Yer imleri

Savaşları Dünya

Alternatif isimler: Battls DÜNYA

Online Oyun & nbsp; Savaşları ve ndash Dünyası; & nbsp; şövalyeler, elfler, cüceler, Amazonlar, zverolyud'mi, barbarlar, karanlık elfler, orklar ve undead: size 9 ırklar arasındaki gerçek zamanlı olarak gerçekten muhteşem bir savaş veren, ücretsiz, bağımlılık multiplayer online strateji oyunudur. & Nbsp; Mükemmel grafiklere savaşları online sayesinde, detaylı birimleri ve büyük savaşlar oyunu Dünya gerçekten size hissediyorum komutanı verecektir.
savaşları World oynamak amacıyla oyun & nbsp kayıt olmanız gerekmektedir; Savaşları Dünya ve bilgisayarınıza oyunu. Sitede Hesabınızı oluşturmak için kayıt doldurunuz.
1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; Giriş oyunu (forumlarda öğreneceksiniz altında adı) girin.
2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; Sadece sizin bildiğiniz Yeni şifre.
3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; E-mail adresiniz.
4. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; Eğer bir bot olmadığını kontrol edin.

Ne zaman Kayıt & nbsp; Savaşları Dünya üzerinde çevrimiçi & nbsp oyun oynamak için; Savaşları Dünya bilgisayarınıza (yani oyunun kendisi doğrudan) oyunu istemcisi yüklemeniz gerekir:
1. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; Tıklayın ve laquo Lütfen; müşteri & raquo indir; Savaşlar downloader & raquo Dünya; özel dosya ve laquo indirmek için;.
2. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; Dosyanın İndirme işlemi tamamlandığında, koşmak, ve savaşları & nbsp Dünya; & nbsp; & nbsp; & nbsp; online oyun bilgisayarınıza indirmeye başlayacaktır.
3. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; Oyunu indirdikten sonra savaşları World nihai montaj için lisans şartlarını kabul etmenizi isteyecektir.

çalmak için & nbsp; Savaşları Dünya, bilgisayarınızın aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir:
İşlemci: Intel Pentium 4 Mart Ghz, AMD Athlon 3000+
RAM: 2048MB
VGA: GeForce 6600GT ya da NVIDIA ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (2008 mart)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
İnternet: 512 kbps
Artık & nbsp mümkün olacak hangi ırkların, daha ayrıntılı bilgi gidebilirsiniz; Oyun & nbsp oynamak; Online savaşları Dünya. İyi, Evil, Tarafsızlık: Hepsi üç hizipler ayrılmıştır.
Hoşgeldiniz
Knights. İyi tarafı bağlılıklarını rağmen, Çelik Roses Şövalyeleri olan çok sık başkaları hatta müttefik ırklara karşı kendi kibir gösterir. Bununla birlikte, çünkü duramaz onların şövalye süvari birkaç insanlara karşı, hak olabilir.
Elflere. Bu iki ahşap elfler çağrılabilir grupları ve cinler aristokratlardan ayrıldı. Bu kabilelerin huzurlu bir yaşam oldukça parçalanmış, ancak ortak düşmana karşı savaşlarda esnek alaşım ölümcül orman okçu ve süvari hızla elfler aristokratlar olduğunu.
cüceler. Milletlerin Güçlü ve deneyimli savaş. Çok onlar gnomes & nbsp bakıyor muhtemelen nedeni diğer ırkları, iyilik değil; Yüksek olan. Ancak, Cüceler her zaman hammadde ticaretinde açıktır. Ama asıl zenginlik muharebe araçları ve onlar paylaşmak için hiçbir acelesi vardır.
Neutrality
Beastmen. Minotorlar, Centaurlar ve kurtadam kabilelerin birliği gizemli insanlar. Eğlenmek için eski sihirbazlar tarafından oluşturulan ve zalim efendilerine karşı isyan oldu. Dolayısıyla diğer ırkların güvensizlik. Onlar doğa ile gizemli bir ilişki var.
Barbara. & Nbsp; Farklı inanç ve işgali ile bir farklı kabileler vardır. Bazı yağma ve diğer -torgovley, diğerleri & ndash başlattık; Sınırların korunması. Asker oldukça esnek bir seçim ile birlikte orduda farklılıklara rağmen.
Amazon. Savaşçı, bu dünyada kadınların yeri hakkında uzağa erkek önyargılarından koştu. Insanların Şövalyeleri tarafından taciz temperli ve yaşam göçebe şekilde önceden belirlenmiş. Geriye dönüp baktığımızda, erkeklere kendi zulümlerini anlayabiliyorum.
Evil:
Karanlık elfler. Suikastçılar Proud yarış. Diğer ırkların zor şartlar altında her zaman iseniz, samimi ve karşılıklı yardım güveniyor, Karanlık elfler her zaman ihanet ve âdiliğinden üzerinde sayılır var. Onlar çocuk entrika ve kanlı eğlence atmosferi yaşıyor biliyoruz ve dost öldürülmesi artık doğal seleksiyonun bir parçası daha.
orklar. Kaba ve neredeyse onun yaralarının acısını hissetmedim görgüsüz savaşçılar. Orklar doğal örtülü yeşil çimen çayırları diğer ırkları, sevmiyorum dünyadaki tüm yeşil kendilerine ait tam bir inançla, ile doğarlar. Orcs komşuları baskınlar sınırlı olan - O orc sadece doğuştan aptallık kaydeder. Ama güçlü ve nispeten zeki lideri ortaya çıkması her şeyi değiştirebilir.
Undead. Iyi güçlerine karşı savaşta kendi tanrısı kaybetmişti en güçlü ırk, bir kez. Ancak, tamamen bu dünyanın insanları hep ölecek, çünkü ölümsüz neredeyse imkansız yok ve undead kanlı savaşların devam sadece eldeki olduğu için.
Toplam savaşları her yarış Dünya online birimleri 16 çeşidi vardır, bu nedenle askerlerin belirlenen kısıtlamalar hissetmiyorum. Ayrıca, her zaman da kendi görünüm belirir kendi ekipman, değişen askerlerini artırabilir.
Online & nbsp oyun; Güçlü bir ordu toplamak için küçük savaşları kazanmak için çünkü savaşları Dünya, taktik ve strateji tüm hayranlarını memnun etmek. Zafer garantisi yanları ve arka düşman tarafından çevrili piyade birimleri tarafından desteklenen hızlı süvari saldırısı, bir yetkili savunma, doğru kombinasyonudur. & Nbsp;
Savaşlar online oyun Dünya - kalıcı sanal kan dökülmesini gerektiren bir dünya! Savaşları Dünyasına Hoşgeldiniz! Savaşlar Kayıt Dünya Dünya sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more