Yer imleri

Sihirbazı Dünya II çevrimiçi

Alternatif isimler: Oyun Sihirbazı Dünya II

Çevrimiçi oyun W i World nbsp Zards ve Iota; & Iota nbsp; & ndash; ücretsiz öğrenmek ve yeni büyülü dünyasına hakim hangi role-playing oyunu, tarayıcı tabanlı. Bu bir devamıdır zaten bilinen ve popüler MMOR PG & nbsp; & Ldquo; W i Dünya ve rdquo Zards;. Üç yıl boyunca, bu karanlık güçlerin ve hafif sihirbazları ordu arasındaki mücadeleyi kaynayan olduğu gibi. Bu süre zarfında, birçok zor dünyalarını fetih, parlak ulaşmak mümkün olmuştur. Onların küçük yerleşim iyi ruhları hakim büyük ve güçlü Aradon şehre dönüştü. Parlak Antik Zaorn Dorikan, & nbsp canlandırmak püskürtmek başardı ve Elair (sihirbazlar gönüllüler için okul) kurmak. Ancak, Karanlık güç kaybı ile koymak gitmiyor. Bu büyü ve ritüeller, ancak karanlık bir astral düzlemde Dünya Wizards yol bulmak için yönetir neyi tarafından bilinmemektedir. Bu güzel bakire Dünya ayak sihirbazı set olmamıştı, ve kötülük burada zaten. Karanlık Dünya & nbsp planına göre; Iota; & Iota; & nbsp; ordusuyla için sıçrama tahtası olacak. Ama neyse ki, parlak bu eylemleri fark edemedi. En güçlü sihirbazlar, düşünülemez çaba ile, dünyanın & nbsp erişimi, Iota; & Iota . i Dünyanın Zards & nbsp W Oyunu Iota; & Iota hat & ndash; Bu yeni dünyada karanlık ve ışık arasındaki bir savaştır. İnanılmaz dünya efsane görkemli kaleler ve kalabalık muhteşem yaratıklar tarafından taçlandırılmış, rüyalar oluşuyordu. & Nbsp; & nbsp; & nbsp;

Sihirbazlar & nbsp oyun Dünya bir kayıt ihtiyacınız olacak sizinle başlamak için Iota; & Iota . W i Dünya & nbsp Zards Iota; & Iota aşağıdaki gibi kaydı: oyunun adını girdi ve ile gelip parola. Oyunun bültenine abone olmak istiyorsanız, Dünya Kayıt sihirbazlar Iota; & Iota & nbsp; sana fırsat verir. Uygun giriş hattı e-postada Bunu yapmak için. Bundan sonra, düğme & nbsp basın; Kayıt . Şimdi Kayıt ikinci aşamasına lazım. Oyun kayıt i World nbsp Zards B ve Iota; & Iota nbsp; [2 ] , bundan başka aşağıdaki işlem şunları içerir:

- kullanıcı adınızı girin

- parolasını girin W i Zards World & Iota; (Tabii, bu size olsaydı)

-

(gösterilmektedir bu karakterin özel karakteristikleri dibinde bir çerçeve içinde) ana karakterin yarış seçin,

- kat işaret eder;

-

kod sözcüğünü kadar düşündüm;

- e-posta adresinizi girin;

- doğum tarihini gösterir.

uç basın & nbsp At hesap . Kayıt Ol W i Dünya & nbsp Zards Iota; & Iota geçti ve dünya oyun oynayabilirsiniz sihirbazlar nbsp; ve Iota; & Iota nbsp; hattı.

Iota; & Iota

W i & nbsp Dünya Zards tanıtacak fantastik yaratıklar, düşünmenin zamanıdır; & nbsp; online oyun. Karakterler birimleri olarak adlandırılır. Dünya волшебников ΙΙ online имеет Bu tür birimler yarışları: elfler, cüceler, Goblinler, insanlar, orklar, troller. Bunların her birinin özellikleri oyunun kurallarına bulunabilir. Kayıt olurken bile seçmiş ana karakteri, senin parti çevirebilirsiniz. Oyunun başında boş & nbsp; İki ünite bir müfreze alır. Ayrılmasını artırmak için, daha sonra istihdam edilen her birim için para ödemek zorunda. Sen, tabii ki, neponravivshegosya savaşçı sayabilirsiniz, ama onu işe harcanan sadece yarısı miktar iade edilecektir. Paraları savaşı kazanarak elde edilebilir.

