Yer imleri

Webracing

Alternatif isimler: Sanal Yarış

Webracing Online & ndash; Yarış sanal dünyada immerses Bu tarayıcı tabanlı online oyun. Eğer yolda ilk olarak kullanılan ve köşedeki & ndash etrafında tehlikeleri korkmuyorlar eğer, hız ve galibiyet bir sevgilisi vardır; O sizin için bu dünya!

Yani, oyunu başlatmak için, sen Webracing online kayıt geçmeniz gerekecektir: Açılan pencerede, e-posta (bir giriş) ve şifrenizi girin gerekli verileri doldurun ve kayıt tam Webracing olduğunu. Sen oyuna başlayabilirsiniz!

Başlangıçta bir düz araba seçim yapmak zorunda olacak: Fiat Punto veya VW Golf. Gelecek, yarış, yükseltme ve daha birçok ve daha fazlası hellip için, aniden bir el arabası satın gelemez;

Şimdi, online oyun Webracing karakterinizi oluşturmak için geçelim: Kayıt olduktan sonra ad vashomu karakteri ile gelip onun avatar seçmeniz gerekir. Eğer karakter bunu ndash için & istediğinize bağlı 20 ücretsiz beceri puan dağıtmak gerekir; drag yarışçısı ya da yanlısı bir devre yarış. Teknik, azim, samimi ve reaksiyon: Webracing online oyununda sürücü, dört ana parametreler vardır. Online oyun Webracing, senin karakterin (sürücü) ve ndash için yükseltmeleri beş çeşidi vardır; Bir kez tüm parametreleri dolaşır biri her bir parametre için tipi ve tek. Yükseltmeleri satın alarak, sürücü yarışlarında en iyi pilot olabilir!

ana karakteri (sürücü) dışında oyun online Webracing, ek iki kiralayabilirsiniz oynamak için.

Şimdi araba ile duruma bakalım: Eğer yarış için az ya da çok iyi bir araba olacak sonra o yükseltmek mümkün olacaktır. Arabanızda, sen 14 maddeden maksimum ayarlayabilirsiniz! Senin yükseltme araç, geliştirilmiş teknik şartname bağlı.

Webracing daha eğlenceli satın alma ve araç satan (birden fazla araba var olabilir olacak oynayın! ), Onarım ve nağme onları. Tüm bu garajında ​​yapılabilir. Önemli! Senin garajında ​​(aktif saymazsak) sadece dört arabalar yerleştirilir, ancak yine garaj & hellip ekstra boşluk satın alabilirsiniz;

Online Webracing oyun, varolan bir kulüp oluşturmak veya katılmak mümkün olacak.

seviye ve beceri bölünmesiyle oyunda tüm Kulüp: Yeni Başlayanlar, amatör, artılarını ve şampiyon. & Nbsp;

Üye & ndash; Bu seviyede 1-3 olan bir kulüp olduğunu

Fanlar & ndash; Bu seviyede 4-6 ile bir kulüp olduğunu

Pro & ndash; Bu seviyede 7-9 ile bir kulüp olduğunu

Şampiyonlar & ndash; Bu 10-12 seviyesinde olan bir kulüp olduğunu

Yetiştirme ve üst kulüpleri, Club katılımcılar tarafından kazanıldı!

oyun Webracing, Kulübü tüm üyeleri çeşitli rütbe ayrılır: Organizatör kulüp (o kulüp organize), Yardımcı Organizer (o & laquo olduğu; sağ & raquo; Organizatör), Kulüp Üyesi (kulübün ana oyuncu) ve bu rütbe deneme süresi olarak (Kulübü'nün olası bir oyuncu, o başka bir işlem ve ndash için Club yapısına bakar; burada ya da değil olması).

online oyun Webracing olarak, karakterinizin bir iş olabilir, o kolay, orta ya da zor olabilir. Iş basit, karakter ateş olacak az şans, ama bu tür çalışmaların karşılık gelen maaş. Bir iş alma yeteneği 24 saat içinde sadece 1 kez var. Her & nbsp; iş performansı kendi terimini vardır. Dönem sonunda, karakter bütün parayı alır. Bu arada, para!

Webracing oyunu çevrimiçi kendi oyun para birimi vardır:

WR & ndash; Bu gümüş sikke-oyun (bunlar basit bir iş yapılması veya yarış kazanarak kazanabilirsiniz)

GXP & ndash; ortak para birimi (araba ayar için özel ürün satın alabilirsiniz para, geliştirilmiş performans ve daha süslü öğeleri Syndicate ile sürücü yükseltmeleri) var

Benzinli - o yarışa katılmak gerekir (Yarış 1 & laquo; ise & raquo;% 20 benzin,% 100 tam 1 saat birikmiş).

Webracing oynarken, sen oluşturma ve zaten yarış yarattığı katılan gibi olabilir, ek olarak, bir binici olarak, ama sadece seyirci olarak değil, sadece hareket edebilir.

Sonuç olarak, ben Sendikası (birçok yarışlarda üsleri anlamına gelmektedir) gibi bir yapı hala, bu diyecekler. Yanında ve tüm diğerleri ile, size oyun Webracing kayıt sonra, seninle tanışmak mümkün olacak. Size iyi şanslar!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more