Yer imleri

WARSTORY

Alternatif isimler: Warstory Online tanıtın

için eğlence bu tip tüm hayranları için tanıdık online bilgisayar oyuncak şirket geliştiricisi BigPoint birçok başarılı ve iyi tasarlanmış. Bu nedenle, şirketin yeni oyunlar herhangi çıkışı önemli bir olay olarak oyuncular tarafından algılanmaktadır.

Aynı İkinci Dünya Savaşı sırasında oyuncular alır ve Müttefikler, Amerikalılar veya Sovyetler Birliği'nin yanında durmak sunuyor ve Nazi Berlin düşüşünü görmek için Avrupa ve kendi gözünde belirleyici savaşları tutmak için hangi WARSTORY online oyunlar için geçerlidir. Oyunu online WARSTORY sadece tarihsel savaşlar hayranları için ilginç olacak oynamak yüzden, ama her zamanki parlak ve renkli gerçekleşen bu online oyun WARSTORY, aynı zamanda online oyunlar takımın tüm fanlar.

oyun WARSTORY BigRoint diğer tüm oyunlarda olduğu gibi, alışkanlıkla basit ve sezgisel fark kaydol. Sen kayıt onayı gönderilecek ve hangi aralıklarla en son oyun haberleri gönderilecek e-posta adresini, hesabınıza giriş ve belirtmek için bir takma ad (oyunda kullanmaya devam edecek isim), bir şifre seçmeniz gerekir.

Kayıt WARSTORY size sadece birkaç dakikanızı alacaktır, ve biz WARSTORY oynamak için indirmek ve (tamamen tarayıcı oyunu) özel istemci yüklemek gerekmez olduğunu düşünürsek, neredeyse hemen WARSTORY oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer sosyal ağ Facebook üzerinde kayıtlı Ancak, WARSTORY kayıt sadece tek bir düğmeye & ndash basarak sizin için yapılacaktır; Bu hoş bir fırsat online oyunlar geliştiriciler için oyuncularını hazırlamak.

Kayıt olduktan sonra, size oynayacak ulusların hangi seçecek. Kızıl Ordu ve müttefik ordu tarafından temsil edilen seçim. Amacınız & ndash; Üçüncü Reich karşı son savaşını harcamak, WARSTORY online oyun askeri taktik ve strateji ve hareketler müttefiklerinin net bir koordinasyon kullanımı için çok önemlidir zafer için 50'den fazla kesinlikle gerçek tarihsel savaşlar içerir. Yoldaşları ile sorunumuz yok olacak - WARSTORY online oyun çok popüler ve binlerce online WARSTORY onlarca oyun oynamak isteyen insanların sayısıdır.

Karakter ve raquo

oyunun ilginç özelliği standart birimleri ve sözde ve laquo birimlerine ek olarak teknolojisinin kullanılmasıdır; - Özel birimler, diğer birimlere mevcuttur, ve kimin davranış savaş onun sonucu üzerinde belirleyici bir etkiye sahip olabilir değil gerçekten benzersiz yeteneklere sahiptir. Böylece oyun dünyasında tüm başarıları, özel madalya ile teşvik edilecektir, ama çok online oyun WARSTORY ünlü olmak tüm karakterlerin sıkı hesabı ve bazen diğer oyuncular arasında tanıma ve itibar yanı sıra, onlara ikramiye çeşitli verdi.

Oyunda sahne alacak görevler, dikkatlice düşünülmüş ve çeşitlidir. Bireysel iş geçişi üzerine sebebiyle ilginç oyun ve kayıp değil yargılamada neodnoobraznogo ilgi değil, karşıdaki, kaç saat harcamak, ama bu süre içinde gerekebilir.

WARSTORY online oyun & ndash; nasıl mükemmel bir örnek tarayıcı tabanlı online oyun olduğunu. Parlak ve güzel grafikler, ayrıntılı bir iş, ilginç ve ayrıntılı hikayesi, ikramiye ve başarıları ve tüm & ndash bir sonucu olarak esnek bir sistem; Dünyada oyunun oyuncuları ve taraftarları çok sayıda. Bir sonraki önemli savaşın sonucu karar oldukça yetenekli Dünya Savaşı sırasında bir savaş komutanı olarak ve size kendinizi deneyin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more