Peki, karakterler dizildi ve tabii ki, soru silah olarak ortaya çıkar. Bu olamaz, kahramanlarımız kendi çıplak elleriyle kavga! Sihirbazlar & nbsp Online oyunu Dünya Iota; & Iota & nbsp; Her asker savaş silah haline almasına izin veriyor & nbsp; kalkan, muska ve iki kayar. Mage kalkan, muska ve altı verilirse alabilir. Her ırk silah dayanır. Bu örneğin goblinlerden ve ndash, olduğu; bıçak, kılıç; Elfler & ndash için; böylece fiyonklar ve yaylar, ve. n. Silahlar kendi parametreleri var. Yani, darbe koruması, yangın büyü, ağırlık, fiyat arttı. Levhalarının çeşitli de bulunmaktadır. Onlar böylece ahşap, demir, bronzdan yapılmış ve yapılabilir. d. i Dünya & nbsp Zards W çevrimiçi oyun oynayabilirsiniz; Iota; & Iota kupa öğeleri beklemeden (kalkan canavarlar, sihirli değnek). Bu arada,% 1 tarafından giyilen her savaş silahlanma sonra unutmayın. Yani zaman zaman şeyler onarım gerektirir.

Şimdi silah ele ettik, güvenle savaşın arenaya olabilir. Oyun kavgalar çeşitli vardır. Bu eğitim zaferi tamamlamak için düello ve düello. ve Iota; & Iota nbsp; bul B i World nbsp Zards pridelnyh dikkatli gözlemleyerek gerekli değildir. Hatta korumaları teyakkuz rağmen, şehir canavarlar nüfuz edebilir, unutmayın. Bu kötü ve kurnaz yaratıklar her yerde size saldırabilir, çünkü her an savaşmaya hazır olun.

i Dünya & nbsp Zards W

Muhtemelen zaten oyun oynamak için düşündüm, Iota; & Iota & nbsp; Online sıkıcı ve sonsuz mücadelenin dışında hiçbir şey yok olacaktır. Ben bu kadar değil sizi temin için acele! Dünya & nbsp büyücülük, Iota; & Iota & nbsp; eğlenceli oynamak için. Oyun monoton değil! Sen ilginç etkinlikler bir sürü bulabilirsiniz. Kendi klanlar (uygulama için koşul Baron unvanı veya üstü) oluşturmak veya mevcut olanları katılabilirsiniz. Eğer Cupid ok vurmak ve evlenmek istedin mi? Oyun böyle bir imkanı sağlar. Evliliğin sakramenti evin bakanları yapılır. Ya da belki senin mali durumunu iyileştirmek istiyor. Hiç sorun değil! Sen barışın hizmetinde çalışmak için gidebilirsiniz. Mevcut boş ve daha birini seçin! Ben sadece birisi güzel yapmak istedi? Sorunları nelerdir? Oyun değişimi hediyeler oyuncular izin verir. Bu arada, barışa Endeksi bağlılık gibi bir şey hakkında da unutma. Seni City Hall aylık promosyon almak istiyorum, çünkü IPM takip etmek tavsiye? Yeterince macera? Ben daha fazla adrenalin ister misiniz? Sonra arayışı içinde yürüyecek. Şehrin eteklerinde bu alanda yoğun canavarlar tarafından doldurulur. Mücadele zaman, onların ekstra hazineler kazanmak, daha sonra güvenli bir şekilde büyülü portal üzerinden şehre dönebilirsiniz.

Peki? Ben artık sadece yok bıkmak olduğunu anlamak umuyoruz. Kendilerini emin olun kaydolmak için W i Dünya & nbsp Zards olduğunu Iota; & Iota & nbsp; çok ilginç ve heyecan verici oynamak için. Bu büyülü dünyasında bir duygu canlı ve çeşitli bir yelpazede yaşayacaksınız! Nitekim, oyun sayesinde sadece macera zevk ve gerçek bir askeri lider ve stratejist gibi hissetmiyorum. Askeri becerileri gibi ordusunu eğitmek ve kahramanlık yönetmek! Biz sadece hedeflerinize ulaşmada başarılar dileriz edebilirsiniz! Müsterih ol! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more