Yer imleri

World of Warships Blitz

Alternatif isimler: WoWS Blitz, Savaş Blitz Tekneleri Dünyası

Game World of Warships Blitz uzun zamandır beklenen bir projedir.

Bir kez daha, Wargaming Group şirketi, World of Warships Blitz adında bir oyuncakla deniz savaşlarının hayranlarını memnun etmesinden dolayı kendini farklı kılmıştır. Eğer bilgisayar versiyonunu oynamış olsaydınız, yazarların Android'e uyarlamaya ne kadar ustaca davrandıklarını şaşıracaksınız.

Projenin hızla popülerlik kazanmasıyla

Sudy, güvenle kült oyuncakların derecelendirilmesindeki ilk yerlerden birini alacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. World of Warships Blitz'i indirmek için, özel bir şeye ihtiyacınız yoktur ve telefon modeliyle 4'den işletim sistemi sürümü ile başa çıkacaktır. 4 ve üstü, yanı sıra 59 M. kurulumu altında ücretsiz bir yer

World of Warships Blitz'i bilgisayarda indirmeye hala fırsat var, böylece kimse dışarıda kalmayacak.

Yönetim özellikleri.

Eğer cep telefonu ve bilgisayar versiyonlarını karşılaştırırsanız, alanın ilk haritalarında kolaylık sağlamak için önemli ölçüde azaltılmıştır, çünkü küçük bir ekranda oynamak zorunda kalacaksınız. Dokunmatik ekranda kontrolün yolu çeşitli köşelerinde farklılık gösterir, özel düğmeler vardır. Sol altta gezinme vardır. Oklardan birine tıklayarak, kursu sağa / sola veya geriye / ileriye ayarlarsınız. Ok üzerine bir kez tıklayın ve gemi yüzecek. Tekrar basılırsa hızlanır. Uygun olan şey, sabit bir itme ile sabitlenmesi gerekmemektedir. Bir komut vermek yeterlidir ve başka manipülasyonlar yapabilirsiniz.

Haçın sağ alt köşesinde, ateş etme komutu belirtilir ve dürbün bir yaklaşımdır. Araç simgelerinin ortasında ve onarım. Sağ üst köşede, silahların değişmesiyle birlikte, arazinin sol haritasındaki simge yer alıyor ve ortada savaşların ilerleyişinin boyutunu görüyoruz. Tüm bunların küçük boyutları, yarı saydamlığı ve sezgisel anlaşılırlığı olduğu için, böyle büyük bir oyuncak için bu büyük bir artıdır.

Gam oyun.

Ayrıca, World of Warships Blitz oyunu sunuyor:

Bilgisayar sürümünde olduğu gibi, World of Warships Blitz oyunun mobil versiyonu PvP ve PvE modlarını sunuyor.

  • Farklı ülkelere ait 90 gemiden büyük seçim
  • Kuzey Kutbu, Atlantik ve Pasifik sularında
  • Chans savaşı
  • Açım silahları
  • Gemilerin sürekli pompalanması Birden fazla dövüş modu: tek, takım, kurumsal, rank Başarılar ve galler için
  • Ampha
Harita seçiminin çok büyük olduğu, ancak yaklaşık üçte bir oranında azaldığı için, su yüzeyinin ıssız genişliklerini, olayların ana yerine giderken çok uzun bir süre boyunca geçmek zorunda kalmamaları gerekiyor. Ayrıca, PvP oynarsanız, oyuncular 7 katılımcıdan oluşan gruplara ayrılabilir. Gerisi her şey gemileri satın almak, onları pompalamak, görevlere, misyonlara ve diğer etkinliklere katılmakla benzer. Bunun için, elbette, değerli ödüller ve ikramiyeler sağlar. Dövüşlere katılacak ödüllere ek olarak, WoWS Blitz ayrıca hoş sürprizler de sundu. Örneğin, hafta boyunca her gün oyuncağı ziyaret ettiyseniz, üç gün boyunca premium hesap alın.

Aksiyon oyunlarının hayranlarına, özellikle de geliştiricinin diğer çalışmalarına (tanklar ve uçaklar) aşina oldukları takdirde, bu projeyi deneyimlemek ilginç olacaktır. Aynı zamanda büyük bilgisayar monitörlerinde savaş gemilerine defalarca getirilenleri de çekiyor. Filoları için gemileri (destroyer, kruvazör, zırhlılar) ve pompalama yöntemlerini belirlemek onlar için daha kolay. Yeni başlayanlar, savaşta her geminin niteliklerini belirlemek için araştırma için büyük bir alan keşfedecekler.

Oyunu test etmeyi başaran

Te, benzersiz bir olumlu değerlendirme verdi. Ayrıca onun lehine, güncellemelerin sürekli olarak serbest bırakılması ve geliştiricilerin olası hatalarının aktif olarak düzeltilmesi gerçeğidir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more