Yer imleri

Sihirbazı Dünya

Alternatif isimler: Wizards Dünya

Wizards Dünya Online & ndash; fantezi tarzında ücretsiz tarayıcı tabanlı online rol yapma oyunudur. Bu kaleler, görevler ve heyecan verici bir misyon fırtınası, heyecan verici bir savaş vermektedir.

Bu (kullanıcıların Dial-up ve GPRS için önerilir) trafik ve istikrarlı çalışmasını azaltmak için tasarlanmıştır oyun istemcisi kurmak mümkündür. Oyun tarayıcılar Internet Explorer, Firefox, Opera ve Chrome için optimize edilmiştir. Diğer tarayıcılar - önerilir! Onlar düzgün çalışmayabilir oynarlar.

Önerilen gereksinimleri:

- İnternete Yüksek hızlı bağlantısı

- 1GB Bellek

- Intel Core 2 Duo daha düşük olmayan CPU seviyesi

- Plug-in Adobe Flash Player sürüm 10 veya daha yüksek.

Wizards Dünya kaydetmek için oyunu başlatmak için: laquo üzerine ve tıklayarak; Kayıt & raquo; iletişim kutusunda, onun kahraman yarışı seçin. Ras arasında bir seçim sunulmaktadır: Troll, Orc, Cüce, İnsan, Elf ve Goblin (her yarışın ayrıntılı bir açıklama sitesinde Ansiklopedisi bulunabilir). Ardından, zemin, insert, nick (isim), e-posta seçin ve kod söyledi. Oyunun kurallarına sözleşmesini kabul edin ve üzerinde & laquo presler; yukarı & raquo;. Hepsi oyun Kayıt Wizards Dünya üzerinde öyle. Oyunun içinde misin!

Eğer yarış değiştirmek istiyorsanız

, sadece bir kez yapılır ve bazı durumlarda yapılabilir. Hayat, Güç ve Magic: Her ırk ana özelliklere sahiptir. & Nbsp;

Online oyun Wizards Dünya sayısız görevler sunuyor (küçük ve büyük görevler görevler, macera ve laquo masif; Vadisi Dragons & raquo; & hellip;) seyahat, çeşitli düellolar ve turnuvalar, kaleler fırtınası ve bir süpürge üzerinde uçan, iyi, en romantik düğün bekliyoruz Tören. Sen Sirenler, Dragons, Harpies'in ve diğer eşit renkli karakterler & hellip ile görüşecek;

savaşmaya yardımcı çeşitli sihirli verilirse ve iksirler zengin Wizards Dünya online oyun. Takı, zırh, silah, tılsımlar, sihirli kristaller sürü - tüm bunlar senin karakterine ek özellikler verir.

Wizards Dünya oynamaya başlayan, size karakterinizi geliştirmek başlayabilir sonra Arena'da bir antrenman kavga, geçmesi için davet ediyoruz. Eğer paraya ihtiyacım karakterin seviyesini artırmak için. İlk aşamada, canavarlar av veya Travels Günlüğü başarı görevler tamamlayarak Arena savaşlarında para kazanabilirsiniz.

büyülü şehrin & ndash olmak; Elair, size sihirli hileler her türlü öğreneceksiniz sihirbazlar ve savaşçılar, okulda eğitim verilecektir. Zaorn, Dorikan veya Aradorn sen öğrendim her şeyi göstereceğim: Eğitimden sonra, bu fantastik dünyada muhteşem şehirlerinden biri gidecek. Oyunda bu şehirlere ek olarak bu tür kapları ve Viera gibi şehirler vardır.

Wizards

Online oyun Dünya çok tehlikeli yaratıklar vardır: Vahşi Dragons Martial Snowmen, Elemental, kartallar, Kurtadam, Gorgon, hayaletler, dev semender, Sirenler, Golem, Koyu Harpy, Chaos Demons. & Hellip; Bu yaratıklar yanı sıra Bestiary hala farklı canavarlar bir çok tutar.

Sihirbazlar element büyüsünü etkiler

oyunu çevrimiçi Wizards Dünya oynamak, & nbsp hava değişiklikleri, izliyor olacağım. Fırtına artışları ve sihirli Yangın Magic Air, Yağmur Suyu sihirli artar azalır ve sihirli Ateş, sis artar azalır ve Dünya'nın sihirli Hava sihirli ısı artar azalır ve sihirli Yangın büyü Su sihirli Hava Kar yağışı artar azalır ve sihirli Yangın azalır Örneğin:.

oyun Wizards Dünya & nbsp; Çevrimiçi kent binaların büyük bir çeşitlilik vardır ve her bina kendi amacı vardır. & Nbsp;

Guild Liderleri Lonca Troopers:

Guild birini katılabilir, online oyun Wizards Dünya oynatmak için. Oyunu çok farklı başlıklar vardır ve klan ve ittifaklar varlığı size büyük bir fırsat verir. Yani Wizards Dünya & nbsp; oynamak ilginç olacak.

oyunda mücadele bireysel ve kitlesel ikisi de olabilir. Bireysel savaşlar için şunlardır: Düello, Ruh ile savaş, şeylerin, Melee olmadan Düello gölge boks ve düello Turnuvası & laquo mücadele; Ambush & raquo;. Kütlece: Kaos, Kaos şeyler Ödül kaos olmadan, ırklar, grup, zümre, şehirler arası çift düello, aydınlık ve karanlık arasındaki savaşlar yanı sıra Cupid mücadele arasında.

"Sikke" (WWM - - Wizards Dünya Para)

büyücü dünyasının ekonomisi yerel para birimi üzerine inşa edilmiştir.

1 hafta süreyle, Karanlık Güçler tarafta oynamayı mümkün. & Nbsp;

Kayıt ve oyuna katılmak

Genel olarak, eğlenceli olacak, Wizards Dünya & nbsp gidin! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more