Yer imleri

Dünya Savaşı Orduları

Alternatif isimler:

World War Armies, mobil cihazlarda bulunan en iyi gerçek zamanlı strateji oyunlarından biridir. 3d grafikler, çok detaylı ve gerçekçi. Seslendirme iyi, müzikler sıkıcı değil.

Oyun size İkinci Dünya Savaşı olaylarını değiştirme fırsatı verecek. Bu, çok sayıda ülkenin yer aldığı modern tarihin en büyük çatışmasıdır. Bu nedenle bu savaş hakkında birçok film yapılmış ve çok sayıda askeri strateji yayınlanmıştır.

Böyle bir çatışmada kazanmak için şunları denemeniz gerekecek:

  • Bölgeleri kaynaklarla ele geçirin
  • Silahlarınızı ve araçlarınızı yükseltin
  • Savaş alanında çok sayıda düşmanı yenin
  • Savaşçıların özelliklerini iyileştirin

Diğer oyuncuları yenin, yeni arkadaşlar bulun ve yerleşik sohbette onlarla sohbet edin.

Bu sadece küçük bir görev listesi, aslında her şey çok daha ilginç.

Öncelikle, oyunu daha etkili bir şekilde kontrol etmek için küçük bir eğitimden geçin. Bu tür oyunlarda yeni olmasanız bile arayüzün tüm özelliklerini öğrenmeniz size zarar vermeyecektir.

World War Army oynamaya başladığınızda, yeterli kaynağa sahip olduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Ne kadar büyük bir ordu seferber edebileceğinize bağlıdır.

Size en uygun olanı bulana kadar savaş alanında farklı stratejiler deneyin. Takım kompozisyonu ile denemeler yapın. Düşman ordusuna uyum sağlamak gerekiyor. En az kayıpla kazanmak için savaşa hangi tür birliklerin gönderileceğini seçin. İlk başta başarılı olamasanız bile cesaretiniz kırılmasın, zamanla size karşı çıkana bağlı olarak savaşı en iyi nasıl yöneteceğinizi anlayacaksınız.

Başlangıçtan itibaren tüm birlik türleri mevcut olmayacak. Geliştiriciler, kazanmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacak, yeni tür silahlı kuvvetlerin kilidini açmak için çok çalışmak zorunda kalacak. Daha fazla seçenek, size çok daha güçlü rakiplere karşı kazanma fırsatı verecektir.

Oyuna başladıktan sonra yapmanız gereken ilk şey sizden istenen her şeyi yaparak kampanyayı tamamlamaktır. Bu şekilde, ağ üzerinden gerçek insanlara karşı savaşlarda yardımcı olacak bir deneyim kazanacaksınız.

Kalıcı internet bağlantısı oynamak için gereklidir. Bugün, bir mobil operatörün veya wifi kapsama alanının olmadığı neredeyse hiçbir yer yok, bu da oyunun keyfini her yerde çıkarabileceğiniz anlamına geliyor.

Oyuna günlük ziyaretler hediyelerle ödüllendirilecek. Bir günü kaçırmamaya çalışın.

Oyun içi mağaza bulunmaktadır. Birçok yararlı şey elde edebilirsiniz. Para veya oyun içi para birimi ile satın alımlar için ödeme yapın. Ürün yelpazesi düzenli olarak güncellenir, satışlar sıklıkla yapılır.

İnternet teknolojisi sayesinde sizden uzakta olan insanlarla oynamak mümkün.

Diğer oyunculara karşı savaşlarda komutada ne kadar iyi olduğunuzu öğrenin.

Android'de

World War Armies'i bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Gezegenimizin karşı karşıya kaldığı en büyük çatışmada en iyi general olmak için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more