Yer imleri

Mercenaries Dünya

Alternatif isimler: Mercenaries Dünya

Uygulamada kullanılan gerçekçi grafiklere sahip atıcılar, zevk ve ne olursa olsun yaş, meslek ve hobileri, oyuncular arasında deli popülerlik keyfine varacaksınız. Mercenaries & ndash oyunu Dünya; Sadece böyle bir proje. Şu anda, uzay ağında Piyasaya tarihi kesin olarak bilinmemektedir, ancak proje yönetimi her zaman gelişmelerden haberdar halkı desteklemiştir. Yani, yakında kapalı beta başlayacağını duyurdu edildi. Herkes bu ikinci erişim tuşları için hat almak böylece test Kayıt, şimdi açıktır.

Geliştiriciler söz gibi

, çevrimiçi Mercenaries Dünya tipik bir multiplayer online tetikçi temsil olmaz, daha fazla bir şey olacak. Bu projenin Avrupa'nın önde gelen geliştiriciler tarafından oluşturulan interaktif bir oyun imkanı ile FPS olacak. Bu projenin kalbinde Unreal Engine 3 olduğunu. En çok beklenen oyunlarından biri tüm favori özelliklere sahip olacak. Yani, karakterler sürekli silah ve ndash pompalanır edilebilir; zevkinize ve ihtiyaçlarınıza geliştirmek ve mümkün olduğunu her şeyi tamamen özgür olmak için.

Oyunu online olduğundan

, Dünya Mercenaries tescili diğer tüm projelerde olduğu gibi gerekli olacağı tahmin edilebilir. Tabii ki, kayıt herhangi kurullarında söylemek için henüz çok erken. Ancak, bu aşamada oyun, bu nedenle, İngilizce aşina olmayanlar bilgiyi çekmek için ya da bir sözlük almak zorunda, bir Rus arayüzü olmadığı gerçeğini unutmayın mümkündür. Aslında, oyunun yönetimi anlaşılabilir ve ulaşılabilir seslendirdi.

beta lansmanından sonra, oyuncular Steam oyunun kurulum dosyasını indirebilirsiniz bilinmektedir. O projenin ödenecektir bile, ücretsiz Mercenaries Dünyasında oynamak mümkün olup olmadığını kesin söylemek imkansız olsa da, biz onun fiyat uygun ve yeterli olacağına inanıyorum ve bu tam olarak bunu haklı.

Maç başlamadan hemen sonra tabii, her türlü görevleri yürütmek zorunda kalacak, bir paralı olacak. Yaratıcıları Söz verdiğimiz gibi, bu oyunun işaretlerinden görünüm ve karakter ve onun nitelikleri ve silah özelleştirmek için yeteneğidir. Siz bağımsız dünyanın Mercenaries en güçlü karakteri oyunu World yaratmak ve oynamak için bir şans var.

Daha sonra bilinen olacak karakterlerin dokuz sınıfları, bir seçim teklif edilecektir. Zaten oyunda silah seçim yenilmez yapacak gelecekte geliştirmek için fırsat sadece çarpıcı ve olduğu bilinmektedir. Mağazasında, herkes savaşta başarıya ulaşmanıza yardımcı şeyler satın alabilirsiniz.

nbsp;

Oyun & ndash temeli; Toplu savaşır. Sen grup savaşları ve eklem misyonlar çok sayıda bulacaksınız. Dünya Mercenaries oyunu takvime uygulanmasına ilginç ve eğlenceli sayesinde olacaktır. Sen, şehir yiyor alevler ve diğer oyunlarda yakın göz değil diğer birçok küçük şeyler bile kızılötesi manzaraları fark edebilecektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more