Yer imleri

Wasteland 2: Yönetmenin Kurgusu

Alternatif isimler:

Wasteland 2: Kıyamet sonrası geniş arazide hayatta kalmayı konu alan popüler oyunun Director's Cut güncellemesi. Bu proje çeşitli RPG, hayatta kalma simülatörü ve strateji türlerini birleştiriyor. Wasteland 2: Director's Cut'ı PC'de oynayabilirsiniz. Oyun yeni motora aktarıldıktan sonra grafikler büyük ölçüde iyileştirildi. Seslendirme hala iyi ama şimdi daha da fazla diyalog var. Müzik seçimi ilgi çekicidir ve kıyamet sonrası bir dünyanın atmosferini yaratmaya yardımcı olur.

Dünya yüzeyini kasıp kavuran bir kıyamet, insan uygarlığını yok etti. Hayatta kalanlardan oluşan bir gruba liderlik edin ve eski dünyadan kalan çorak arazide düzeni yeniden sağlamalarına yardımcı olun.

Yeni başlayan oyuncular için, kontrollerde hızlı bir şekilde ustalaşmanıza ve oyun mekaniğini anlamanıza olanak sağlayacak ipuçları var.

Eğitimden sonra birçok tehlikeli göreviniz olacak ve kampı kurmaya çalışacaksınız:

  • Bölgeyi keşfetmeleri için izci gönderin
  • İnşaat malzemeleri, yiyecek ve diğer kaynakların kesintisiz tedarikini sağlayın
  • Takımınızı yeni savaşçılarla doldurun
  • Çorak arazide yaşayan canavarlarla ve hayatta kalanların düşman birlikleriyle savaşın
  • Takım üyeleri arasında hangi becerilerin geliştirileceğini seçin
  • Cephanenizi genişletin, oyunda 150'den fazla silah türü var
  • Takımınızın ve çevrenizdeki insanların gelecekteki kaderini etkileyecek kararlar alın

Bu, Wasteland 2: Director's Cut PC'de yapmanız gereken şeylerin kısmi bir listesidir.

Oyun o kadar popüler oldu ki geliştiriciler genişletilmiş bir sürüm yayınladı. Değişiklikler neredeyse tüm tarafları etkiledi. Grafikler artık daha iyi, daha fazla sesli diyalog ve daha da ilginç görevler var.

Çorak arazi çok tehlikeli bir yer; sakinlerinin yanı sıra artan arka plan radyasyonu ve radyoaktif serpinti de tehdit oluşturuyor.

Takımın en güçlü üyeleriyle ilgilenmeye çalışın; onları değiştirmek zor olabilir.

Farklı tarzlarda dövüşçülere ihtiyacınız var, en iyi seçeneği bulana kadar takımınızın kompozisyonunu deneyin.

Savaşlar adım adım modda gerçekleşir, karar vermek için yeterli zamanınız olacak. Vücut parçalarının hasar görmesi düşmanın durumunu etkiler; vurulan bacakla hareket etmesi daha zor olur ve hasarlı kol onun saldırmasını engeller. Patlayıcı kullanmak düşmanları tamamen yok eder ancak dikkatli olun, sizinkiler de yakında olabilir.

Görevler ilerledikçe zorlaşır. Ayarlarda oynamayı rahat ve ilginç hale getirmek için zorluk seviyelerinden birini seçebilirsiniz.

Başlamadan önce Wasteland 2: Director's Cut'ı bilgisayarınıza indirip yüklemelisiniz. Daha sonra doğrudan oyun sırasında artık internete ihtiyaç duyulmayacak.

Wasteland 2: Director's Cut'ın PC'ye ücretsiz indirilmesi maalesef çalışmayacak. Oyunu satın almak için Steam portalını veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Satış sırasında indirimlerden yararlanarak büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kıyametten sonra gezegenin hayatta kalan nüfusunun medeniyeti yeniden kurmasına yardımcı olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more