Yer imleri

Vahşi Guns

Alternatif isimler: Hans Wild

Online oyun Vahşi Guns Eğer zengin ve bereketli topraklar için sıcak bir savaş bulacaksınız Meksika'da, uzak bir kır gitmek için davet ediyor. & Ndash Ne seçmek için; Barış boru veya balta, hemen karar verin!

Kavramsal slot makineleri için oyuncaklar çok benzer olarak

Yabani Guns online oyun, arcade oyunları (Aksiyon / Arcade) tarz aittir. Ancak, burada eğlence, hikaye, karakterler ve Kaynaklar & ndash var; Kısacası, her şey bunu bir tam teşekküllü bir bilgisayar oyunu yapar. Ne yazık ki, Vahşi Guns çevrimiçi Russified değil, ama onun ofsayte, ülke ABD tarafından, sen ingilizce sürümü için olacağına - inan bana, bunu anlamak çok kolaydır.

sistem gereksinimleri ile ilgili olarak, minimum & ndash vardır; Hatta ofis bilgisayarı ve herhangi bir tarayıcı yakışacaktır Yabani Guns oynamak için.
oyunda Kayıt & nbsp; İngilizce formunu doldurmak için sürece Karmaşık, ama biz bir görünüm boyunca kademeli olarak bulunmaktadır.

Peki, kayıt & nbsp; Vahşi Guns & nbsp; Bu seçenek & laquo ile başlar; serbest & raquo üzere hemen kaydolun; - Eğer alanları doldurun önce: adı (kullanıcı adı), Password (Şifre) ve e-posta. Buna ek olarak, oyunu & nbsp oynayacak hangi sunucuyu seçmeniz gerekir; Vahşi Silahlar çevrimiçi. Sunucular, üç & ndash vardır; Ölüm Vadisi, yakalama ve West Hill Tüfekler. Aynı zamanda burada & ndash seçtiğiniz karakter üç sınıf olduğu; Kovboylar, Kızılderililer ve Meksikalılar.

Kovboylar En çok sınıf, onlar savunucusu (en güçlü hariç) kaynakların çıkarılması ve yardımcıları.

Meksikalılar & ndash; savunma ve savunma güçlü en dengeli sınıf.

Hintliler & ndash; Sınıf saldırganların, & nbsp; Onların saldırıları güçlü, ancak güvenlik için oldukça zayıf.

Seçilen sunucu ve kahraman sınıfına sonra, şimdi Vahşi Guns online kayıt ve uçları aslında ne kural ve kullanıcı sözleşmesini kabul etmek gerekir.


Online & nbsp oyunu oyna; Yabani Guns, sen bireyselleşme sürecinin hiçbir gerçek karakteri (nedeniyle forgivable tarz) olduğunu, hemen başlayın. Peki, bir sonraki adım obosnuete köy arayabilirsiniz. Çayır arasında, orada herhangi bir köy seçip müreffeh ve zaptedilemez üssü haline çevirmek için, onu donatmak için başlayabilirsiniz. Tabii ki, bu sizin için kaynağa ihtiyaç vardır. Onları zor & ndash değil alın; onlar & ndash çevresindeki manzara vardır; Zemin kil demir madeninde ormanda odun. Ayrıca satmak ya da diğer kaynaklar için alışverişi amacıyla mısır büyüyebilir. Birkaç kendileri için değerli ve ilginç eserler toplama yolda, çevredeki keşfetmek gidebilirsiniz, yerleşti. Eğer diğer yerleşim var ve kendi etki bölgeye genişletmek istediğiniz görünüm gibi olabilir çevredeki bir göz atın.


& nbsp bir oyun; Yabani Guns çevrimiçi bunu askerlere işe gerekecektir oluşturmak için kendi askerlerinin olmadan olmaz. Onları altın paraları alarak, elbette, meyhaneye gidip Kiralama. Parayla ilgili arada,. Altın kolay olmayacak alın, siz Goldfields üzerinde şanslarını denemek gerekir. Eğer hasat ile şanslı iseniz, olsa, o zaman tahıl satarak para kazanabilirsiniz. & Nbsp;
Yabani Guns oyun daha ilginç & ndash olur takım paralı asker toplamayı başardı sonra; sürekli çekim, kalıcı rakipler ve şişeler barut bir sürü.


Yabani Guns online oyun hangi cesur kovboy hissediyorum onunla bağlantılı western ve her şeyi atmosferini yaşamak için mükemmel bir fırsat var. Eğer kabileleri etrafınızdaki ile barışmak için, kendi altyapılarını geliştirmek, agresif gaspçılar gelen topraklarını korumak, ya da tam tersine, aktif ve sahipliğini artırmak. Genel olarak, barış boru ışık veya baltayı gömmek - bu size kalmış!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more