Yer imleri

Savaş uçakları Dünya

Alternatif isimler: Warpleens, wowp, warpleens dünyası

World savaş uçaklarının çevrim ndash; Askeri konularda, gerçek zamanlı olarak unfolding olaylar ücretsiz tarayıcı tabanlı çok oyunculu oyun. Dünya Savaşı'nın çalkantılı saatlerinde taşınmaktadır. Şirketi Wargaming . net , projenin yaratıcısı, kullanıcılara 30 Havacılık & ndash adanmış gerçekten sürükleyici MMO aksiyon verir; 50s. Demir kuşların direksiyonuna oturan havada gerçekleşecek büyük savaşlarda yer alıyor. Sen bir uçak kullanmak ve yüzlerce harcamak olamaz. Bunların her biri kendi özellikleri, silah ve yetenekleri bulunuyor. Uçağın farklı yönetmek öğrenin ve oyun WOW tüm renkler için oynayacak. Siz aslında cennet bucaksız hakimiyetini kazanmak için iyi bir şans var!

oynamaya başlamadan önce Dünya Savaş uçakları , bilgisayarınızın aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olmalısınız: Sistem Windows'u işletim [2 ] XP Vista , 7; İşlemci ( CPU ) 2'dir. 2 GHz; DirectX ile uyumluluk 9. 0 c ; Grafik GeForce 7600 GT veya ATI x 1600; uzatma 1024, 720 piksel ve 2 GB RAM yüksekliği. Dünya size yardımcı olacaktır tarihsel zamanlarda almak için Savaş uçakları onay. Bir hesap oluştur zor değil. Sadece birkaç alanları doldurun: Oyuncunun adı, e-posta adresi, şifre tekrarlayın şifre görüntüden karakterleri. Bir hesap oluşturmak aslında, kullanıcı sözleşmesini kabul aklınızda bulundurun.

Yani başladı Dünya Savaş uçakları tabii ki, gerçekten & nbsp ne olduğunu merak oynamak ve; Ne. Sen teknoloji dört sınıfın seçim istenecektir. Bu tek-motor savaş uçağı (yakın dövüş ışık, verimli manevra), (güçlü silahlara sahip, ağır, çok tehlikeli) çift motorlu avcı saldırı (zemin hedefleri için avcılar gibi ünlü) ve taşıyıcı tabanlı avcı (akciğerler ve ağır savaşçıları arasında altın ortalama). Hepsi her silah için çeşitli seçenekler var, benzersiz özelliklere sahip, ve savaşta farklı bir davranış olabilir. Süper güç ve ndash lider, tüm yeni ve yeni hava uçakları Deneyim; kesinlikle tarifsiz zevk getirecek! Bir seçim yaptıktan sonra takımlardan biri katılmalısınız. Oyuncular birbirleriyle mücadele iki takım ayrılır. Buna ek olarak, her takım bir kara üssü var. Bu düşman üsleri imha ve zafer anlamına gelecektir. Başarı tahakkuk deneyim ve sonra sizin takdirinize kullanılan kredi, işaretlenmiş. Örneğin, yeni araştırmalar & nbsp; ek modüller ya da satın alma.

askeri uçakların oyun dünyası sürekli pompalama senin tüylü arkadaş gerektirir. Sonuçta ekipman seviyeye ayrılmıştır. Uçak üç seviyeden ilk nerede Yani hangarın oyun ile başlar. Evet, zaten ilk belki ilkel uçağı yönetmek için çalışıyor, sen oyun taşıyan ne kadar hızlı hissedeceksiniz. Ama en iyi henüz gelmek! Oldukça hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Korkunç düşmanları ile eşit şartlarda mücadele etmek hileci bir çift keşfetmek için yeterlidir.

Mükemmellik & raquo;

PTA aşamasında rejimi & laquo önerdi;. Ama bu sınır değildir ve sonunda geliştiriciler yeni modları ekleyerek sizi şaşırtmaya çalışacağız. Yani yakın bir gelecekte biz denilen & laquo ilginç moduna bağlamak için plan; Escort & raquo; hedefe botlar bombacıların bir grup izleme içerir hangi. Eğer özel bir eğitim modu ile gitmek için sadece bir başlangıç ​​konum eğer, bu arada, bütün her kullanıcı umutları var.

nbsp;

Oyun & nbsp; Dünya Savaş uçakları dinamik olaylara, düşman, hızlı, sıcak kavgalar ve mevcut uçakların birçok unutulmaz peşinde olan sonsuz zevk size yeteneğine sahiptir. Tüm takdir Oranı! Oyun sadece olumlu duygular getirecek edelim!

 

Savaş uçakları Kayıt Dünyası