga oluşturabileceksiniz. Hangi becerilerin geliştirileceğini seçin, savaşçılarınızın birlikte ne kadar iyi çalışacağına bağlıdır.

PvP modunda diğer birimlere karşı savaşın ve sancağınızı sıralamada üst sıralara taşıyın. Ama unutmayın sıralamada ne kadar yükselirseniz sizi bu pozisyondan çıkarmak isteyenler o kadar çok olacaktır.

Oyun içi mağaza, hem oyun içi para birimi hem de gerçek para için alışveriş yapmanızı sağlar. Mağazadaki teklifler düzenli olarak güncellenir. Para karşılığında ürün satın alma özelliğini cihaz ayarlarınızdan kapatabilirsiniz, bu, cihazı bazen bir çocuk kullanıyorsa faydalı olacaktır.

Game, hata düzeltmeleri ve yeni içerik içeren güncellemeler alır. Geliştiriciler iyileştirmeler yapmaya çalışıyor.

Warlords of Aternum'u Android'de ücretsiz olarak indirmek için bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Heroes of Might and Magic gibi oyunları seviyorsanız, bu oyunu kesinlikle seveceksiniz! Belki de hiç böyle oyunlar oynamadınız, o zaman mutlaka denemelisiniz, oyunu hemen kurun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more