Yer imleri

WolfTeam

Alternatif isimler: Wolven Sipariş

Wolfteam Kurt kadrosu - bu orijinal multiplayer online 3D oluşturulan ilk-person shooter. Bu oyun, tamamen ücretsizdir, sadece bir hesap gerektirir. Online & nbsp arasında; oyunların her türlü, orada çok az MMOFPS, Wolf'un kadro değildir ve bunlardan birini oynamak. Wolfteam Kurt Squad çok isim oluşturulan oyunun ne tarz söyler. Birçok diğer online atıcılar online oyunlar ve özellikleri oldukça özgün hikayesi ayıran. Hikayede, zihni ve insan sosyallik tutarak geri kurtlar dönüşme ve olacak kişiler bir dizi vardır. Bu insanların ve Kurt kadrosuna kuruldu.

Ve guises & laquo değişen; Wolfman & raquo; o bir savaş stratejisi inşa çok daha fazla seçenek vardır bu tür fırsatlar nedeniyle oyuncu (takım), savaş eylemleri için kapsam verir. Bu, Wolfteam Kurt takım çok ilginç çevrimiçi oyun yapar, çünkü, diğer yandan, ve laquo tarafından sağlanan bir silah yeterince büyük bir cephanelik insan yan & raquo; karakter, uzaktan saldırıları izin verir. Öte yandan, kuvvet, hız ve beceri avantaj verfolfa, güvenli bir mesafeden harekete aksine. Başka şeylerin yanı sıra kurtadam kisvesi duvarlara tırmanmaya karakteri verir. Kurtadamlar kendi özellikleri vardır, her biri çeşitli var: Buz kurt, bekçi, gölge, Berserker'i, vb ..

Elbette, bu online oyunda dikkat bir sürü silah karakterin cephanelik ödedi. Daha önce belirtildiği gibi bir insan formunda ise silah yalnızca kullanılabilir. Oyun Wolfteam Kurt kadrosuna başında mümkün olan en az (ve gerekli) kol, bu amaçla altın bir miktar olacaktır. Oyun sırasında, böylece savaş misyonları ve maden fonlarının çeşitli performans, silah oyunu oynarken ve ödül olarak almak yanı sıra, satın alınabilir. Çeşitli saldırı silahları, almak ve zevkinize uygun birini seçebilirsiniz silahlar, silah ve el bombası değişmiştir. Hatta değiştirebilirsiniz silahların bazı türleri, kendi parametrelerini iyileştirmek. Sırt çantaları, dövme, ekipman kalemleri: Ayrıca karakteri Wolfteam Kurt kadrosu gücünü ekleyin şeylere dikkat.

Amacıyla kayıt için gereken online oyun oynamaya başlamak için. Şöyle Kurt kadrosudur oyunda katılın. Oyun basın Free Kayıt sayfadaki. Eğer verileri belirtmek (oyun indirme ve kayıt ücretsizdir) doğruladıktan sonra, oyunu başlatmak ve eğlenmek için Wolfteam oynamaya başlamak için ekranda görüntülenen yönergeleri izleyin.

oyuna gidiyor, bölgeyi ve bölge seçmek çağrı girmeniz gerekecektir. Çağrı işareti - online oyun Wolfteam Kurt kadrosuna senin adın. Tek bir hesap sadece bir çağrı karşılık gelebilir aklınızda bulundurun. Hiçbir kayıt gerektirir. Şimdi seçtiğiniz takım oyuncuları katılmak zamanıdır.

oyunu Wolfteam Kurt kadrosuna özü oyuncuları iki karşıt takım yayında. Birkaç ilginç oyun modları vardır:; Ölüm maçı & raquo & laquo; - Zaman sınırlı bir süre içinde rakip takım oyuncuları maksimum sayıda imha üzerine bir oyun. Bu mod örneğin, savaşta kullanılan silahlar için bir limit tespit edebilir, bir şeklidir. Mod & laquo; Destroyer & raquo; - Bir takım bitkilerin bir bomba ikinci & ndash belirlenmiş bir yerde,; O bunu önlemek ya da etkisiz hale getirmek için çalışıyor. Çeşitli durumlarda, oyun kişi veya Kurtlar dönüşümüne oyuncular izin verdi. & Nbsp;

laquo; Fatih & raquo; Üç farklı modu vardır, ama hepsi aynı hedefe & ndash var; Sınırlı bir süre içinde, sabit üslerin en fazla sayıda yakalamak için.

Bu yüzden dinamik online atıcılar hayranları için ilginç olacak Kurt kadroyu oynarlar. Oyun, yüksek kaliteli 3D grafikler, silah büyük bir çeşitlilik sunuyor oyunun mücadele farklı varyantları boyunca geliştirir ve sadece zihninizi ve cesaret oyun yardım ve Bu online oyununda bol ölümcül savaşta hayatta kalmak için. & Nbsp;

şu anda oynamaya başlayın ve pişman olmayacaksınız!

nbsp;

 

Online kayıt Wolfteam