Yer imleri

Beyaz Dışında Hayatta Kalma

Alternatif isimler:

Whiteout Survival hayatta kalma temasına adanmış strateji. Oyun mobil platformlarda mevcuttur. 3 boyutlu grafikler karikatür tarzında güzel ve ayrıntılıdır. Seslendirme profesyoneller tarafından yapıldı. Müzik neşeli ve enerjik.

Gezegende aniden bir buz kıyameti başlıyor, nüfusun hayatta kalabilmek için acilen harekete geçmesi gerekiyor. Zor görevlerle başa çıkabilirseniz buz dünyasının en güçlü liderlerinden biri olabilirsiniz.

  • Bir ana kamp inşa edin ve onu gerçek bir şehir haline gelene kadar genişletin
  • Hayatta kalmak için ihtiyacınız olan kaynakları edinin
  • Binaların yükseltilmesi
  • Satılık ürünler, inşaat malzemeleri, ordu için aletler ve ekipmanlar yaratın
  • Yerleşimi koruyun, savunma hatları inşa edin
  • İttifaklar kurun, diğer oyuncularla ticaret yapın veya savaşın
  • Değerli ödüller kazanmak için ortak görevleri tamamlayın

Bunlar oyun sırasında sizi bekleyen görevlerden sadece birkaçı.

Başlamadan önce birkaç kısa eğitim görevini tamamlayın. İpuçları sayesinde kontrolleri hızlıca anlayabileceksiniz.

Oyunun başında tüm çabanız nasıl hayatta kalacağınıza ve kampınızın bulunduğu küçük yerleşim yerinin hayatta kalmasını sağlamaya odaklanacak.

Ancak gerekli kaynakların istikrarlı bir şekilde tedarik edilmesinden ve en önemli öğelerin üretiminin sağlanmasından sonra, daha uzak bölgeleri keşfetmeleri için ekipler gönderebilirsiniz. Seferler sırasında dikkatli olun, diğer yerleşim yerlerinin yöneticileri misafirlerden memnun olmayabilir.

Yerleşik sohbeti kullanarak oyuncularla iletişim kurun. Yeni arkadaşlar bulun ve ittifaklara katılın. Böylece düşman saldırılarını püskürtmek daha kolay olacak ve değerli ödüller kazanma fırsatıyla toplu görevleri tamamlamak mümkün olacak.

Size düşmanca davranan

Oyuncu PvP modunda savaşabilecek.

Oyuna düzenli ziyaretler hediyelerle ödüllendirilecek. Hafta sonunda daha da fazla hediye almak için hiçbir günü kaçırmamaya çalışın.

Günün saati ve mevsimlerde değişiklik uygulandı. İklim her zaman soğuktur.

Tatil sırasında oyun dönüştürülür. Dekorasyonları ve çok daha fazlasını kazanabileceğiniz yarışmaların olduğu temalı etkinlikler var.

Güncellemeleri sık sık kontrol edin ve ilginç hiçbir şeyi kaçırmayın. Ayrıca oyun sürekli olarak aktif olarak geliştirilmekte, yeni görevler, güzel yerler ve diğer içerikler eklenmektedir.

Oyun içi mağazaya göz atın, sıklıkla indirim günleri olur. Kaynakları ve diğer ürünleri satın alabilirsiniz. Satın alma işlemlerinin ödemesini oyun para birimiyle veya gerçek parayla yapmak mümkündür.

Whiteout Survival oynamak için İnternet bağlantısı gereklidir. Neyse ki artık hemen hemen her yerde mobil operatörlerin veya Wi-Fi ağlarının kapsama alanı var.

Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek

Whiteout Survival'ı Android'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Küçük bir kabilenin yaklaşan buz kıyametinde donmasını önlemek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more