Yer imleri

Woozworld

Alternatif isimler: Woozworld

Oyun Woozworld - ergenler için tasarlanmış sürekli evrim içinde sanal dünya dayalı bir tarayıcı MMO oyunudur (9-14 yaş arası). Woozworld Online gençler güvenle, kendi evrenini yaratmak oynamak ve birbirleriyle iletişim kurabilir. Oyun yaratıcı işlevi yanı sıra popüler çocuk serisine dayanan yüzlerce oyun bulunmaktadır.

oyun Woozworld önce, bilgisayarınızın gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Zaman çok sürmez Woozworld oyunda katılın ve zorluklara neden olmaz:

1.                   Ana sayfada, seçtiğiniz & laquo; katılmak & raquo ;;

2..                   doğum tarihinizi girin;

3.                   geçerli bir e-posta girmelisiniz;

4..                   güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

5.                   seçiniz ve laquo; çalmak & raquo; ve Woozworld kaydı bitti.

Oyun Woozworld 9 ila 14 yaşındaki çocuklar için kullanılabilir bir online MMO dünyası vardır. Oyun gençlere kendi bireysel dünyası, oyun formu ve diğer arkadaşları ile iletişim kurmak için bir fırsat sunuyor. Oyun çocuklar için ünlü TV dizisi gibi özgün özellikleri ve oyunlar bir sürü sahiptir.

Woozworld Online Her oyuncu dünya görüntüsünün geliştirilmesi için çok sayıda aksesuar yardımıyla kendi karakter tasarımı ve tamamen değiştirmek için bir fırsat verir. Oyuncular Woozworld Online ve oyunların geniş yanı sıra videonun şaşırtıcı bir dizi keyfini karakterin kendi seçim yapabilirsiniz. Buna ek olarak, her çocuğun mücadele Spellz katılmak ve çeşitli görevleri gerçekleştirmek için onun / onu arkadaşlarıyla iletişim kurabilir. Oyuncular ayrıca oyun Woozworld çeşitli öğeleri satın almak için kullanılabilir puan kazanmak olabilir.

Ebeveynler oyun, çocuğun ruh için kesinlikle güvenlidir, çünkü çocuklarının güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok.

oyuncuların Woozworld abone iseniz Online , onlar daha da avantajlardan yararlanacak. Üniversite aboneleri Woozworld tarafından özel kullanılan para birimi, Online . Buna ek olarak, onlar kendi karakterlerin görünümünü iyileştirmek için kullanabileceğiniz moda aksesuarları ve giyim parçaları, erişim sunulacaktır. Aboneler her hafta kendilerine verilen yükseköğretim kurumlarının yararlanmak için eşsiz bir fırsat var!

oyun Woozworld ve hayal gücünüzü kullanarak kendi dünyasını geliştirmek için her üye oyunu verir anlıyorum. Oyuncular ayrıca diğer arkadaşlar ve sakinleri Woozworld işbirliği ile ilgilenen karar verebilirsiniz Online . Kapıyı koymak ve bunların belirli bir amaca dağıtımı yoluyla karar vermek, oyuncuların istedikleri tam olarak kendi dünyalar yaratmak için fırsat var.

benzersiz bir dünya Woozworld oluşturmak için çocuğun yaratıcılığını ortaya çıkarmak için izin vermelidir Online . Woozworld, üyelerine en iyi hizmeti sunan odaklanır, yani oyunda hiçbir zararlı fonksiyonlar olacak. Çocuğunuz denemelisiniz ve o / o Woozworld zaman oynayacak göreceksiniz!

Woozworld Online oluşturmak ve aksesuarları ile onun / onun karakter özelleştirmek ve dünyayı dönüştürebilir her çocuk, iyi bir karakter, & nbsp oy ise; oyun ve oyunlar yüzlerce görüntülemek için Video (sahada), fırtına dünya almak ve çeşitli görevleri tamamlamak, üniversite kazanmak ve animasyon Woozworld yazar katılan nesneleri almak için, diğer oyuncular ve arkadaşları ile savaş başlayacak.

& nbsp;

Woozworld Online her oyuncu kendi hayal gücüne dayalı bir dünya yaratmak ve o onların arkadaşları ve oyunun Woozworld diğer sakinleri ile paylaşmak istiyorsa seçebilirsiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more