Yer imleri

Dünya Fatihi 4

Alternatif isimler:

World Conqueror 4, popüler sıra tabanlı strateji serisinin dördüncü bölümüdür. World Conqueror 4'ü Android mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler biraz daha iyi hale geldi ama bu oyunlarda asıl mesele bu değil. Seslendirmeler iyi, müzikler oyunda anlatılan olayların geçtiği geçen yüzyılın atmosferini oyuna taşıyor.

Bu projenin tüm bölümleri masa oyunlarından ilham almıştır. Bu şaşırtıcı değil, masa oyunlarından fikir ödünç almak oldukça yaygın bir uygulamadır. Bu durumda, geliştiriciler daha da ileri gitti ve olasılıkları önemli ölçüde genişletti.

Bu bölüm yine İkinci Dünya Savaşı'nın hikayesini anlatacak. O dönemde birçok ünlü savaş gerçekleşti ve bu proje sayesinde o yılların olayları hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Devam etmeden önce geçmek istediğiniz şirketi seçin. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şey olduğu için bunu yapmak kolay olmayabilir. Her biri kendi yolunda ilginç olan yüzden fazla kampanya sunuluyor.

Buna karar verdikten sonra, amacı size oyun arayüzü ile nasıl etkileşim kuracağınızı öğretmek olan ilk görev sizi bekliyor olacak. Zor olmayacak çünkü geliştiriciler yeni başlayanlar için ipuçlarıyla ilgilendiler.

Zafere giden yol sizi bekliyor:

  • Kaynaklara dikkat edin
  • Askeri araç ve silah üretebilecek fabrikalar inşa etmek
  • Teknoloji öğrenin
  • Zorlu müzakereler yürütün ve ittifaklar kurun
  • Düşman birliklerini yok edin ve bölgeleri ele geçirin

Bu, tamamlanması sizi zafere yaklaştıracak küçük bir listedir.

Çoğu sıra tabanlı stratejide olduğu gibi, bu oyunda da rakibinizle sırayla oynayacaksınız. Her birim bir dönüşte küçük bir mesafe kat edebilir. Vurgulanan altıgen hücrelerden ne kadar ileri gidebileceğinizi görebilirsiniz. Dövüş sırasında, mümkün olan tüm mesafeyi hemen gitmemelisiniz. Birliklerinizin savaşmasının en uygun olacağı alanı seçin. Her bir birlik türü için belirli arazi türleri tercih edilir. Kazanan genellikle en kalabalık ordu değil, en yetenekli komutandır.

Kocaman bir orduyu tek başına yönetmek zor olabilir. Önderliğinizde görev yapacak ünlü komutanlar bu konuda size yardımcı olmalıdır. Dövüş sırasında onlarla ilgilenmeye çalışın. Komutanların kaybı yenilgiye yol açabilir.

Kazanamazsanız, cesaretiniz kırılmasın, en iyi generaller bile kötü savaşlar verir. Sadece önceki hamleyi yükleyin ve başka bir taktik deneyin.

Oyun içi mağaza, pek çok faydalı eşya ve güçlendirici satın alabileceğiniz bir yer. Satın alımlar için hem oyunun para birimiyle hem de parayla ödeme yapabilirsiniz. Para harcayıp harcamamak size kalmış, onsuz da oynayabilirsiniz.

Sadece oyunu yükleyin ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Oynamak için kalıcı bir internet bağlantısı gerekli değildir.

World Conqueror 4, bu sayfadaki bağlantıyı izleyerek Android'de buradan ücretsiz olarak indirilebilir.

Askeri strateji oyunlarını seviyorsanız veya bu oyunlarda şansınızı denemek istiyorsanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more