Yer imleri

Xatrium

Alternatif isimler: Ksatrium

Game Xatrium: Yeni, sadece eski unutuldu

the 2013'ten bu yana, DuncanConroy Xatrium tarayıcı oyunu tanıtıldı oyunculara, birkaç yüz bin katılımcı, sıradışı grafikler ve arsa çekti, orada yerleşmeyi başardı. Her şey doğal değil, garip ve hatta eski moda görünüyor, şu anda popüler olan bilgisayar oyunları ürünleri popüler olan tüm ayrıntıların ayrıntılarıyla birlikte.

Bu oyun dünyasının, geliştiricilerin henüz modern yeteneklere sahip olmadığı eski teknolojilere dayandığı hissi uyandırıyor. Ancak bu, oyuncağın en önemli özelliği olan kasıtlı olarak yapılır, bu nedenle düz manzaraları üç boyutlu, üç boyutlu unsurlarla birlikte gördüğünüzde şaşırmayın. Xatrium oynamaya başladıktan sonra, meydana gelen kontrol ile ilgili herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız: fare, oklar / WASD

Harabelerden Restorasyon

tarihi savaş sonrası şehirde ortaya çıkıyor. İnsanlığın sahip olduğu tüm korkunç silahlara başvurduğu korkunç savaş korkunçtu. Dikkat ve sağduyuyu kaybeden insanlar kendilerini yok ettiler ve şimdi hayatta kalanların sadece bir avuç durumu düzeltmeye çalışıyor. Bir zamanlar mevcut kaynaklar nadir hale geldi ve bunları daha önce harcadıkları kadar çabuk kurtarmak mümkün değil.

Tek bir talihsizlikle birleştirilen

kişi birleşiyor, ancak yine de kalan serveti kendi başına kontrol etmeye çalışanlar da var. Bu, çatışmaların tükenmediği, ancak yeni bir aşamaya geçtiği anlamına gelir. Çatışmalar arasındaki boşta, ekipmanı ve insan ırkını restore etme girişimi var. Dünyayı yeniden canlandırmak için tüm denemeleri gözden geçirmeli ve kaynak kalıntılarını kontrol altına almalısınız.

Bu robotların gücünü kullanın. Onları yeni fırsatlarla donatarak geliştirilmeleri gerekir, aksi takdirde düşman yenilmez. Deneyim ve beceriler biriktiği için çeşitli görevler ana hedefe daha hızlı bir şekilde ulaşılmasına yardımcı olacaktır.

Teknoloji, dövüşler ve yetenekler

Daha üretken görevler için, gruplar halinde birleşin. Bunlar Xatrium'un arkasında tescili olan insanlar - süreç basit ama çok kullanışlı, çünkü ayrıldığınız andan itibaren kesintiye uğramış bir olaya devam etmenize izin veriyor. Ayrıca, giriş şifresini bilmeden oyununuzu kontrol edemezsiniz.

Gelenerek geliştirebileceğiniz, geliştirebileceğiniz bir savaş aracının pilotu olacaksınız. Güncellemeler her ardışık düzeyde belirir, ancak buna ulaşmak için görevi tam olarak tamamlamanız gerekir. Örneğin, düşman gemilerini imha edin ve 100 XP toplayın. Her seviyede, görevler farklıdır ve bu nedenle sizi daha fazla bekleyen her zaman ilginçtir.

Mevcut oyuncular yaratmak için teknolojinin cephaneliği boyunca:

  • Platformlar: paletli, tekerlekli, yürüme
  • Ekipmanları: lazerler, plazma tabancaları, demirbaşlar
  • Replacement motor
  • Satılan 30 renkten herhangi birinde renk değişimi

Çocuğunuzu özgürlüğe kavuştururken, düşman arayışı içinde onu beton ormanda yönlendirin. Bazen seni bulur ve savaştan kaçamaz.

Multiplayer modu, diğer Xatrium iPlayer oynatıcılarla doğrudan temastan başka bir şey değildir. Birlikte ve birlikte hareket ederek, daha fazla ilerleme için gerekli puanları ve bonusları alarak hedefinize ulaşacaksınız. Tabii ki, tek kişilik bir oyun olasılığı da var, ancak belli bir noktaya kadar. PvE modunda bazı canavarları yenmek, görevleri tamamlamak ve buna bağlı olarak sadece kolektif eylem için tasarlanmış bir seviyeyi geçmek mümkün değildir.

Gelecekteki maceralarıyla ilgilenen

Te, sanal alanın tescili ve geliştirilmesine devam edebilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more